• 60 59:13
    1:11
    Magdalena KLÍMOVÁ

Sokol Brno Židenice Florbal.com - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:11
branky: 51. Kamila Pravcová - 22. Jana Vávrová, 22. Eliška Vrátná, 29. Martina Řepková, 33. Martina Řepková, 40. Adéla Jůzová, 44. Jana Vávrová, 49. Jana Lacková, 50. Jana Vávrová, 58. Martina Řepková, 59. Magdaléna Plášková, 60. Magdalena Klímová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Nikola Příleská 41 - Kristýna Provázková 9; po třetinách: 0:0, 0:5, 1:6
60:00 Komentář trenéra hostí (Michaela Marešová): V zápase jsme si vyzkoušely různé varianty hry, většinu času jsme kontrolovaly balónek, vytvářely si dobré šance a nakonec i efektivně zakončovaly. Děkujeme soupeři a doufáme, že bude pokračovat v nastoleném trendu.
60:00 Komentář trenéra domácích (Petra Prouzová): Utkání bych rozdělila na tři části - první třetina se nám povedla, když jsme horkého favorita drželi na uzdě; ve druhé třetině a inkasované brance se hra Chodova odstartovala až do výše 11:1. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme mu šťastnou cestu do naší milované matičky Prahy.
60:00 Střely po 3. třetině - Židenice 4, Chodov 18.
59:59 Chodov další branku v šesti v poli již nedal a utkání nám končí.
59:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #12 Magdalena Klímová, asistoval #6 Anet Jarolímová (1:11)
58:59 Chodov využil time out k domluvě a odvolání gólmanky. Hru v šesti po pár vteřinách přetavuje v další gól. Jarolímová našla přihrávkou přes velké brankoviště Klímovou, která se nemýlila.
58:58 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
58:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #28 Johana Vrbová (1:10)
58:58 Přesnou střelou do šibenice z tzv. hokejového mezikruží navyšuje gólový stav Plášková,
58:20 V obrovské šanci teď byly i domácí - Pospíšilová a Hyksová.
57:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #14 Eliška Vrátná (1:9)
57:20 Při hře 4:4 se na druhou dorážku prosazuje Řepková.
56:50 Vzájemné vyloučení na obou stranách. Uvidíme hru 4 na 4.
56:44 Dernerová krásně našla Hyksovou před bránou, ale té míček bohužel sjel hokejky a nedostala se ani ke střele.
56:21 Dernerová vybojovala míček a tak pardon, rozhodčí ukazují na druhou stranu.
54:57 Chodov stále tlačí. Kombinuje, střílí, neustálý pohyb celé pětky.
54:08 Domácí mírně ožily. Dernerová - Dundelová - Hyksová teď ani z několika dorážek nedostaly míček za brankovou čáru. Škoda.
53:40 Valehrachová (zvaná Houba) zkouší štěstí od půlky, ale střela ani nedoputovala k bráně.
53:00 Zlámalová si teď seběhla na střed na špatnou přihrávku Chodova a střílí z první, bohužel vedle.
51:34 Dernerová zkouší pozornost Provázkové, ta se ovšem nenechala překvapit a s přehledem chytá.
50:36 GÓL Sokol Brno Židenice Florbal.com! 1:8
Branku družstva Sokol Brno Židenice Florbal.com vstřelil #34 Kamila Pravcová, asistoval #43 Jitka Drápalová (1:8)
50:36 Tak přece se jen domácí diváci dočkali, když po přihrávce Drápalové Pravcová vše před sebou prostřeluje a umožňuje tím korekci skóre utkání.
49:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #24 Jana Vávrová, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (0:8)
49:52 Stačí malá chyba a Chodov okamžitě neváhá střílet. Veletová byla v rohu zdvojena a přišla o míček - Bachmaierová nachází Vojáčkovou před bránou a ta opět skóruje.
49:25 Timeout Sokol Brno Židenice Florbal.com
49:25 Trenérka domácího týmu Prouzová volí krátký odpočinek pro své svěřenkyně. Snad se jim podaří nabrat druhý dech a zabojovat alespoň o čestný zápis do gólových statistik tohoto utkání.
49:21 Paulovičová vzduchem od půlky přihrává na Jarolímovou, která též ve vzduchu trefuje horní tyčku.
48:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Jana Lacková, asistoval #27 Adéla Jůzová (0:7)
48:08 Lacková si teď oběhla bránu Příleské a trochu nemile domácí brankářku překvapila. Skóre se opět mění.
47:10 Indrová pěkně zachytila a řítila se na bránu soupeře, pak zakombinovala s Kovaříčkovou, ale celá akce opět končí bez střely.
