43
  • 43 42:12
    FBC Sokol Písek B

FK Santos Třeboň - FBC Sokol Písek B 4:2
branky: 11. Jan Plch, 25. Tomáš Trnka, 25. Jakub Holický, 28. Jan Plch - 24. Radek Sedláček, 33. Vít Jaroušek; rozhodčí: Michal Šafář - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: David Bicek ? - Robert Veselý ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 0:1
45:00 Ve třetí třetině Písek dotahoval tříbrankovou ztrátu. Třeboň si ovšem zápas pohlídala a zvítězila 4:2.
44:35 David Bicek drží svůj tým.
44:33 Rozmíška u domácí branky, branka neplatí a bude se vylučovat.
44:15 Ondřej Zajíček uklízí míček z brankovistě mimo hrací plochu.
44:00 Minuta do konce. Hraje Písek.
43:29 Písek bez brankáře!
43:00 Třeboň drží míček na útočné polovině.
42:24 Písek po oddechovém času útočí, ale brankář zůstává v brance.
42:12 Timeout FBC Sokol Písek B
41:30 Písek ztrácí dvě branky a musí útočit, hra je vyrovnaná.
40:20 Třeboň přečkala oslabení a začíná kombinovat.
39:30 Domácí ve čtyřech.
39:01 David Bicek právě rychlým přesunem zabránil další brance.
37:10 Tomáš Trnka mohl zakončovat do odkryté branky, ale musel si nejdřív sebrat ze země botu.
35:50 Petr Michal vymíchal hostující obranu, přihrál Ondřeji Zajíčkovi, jehož tečovaná střela skončila těsně vedle.
33:40 Před domácí brankou byl velký provoz a následná střela tudíž neprošla.
32:42 GÓL FBC Sokol Písek B! 4:2
Branku družstva FBC Sokol Písek B vstřelil #79 Vít Jaroušek, asistoval #17 Václav Marek (4:2)
32:42 David Bicek propustil skákavou střelu a Písek snižuje.
31:02 Domácí zaváhali v rozehrávce, ale následnou střelu hostí dokázali zblokovat.
30:00 Ve druhé třetině se zpočátku hra přiostřila. Viděli jsme přesilové hry na obou stranách, neproměněné trestné střílení domácích, ale víc branek vstřelili domácí a tak před poslední částí vedou o 3 branky.
28:37 Ondřej Zajíček vyslal prudkou ránu. Brankář hostů Robert Veselý vyrazil střelu helmou do rohu.
27:22 GÓL FK Santos Třeboň! 4:1
Branku družstva FK Santos Třeboň vstřelil #13 Jan Plch, asistoval #19 Tomáš Trnka (4:1)
27:22 Přibližně 40 diváků nyní vidělo další gól domácích. Jan Plch usměrnil do branky rychlou přihrávku.
26:08 Dvě rychlé branky vrací Třeboň do vedení a dál se hraje hezký florbal plný šancí.
24:41 GÓL FK Santos Třeboň! 3:1
Branku družstva FK Santos Třeboň vstřelil #21 Jakub Holický, asistoval #20 Vojtěch Matuška (3:1)
24:09 GÓL FK Santos Třeboň! 2:1
Branku družstva FK Santos Třeboň vstřelil #19 Tomáš Trnka, asistoval #34 Tomáš Troják (2:1)
23:29 Trestné střílení družstva FK Santos Třeboň neproměnil #21 Jakub Holický.
23:29 Jakub Holický měl k dispozici trestné střílení. Vymíchal brankáře, ale v poslední chvíli se mu míček svezl z čepele.
23:19 GÓL FBC Sokol Písek B! 1:1
Branku družstva FBC Sokol Písek B vstřelil #52 Radek Sedláček, asistoval #17 Václav Marek (1:1)
23:19 David Bicek dokázal vyrazit dvě střely hostů. Na následnou dorážku již nedosáhl.
22:37 Pár ostřejších soubojů na obou stranách a bude se vylučovat.
21:44 Písek v plném počtu.
20:47 Domácí v přesilové hře vystřelili, jejich pokus brankář hostí zneškodnil.
19:20 Další šanci hostů měl Vít Jaroušek, po kličce mu ovšem střelu zblokoval kapitán domácích Vojtěch Matuška.
17:36 Hostující Lukáš Teska sám prošel obranou, ale poté zamířil vedle.
15:26 Domácí hráč Petr Michal netrefil odkrytou branku a poté ještě Jakub Holický rozezvučel pouze oblouk branky.
15:00 V první části jsme viděli celkem vyrovnanou hru. Obrany obou týmů blokují hodně střel a nahrávek a proto jsme viděli pouze jeden gól.
14:05 Viděli jsme rychlé brejky na obou stranách. Ani jeden ovšem neskončil gólem.
12:45 Písečtí se drží blízko brány domácích, ale žádná jejich střela zatím neprošla.
10:58 Volný úder hráči Písku nezahráli dobře a trefili pouze hráče ve zdi.
10:10 GÓL FK Santos Třeboň! 1:0
Branku družstva FK Santos Třeboň vstřelil #13 Jan Plch, asistoval #45 Jan Činčura (1:0)
09:49 Tvrdý zákrok na domácího Petra Michala, ale rozhodčí nechvává pokračovat ve hře.