59
  • 59 58:22
    Olomouc

TEMPISH FBS Olomouc - FBC ČPP BONUSIA Ostrava 3:5
branky: 5. Jana Lišková, 25. Jitka Oháňková, 29. Tereza Mošťková - 3. Veronika Káčová, 9. Markéta Režnarová, 23. Veronika Káčová, 39. Eva Pišteková, 53. Iveta Wolfová; rozhodčí: Michaela Konečná - Veronika Wienerová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 609; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 15 - Tereza Holubová 13; po třetinách: 1:2, 2:2, 0:1
60:00 Komentář trenéra Olomouce (Pavlíková): Blahopřejeme soupeři a přejeme mu mnoho štěstí v play-off.
60:00 Komentář trenéra Ostravy 2. část (Robenek): Velká pochvala a poklona Olomouci za to, co tady dnes v rámci pořádání předvedli. Moc jsme si to užili a jsme velmi rádi, že jsme toho mohli být součástí. Moc děkujeme a přejeme hodně zdaru do play-down.
60:00 Komentář trenéra Ostravy 1. část (Robenek): Z naší velmi dobré a kvalitní utkání hlavně směrem do obrany. Výsledek je sice o dva góly, ale až na 10-ti minutovku v druhé třetině jsme kontrolovali průběh utkání a nakonec si s velkým přehledem dokráčeli pro 3 body.
60:00 Střely na bránu celkem: TEMPISH FBS Olomouc 16 - FBC ČPP BONUSIA Ostrava 20.
60:00 Střely na bránu po 3. třetině: TEMPISH FBS Olomouc 3 - FBC ČPP BONUSIA Ostrava 7.
59:23 Olomouc v tlaku, ale ne a ne vstřelit kontaktní branku.
58:26 Rána Pavlíkové z půlky končí mimo bránu Holubové.
58:22 Timeout TEMPISH FBS Olomouc
58:12 Janošová v další šanci pálí opět mimo.
57:02 Velká šance Olomouce! Oháňková nádhernou nahrávkou našla Grufíkovou, která z dobré pozice ovšem pálí těsně vedle brány Terezy Holubové.
56:20 Ostrava jednoznačně ve 3. třetině aktivnějším týmem.
54:02 Střelu Kotzurové sráží mimo obrana domácích.
52:34 Ostrava se nyní dostává už do dvou brankového vedení! Prosazuje se po nahrávce Škopkové Iveta Wolfová.
52:05 GÓL FBC ČPP BONUSIA Ostrava! 3:5
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil #8 Iveta Wolfová, asistoval #22 Nikol Škopková (3:5)
51:49 Mošťková zkusila ze vzduchu bekhendem, ale bohužel pro domácí její pokus končí mimo.
50:52 Ránu Pištekové vyráží dobrým reflexivním zákrokem Veronika Tomšová.
49:18 Olomouc se většinu času 3. třetiny brání. Hrozí pouze z velmi ojedinělých brejkových příležitostí.
48:10 Kamínková předvedla výborný obranný zákrok. Olomouc zatím stále ve hře. Ztrácí pořád pouze jeden jediný gól.
47:54 Režnarová z dobré pozice před bránou pálí vysoko nad.
46:29 Útočná akce Janošové zastavena faulem.
45:40 Mošťková z úhlu pálí mimo bránu Holubové.
43:59 Mírně aktivnější ve 3. části utkání tým hostí.
43:00 Smutná chvíle pro Zamazalovou, která před malou chvílí zlomila svou hůl.
42:20 Průnik Martinkové po pravé straně hřiště zastavuje obrana Ostravy.
40:01 Poslední část utkání zahájena! Míčku se jako první ujímají opět hráčky Ostravy.
38:59 GÓL FBC ČPP BONUSIA Ostrava! 3:4
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil #72 Eva Pišteková, asistoval #47 Markéta Režnarová (3:4)
38:59 Ostrava se opět ujímá vedení. Tentokráte se prosazuje už po druhé v dnešním utkání Markéta Režnarová.
38:22 V dobré šanci před Holubovou Kamínková. Holubová vytrčila nohy před sebe a tím ji zabránila skórovat.
37:03 Sklenářová po delší pauze nastoupila opět do extraligového utkání a hned ve svém prvním střídání vybojovala šanci pro Bestrovou. Tu ovšem ke střele nepustila ostravská obrana.
36:34 Útočnou akci Mošťkové zastavila dobrým obranným zákrokem Voláková.
34:58 Ostrava je už nyní v plném počtu. Olomouci se tedy nepovedlo využít první přesilovou hru tohoto utkání.
34:27 Olomouc tlačí, ale ne a ne se dostat do nějaké větší příležitosti.
32:51 Kotzurová nejprve v dobré šanci neproměnila a poté zbytečně faulovala hráčku FBS a tím dává Olomouci příležitost přesilové hry.
31:53 Ránu Seevaldové zablokovala obrana Ostravy.
