60
  • 60 59:23
    Tatran

Crazy girls FBC Liberec - Tatran Omlux Střešovice 5:4
branky: 16. Nikola Bursová, 18. Nikola Bursová, 39. Šárka Mlejnková, 49. Oxana Šamanina, 52. Marcela Urbanová - 39. Adéla Kramperová, 45. Kateřina Rybínová, 47. Barbora Zabavská, 55. Lucie Köhlerová; rozhodčí: Lucie Hejnová - Jitka Romančáková; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Kristýna Klabanová 24 - Eliška Drbalová 20; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:3
60:00 Celkový součet střel: 25:28
60:00 Střely po 3. třetině: 10:9
60:00 Komentář trenéra domácích Lenky Bartošové: Díky první třetině a bojovnosti ve 2. a 3. třetině jsme získali důležité 3 body. Děkujeme soupeři za napínavý zápas a přejeme mu šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů Miroslava Vybírala: V dnešním utkání jsme začali hrát až ve třetí třetině, což bohužel nestačí hrát jenom jednu třetinu ze dvou. Jedna z věci, která také rozhodla byla střelecká impotence. Děkuji fanouškům za podporu a soupeři za utkání!
60:00 Nejlepší hráčkou týmu domácích se stává Nikola Bursová. Nejlepší hráčkou týmu hostů se stává Eliška Drbalová.
59:40 Zbývá pár posledních momentů a domácí hráčky stále zkoušejí útočit.
59:23 Timeout Tatran Omlux Střešovice
59:23 Hostující tým si bere čas na poradu.
58:21 Domácí hráčky začínají ve své hře přitvrzovat.
57:40 Klabanová má také plné ruce práce díky útokům hostujících hráček.
56:48 Drbalová si připisuje další zákrok po útoku Shamaniny a Havlíkové.
55:58 Domácí hráčky drží míček na své straně a zvažují svůj další postup.
54:23 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 5:4
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #10 Lucie Köhlerová, asistoval #12 Daniela Reindlová (5:4)
54:23 Köhlerová využívá přesilové hry a vstřeluje branku.
53:43 Domácí hráčky zatím zvládají hru v oslabení velmi slušně.
52:34 Shamanina se i s balónkem urvala a vyzkoušela Drbalovou, bohužel bez výsledku.
51:29 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #19 Marcela Urbanová, asistoval #11 Anna Hanušová (5:3)
51:21 Domácí hráčky zkoušejí pozornost Drbalové.
50:01 Domácí tým zklidňuje hru, která doteď byla celkem chaotická.
48:16 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #77 Oxana Šamanina, asistoval #6 Petra Havlíková (4:3)
48:16 Shamanina předvedla krásný zákrok a mění stav na 4:3
47:16 Mlejnková zkouší střílet, ale míček končí v rukou Drbalové.
46:41 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:3
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #44 Barbora Zabavská bez asistence (3:3)
46:41 Zabavská vstřeluje branku a srovnává na 3:3
46:16 Červová zahajuje útočnou akci svého týmu.
45:55 Sedmíková zkouší střelu z dálky, ale Klabanová má situaci pevně v rukou.
44:25 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #83 Kateřina Rybínová, asistoval #70 Liana Matěvosova (3:2)
44:25 Rybínová vstřeluje branku a mění stav utkání na 3:2
43:55 Kabeláková zkouší střílet, ale trefuje Sedmíkovou.
43:20 Drbalová chytá míček a vyhazuje ho do pole svému týmu.
42:29 Reindlová sebrala míček Pillerové a zkouší začít útočnou akci svého týmu, ale bez úspěchu.
41:51 Urbanová s Leierovou předvádějí krásnou útočnou akci, ale míček nakonec končí mimo hrací plochu.
40:45 Hráčky domácího týmu přistupují k první akci opatrně a dávají si pozor na každý krok.
40:01 Začíná poslední třetina dnešního zápasu a míčku se ujímá domácí tým.
40:00 Střely ve druhé třetině 7:10
39:59 Tento zápas zde sleduje 66 diváků, děkujeme.
39:10 Změna stavu hry nabudila oba dva týmy k aktivnější hře.
38:40 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #95 Adéla Kramperová bez asistence (3:1)
38:40 První gól hostujícího týmu vstřeluje Kramperová bez asistence.