46:02 Židenice na půli Chodova, bohužel k nějaké vyložené šanci ne a ne se dostat.
44:49 Pravcová u vlastní brány sebrala míček a běžela přes celé hřiště, bohužel při střele neprostřelila obránce Chodova.
43:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #24 Jana Vávrová, asistoval #6 Anet Jarolímová (0:6)
43:44 Nahrávka zpoza brány od Jarolímové na Vojáčkovou, která mezi nohami prostřeluje dnes již po šesté Příleskou.
42:56 Chodov poklidně kombinuje, až Vrátna nevydržela a prezentuje se spíše nepovedenou střelou.
42:23 Veletová protlačila míček na půli soupeře a po pár přihrávkách se Hyksová dostala i k dorážce, která ovšem ještě před Provázkovou byla zblokována.
40:55 Napřed Jarolímová velmi nebezpečně tečovala, pak Pilíková nepřekonala Příleskou - obraz hry je stále stejný. Židenice tápou v rozehrávce, ale buďme upřímní, dnes to nemají obránci vůbec snadné.
40:26 Chodov ihned střílí na Příleskou, evidentně dnes nemá ještě dost.
40:00 Střely na bránu v poslední třetině - Židenice 4, Chodov 18.
40:00 Poměr střel po druhé třetině se moc nezměnil. Židenice zůstávají na svých 3 střelách a Chodov naopak čtyři přidal a je na 19.
39:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Adéla Jůzová, asistoval #33 Petra Beránková (0:5)
39:39 Pospíšilová teď nepřesně rozehrála a Chodov okamžitě vyrazil do útoku. Beránková jen lehce postrčila na středu na Jůzovou a ta se z bezprostřední blízkosti nemýlila.
38:22 Bachmaierová střelou od mantinelu opět prověřila Příleskou. Ta dnes dělá, co může, ale pokud jí hráčky v červených dresech nepomohou nějakým gólem, tak výsledek neovlivní.
37:41 Kovaříčková teď zachytila rozehrávku Chodova a pěknou střelou prověřila pozornost Provázkové. Ta ovšem dnes dává pozor, byť asi moc zpocená po zápase nebude.
36:44 Dernerová faulována při snaze postrčit míček na Hyksovou. Stand. situace, ze které padáčkem střílí Drápalová gólem nekončí.
36:16 Přihrávku Obrovské na zcela volnou spoluhráčku na poslední chvíli zachránila Vojáčková. Ani teď jsme se střely nedočkali.
35:43 Bachmaierová se rozběhla po levém mantinelu a opět jen o pár centimetrů přestřeluje horní růžek domácí brány. Dnes je Chodov velmi střelecky při chuti.
35:08 Další nahození od půlky a následné dvě dorážky kryje Příleská. Dnes se domácí gólmanka rozhodně nenudí.
34:21 Jůzová se teď pokoušela zlehka přehodit Příleskou, naštěstí pro domácí to o pár centimetrů přehnala a míček letí nad horní tyčku.
32:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
32:34 Vrátná našla Řepkovou, která z těsné blízkosti před Příleskou nemýlila a zvyšuje skóre utkání na 4:0.
32:02 Dundelová - Dernerová - Hyksová teď nebyly schopné trefit skákající míček. Už to vypadalo na nebezpečnou situaci, ale dnes se Židenicím nedaří vytvořit si tlak.
31:23 Chodov teď zmírnil tempo a to jen díky dnes ojedinělým nepřesným přihrávkám.
30:38 Po chybné rozehrávce Židenic, našla Vrátná krásně na hranici malého brankoviště Klímovou, ta o 30 centimetrů míjí pravou tyčku.
30:05 Tožičková za pomoci pořadatelů odkulhává mimo hřiště. Zatím není schopná pokračovat ve hře.
30:05 Tožičková po souboji s Hyksovou špatně došlápla a v bolestech se svíjí na zemi. Snad nedošlo k vážnějšímu zranění. Hyksová mezitím vzala balón a jen těsně minula pravý horní růžek Provázkové.
29:35 Další závar Chodova, který končí faulem Jarolímové.
28:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #17 Gabriela Tožičková (0:3)
28:53 Tožičková z vrchu na křížek sklepává na Řepková, ta si vykružuje oblouk a nemýlí se.
27:53 Dernerová teď nevzdala boj s protihráčkou a vynutila si faul. Z následné stand. situace bohužel Židenice ani nevystřelily.
