• 60 59:52
    3:10
    (Urbanová)

Kanonýři Kladno - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 3:10
branky: 19. Barbora Hyková, 28. Jessica Keszi, 53. Lucie Strašíková - 19. Petra Knotková, 25. Julie Svítilová, 31. Kateřina Mainer, 35. Markéta Ježková, 35. Michaela Urbanová, 39. Miroslava Suková, 43. Eva Chalušová, 49. Gabriela Vaníčková, 51. Kateřina Mainer, 60. Julie Svítilová; rozhodčí: Martin Pavlík - Daniel Nejedlo; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Lucie Siskosová 19 - Radka Höflerová 11, Jana Košařová 5; po třetinách: 1:1, 1:5, 1:4
60:00 Komentář trenéra hostí Víta Procházky: Dnešní utkání nám už nic neřešilo, proto jsme dali prostor i nejmladším hráčkám, které v debutu obstály. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenérky domácích Elišky Moulisové: Předvedly jsme hezkou první třetinu, ale bohužel i v ní chyběl tlak na branku, s čímž bojujeme celou sezónu. Bojovnost z první třetiny se vytratila a zbytek zápasu jsme dochodily.
59:52 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #12 Julie Svítilová, asistoval #46 Michaela Urbanová (3:10)
52:48 GÓL Kanonýři Kladno! 3:9
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Lucie Strašíková, asistoval #17 Veronika Bartošová (3:9)
51:53 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #20 Leona Kovaříková.
50:40 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #27 Kateřina Mainer, asistoval #33 Gabriela Vaníčková (2:9)
50:11 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #2 Aneta Nachtmanová.
48:38 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #33 Gabriela Vaníčková, asistoval #7 Miroslava Suková (2:8)
42:38 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #48 Eva Chalušová, asistoval #5 Petra Knotková (2:7)
38:14 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #7 Miroslava Suková bez asistence (2:6)
34:51 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #46 Michaela Urbanová, asistoval #7 Miroslava Suková (2:5)
34:19 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #36 Markéta Ježková, asistoval #7 Miroslava Suková (2:4)
30:07 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #27 Kateřina Mainer, asistoval #5 Petra Knotková (2:3)
29:43 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jana Košařová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
27:40 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #23 Jessica Keszi, asistoval #13 Barbora Hubrová (2:2)
24:14 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #12 Julie Svítilová, asistoval #2 Aneta Nachtmanová (1:2)
20:00 Střely v 1. třetině: Kladno - 6, Plzeň - 8
18:24 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #5 Petra Knotková, asistoval #10 Nikola Staňková (1:1)
18:13 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #77 Barbora Hyková, asistoval #23 Jessica Keszi (1:0)