38:32 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Šárka Mlejnková, asistoval #21 Lucie Veidlová (3:0)
38:32 Mlejnková po nahrávce Veidlové mění skóre na 3:0.
37:51 Oba týmy se snaží před koncem 2. třetiny změnit skóre, uvidíme co z toho bude.
37:22 Kabeláková zkouší střelu z dálky, ta končí mimo hrací plochu.
36:21 Havlíková se Shamaninou se přesouvají do útoku, ale jejich akci přerušuje Köhlerová.
35:27 Klabanová má plné ruce práce, hostující tým se přesunul do útoku.
33:26 Tatran střídá obranu s útokem.
33:04 Liberec se snaží útočit ze všech sil.
32:05 Veidlová s Pillerovou sevřely Červovou v rohu a ta již nedokázala udržet míček pod svou kontrolou.
30:55 Pillerová střílí na Drbalovou, ta její střelu bez problému zachytila.
30:01 Červová střílí, ale Klabanová si s její střelou hravě poradila.
28:50 Sedmíková nahrává do útoku Matěvosové, ale jejich akci přerušuje Havlíková.
27:53 Zabavská je sama před bránou, ale střílí vedle.
26:42 Střelu vykopává Klabanová a hra je opět pod kontrolou domácího týmu.
26:05 Míček má pod kontrolou hostující tým a připravuje se k útoku.
25:20 Domácí tým rozehrává v rohu soupeře, bohužel bez výsledku.
23:53 Kabeláková se snažila obelstít obranu hostů, ale ta byla v té chvíli silnější a převzala kontrolu nad míčkem.
22:53 Veidlová chtěla překazit nahrávku hostů a vyhazuje míček mimo hrací plochu.
21:55 Zabavská předvedla hezký útok, ale bez výsledku.
20:55 Liberec je od začátku 2. třetiny na své útočné polovině.
20:01 Začíná druhá třetina a míčku se ujímá domácí tým.
20:00 Střely po první třetině 8:9
19:59 Pěknou útočnou akci Petry Havlíkové ukončuje konec 1. třetiny.
18:58 Leierová střílí na Drbalovou, ale míček končí za mantinelem.
18:15 Tým hostů nečeká na vystřídání domácího týmu a pouští se do akce.
17:36 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #7 Nikola Bursová, asistoval #21 Lucie Veidlová (2:0)
17:36 Druhý gól si připisuje Nikola Bursová s asistencí od Lucie Veidlové.
16:41 Míčku se ujímá hostující tým a zkouší pozornost domácí obrany.
15:35 Reindlová se ocitá sama v rohu domácích, ale míček si nedokázala udržet.
15:04 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #7 Nikola Bursová, asistoval #66 Šárka Mlejnková (1:0)
15:04 První branku zápasu vstřeluje Nikola Bursová s asistencí od Šárky Mlejnkové.
13:28 Hostující tým je již v plném počtu.
12:37 Leierová s Urbanovou testují Drbalovou v bráně, Drbalová se zatím drží.
11:28 Domácí tým zažívá první přesilovou hru tohoto zápasu.
10:15 Shamanina zkouší prorazit obranu hostů, ovšem bez úspěchu.
09:07 Zápas zatím vypadá velice vyrovnaně.
08:08 Nemravová střílí a míček tancoval kolem brankové čáry, Klabanová celou akci nakonec zvládla bez úhony.
07:04 Kabeláková zkouší střelu z dálky, ale trefuje pouze tyčku.
05:37 Zabavská měla velkou šanci skórovat, ale Klabanová si s jejím pokusem hravě poradila.
03:32 Kramperová předvedla krásný únik, avšak její pokus byl zmařen domácí obranou.
02:42 Krásnou akci předvedla trojice Veidlová, Mlejnková a Kabeláková. Míček bohužel mířil za mantinel.
01:06 Ihned po začátku utkání se Leierová dostává do útoku, ale obrana soupeře byla silnější.
00:01 Zápas začíná a úvodní buly vyhrává domácí tým.
00:00 Dobrý večer, jmenuji se Tomáš Akrman a budu vás provázet dnešním zápasem CRAZY GIRLS FBC LIBEREC proti TATRAN OMLUX STŘEŠOVICE. Přeji oběma týmům a všem divákům hezký zápas.