30:51 Olomouc dvě banky po sobě evidentně nakoply a nyní mají na hřišti mírnou převahu.
28:20 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 3:3
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #15 Tereza Mošťková, asistoval #2 Tereza Reimerová (3:3)
28:20 A je vyrovnáno! Střela Reimerové se odrazila od zadního mantinelu k volné Mošťkové, které střílí vyrovnávací branku a dává tak utkání ještě zajímavější náboj. Po diváky opravdu atraktivní podívaná.
27:34 Zvoní Tyč! Markéta Martinková vyslala prudkou střelu zátahem z poloviny hřiště. Holubová vůbec nevěděla, kde je míček, dokud se neozval onen zvuk za jejími zády.
25:58 Další dobrá útočná akce Olomouce. Tentokráte Oháňková hledala ještě volnou Grufíkovou, která ovšem z velmi těžké pozice netrefila bekhendem míček.
24:39 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #10 Jitka Oháňková bez asistence (2:3)
24:39 A Olomouc opět reaguje! Krásnou samostatnou akcí se prosadila Jitka Oháňková a dostává tak Olomouc na dostřel jedné branky.
24:02 Střela Martinkové ze zátahu vůbec nesedla a míček končí v levém rohu hřiště.
22:12 GÓL FBC ČPP BONUSIA Ostrava! 1:3
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #77 Pavla Kajfoszová (1:3)
22:12 Je tu 3. ostravská branka v dnešním utkání a opět u ní byla Veronika Káčová! Tentokráte se prosadila po nahrávce kapitánky Kajfoszové.
21:57 Mošťková zkusila překvapit obranu hostí zpoza brány, ale bohužel pro domácí neúspěšně.
20:01 Druhá část dnešního utkání zahájena! U míčku jako první opět Ostrava.
18:49 Wolfová z dobré pozice pálí z první vysoko nad bránu Tomšové.
16:08 Akci Olomouce 2 na 1 zastavuje výborným obranným zákrokem Kahánková.
15:34 Mošťková našla Suchánkovou na středu, ta ovšem ze slibné pozice netrefila míček.
15:13 Káčová opět v šanci! Tentokrát z nebezpečného prostoru před brankou pálí vysoko nad.
14:24 Další ostravskou akci zastavuje dobrým obranným zákrokem Seevaldová.
12:17 Utkání dlouhou dobu teď bez vyložených šancí. Hra se ovšem přelévá ze strany na stranu, takže pro diváky je to zatím poměrně atraktivní utkání.
10:05 V šanci opět ostravská děvčata! Obrana domácích ovšem zapracovala velmi jistě a tak Tomšová ani nemusela zasahovat.
08:14 GÓL FBC ČPP BONUSIA Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil #47 Markéta Režnarová, asistoval #34 Veronika Káčová (1:2)
08:14 A Ostrava jde opět do vedení! Do úniku 2 na 1 se dostali Režnarová s Káčovou. První jmenovaná nahrála Káčové, které jí to ještě vrátila zpět a Režnarové už jenom poslala míček do prázdné branky.
07:40 Dobrou ránu Vinklerové vyrazila pohotově Tomšová.
06:52 Bestrová unikla po pravé straně hřiště. Její střela ovšem končí mimo a míčku se ujímají hráčky Ostravy.
06:31 V posledních vteřinách utkání lehce lepší hráčky ostravského FBC.
04:13 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #23 Jana Lišková bez asistence (1:1)
04:13 A máme tu odpověď! Lišková unikla po levé straně hřiště a její ne příliš prudká rána nakonec doskákala za záda Terezy Holubové.
04:01 Káčová při chuti! Její další střelu chytá opět Tomšová.
03:30 Další střela Káčové! Tentokráte se vyznamenala pohotovým zásahem Veronika Tomšová.
02:02 GÓL FBC ČPP BONUSIA Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #10 Denisa Kotzurová (0:1)
02:02 A máme tu velmi rychlý první gól! Nahození Kotzurové dokázala pohotovou dorážkou dorazit Veronika Káčová.
00:47 Alice Pavlíková v první velké šanci tohoto utkání pálí zátahem mimo bránu Terezy Holubové.
00:01 A velké utkání zahájeno! Míčku se jako první ujímá Ostrava.
00:00 Teď už k samotnému utkání. Zatímco ostravské FBC má postup do play-off jistý, tak Olomouci půjde dnes o všechno. Od utkání můžeme čekat atraktivní podívanou. Doufejme, že uvidíme mnoho branek na obou stranách. Sportu zdar a florbal zvlášť!
00:00 Do začátku utkání zbývá už jen několik minut a hala univerzity se velmi rychle zaplňuje. Padne loňský rekord 733 diváků?
00:00 Vítejte u vyvrcholení akce 'Souboj měst'! V mladších kategoriích se více dařilo děvčatům z Olomouc, kdy se z výhry radovala ve všech zápasech, ovšem kromě utkání dorostenek, kde se radovala ostravská děvčata z vítězství 6:5.