27:27 Míček v outu, Chodov na půli rozehrává. Paulovičová dává napravo na Bachmaierovou a ta křižnou nachází Klímovou - Příleská opět vyráží.
26:16 Zlámalová se dostala k míčku na půli Chodova, ovšem nepřesnou přihrávkou umožnila Chodovu další rychlý potiútok, který ovšem koncová hráčka promáchla.
25:08 Další rychlý protiútok, kdy Bachmaierová netrefuje bránu. Chodov jednoznačně na hřišti dominuje.
24:44 Chodov již tak agresivně nenapadá a domácí alespoň chvíli mohou kombinovat.
24:26 Tožičková rozehrála na Žižkovou, ale ta padáčkem od půlky nepřekvapila domácí brankářku.
23:41 Židenická gólmanka si připisuje další zákrok. Židenice teď prožívají nepříjemný útlum, kdy mají problém vůbec překročit půlící čáru.
23:02 Chodov pokračuje v tlaku na Židenickou bránu. Nepříjemné nahození z půlky od Vrbové končí v klíně Příleské.
21:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Eliška Vrátná, asistoval #22 Martina Řepková (0:2)
21:48 Vzápětí z protiútoku brněnská obrana nepohlídala křižnou přihrávku na Vrátnou a ta se nemýlí.
21:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #24 Jana Vávrová, asistoval #12 Magdalena Klímová (0:1)
21:32 Vzápětí je však již bez šance proti dorážce Vojáčkové ve velkém brankovišti. Přesilová hra je tedy využita.
21:06 Chodov kombinuje, první střelu Tožičkové ovšem Příleská viděla a chytá.
20:18 Snaha nepustit Vojáčkovou unikající středem ke střele vede k prvnímu vyloučení utkání.
20:00 Poměr střel po druhé třetině se moc nezměnil. Židenice zůstávají na svých 3 střelách a Chodov naopak 4 přidal a je na 19.
20:00 střely na bránu: Židenice - 3, Chodov - 15
19:41 Zlámalová po zdvojení od soupeřek přichází na půli o míček. Pilíková trefuje pouze horní břevno. Stav stále nezměněn.
18:51 Vrátná napřáhla k další střele, ale domácí obrana úspěšně vše blokovala a míček odpálila.
17:52 Hyksová na půli zblokovala přihrávku Vojáčkové a vyslala Dernerovou do samostatného úniku, ta však Provázkovou nepřekonává.
17:22 Další kombinace Chodova, která končí střelou nad. A z následné rozehrávky z křížku opět střelu chytá Příleská.
16:29 Po levém mantinelu si to šinula Bachmaierová, ale Příleská ramenem opět vyráží za mnatinel.
16:06 Chodov projíždí brněnskou obranou jako nůž máslem. Opět situaci zachraňuje Příleská, která chytá i třetí dorážku Jarolímové.
15:30 Drápalová s Pravcovou rozehrály útočnou akci, na jejímž konci střílí Obrovská, bohužel vedle.
15:06 Kovaříčková zarazila Řepkovou v rozehrávce, ale hráčky Brna vzápětí faulují a přicházejí o míček.
14:27 Protiútok Pravcové, která od mantinelu o 10 čísel přestřeluje branku Provázkové.
13:54 Vojáčková se snažila dorážet na brankovišti, ale Příleská opět chytá.
13:08 Chodov rychle rozehrál z křížku a ke střele se dostává Vrátná, která přestřeluje nad. Domácí hráčky se snaží, seč jim síly stačí, ale budou to mít dnes velmi těžké.
12:41 Plášková z otočky na velkém brankovišti chtěla překvapit domácí brankářku střelou po zemi, ale ta nezaváhala.
11:48 Vojáčková opět krásnou přihrávkou od mantinelu na střed nachází Pilíkovou, která svojí střelou lehce vylekala Příleskou, ta ovšem byla pozorná a ramenem vyráží do outu.
10:35 Tožičková nepřesně rozehrála na Vrátnou a tím umožnily Pospíšilové se Sejákovou, aby zaútočily, bohužel jsme se pořádné střely nedočkaly.
09:54 Rozehrávka Židenic od mantinelu na půli soupeře zastavena útočným faulem Indrové na brankovišti.
08:56 Pravcová pěkný obraným zákrokem na velkém brankovišti nedovolila soupeřkám vystřelit.
08:15 Zlámalová s Veletovou alespoň na chvíli držely míček za bránou Chodova. Ale nepřesnou přihrávkou na Svobodovou, vrací hru na vlastní půlku.
07:40 Bachmaierová - Klímová - Paulovičová teď svírají Židenice na jejich polovině, ale jejich kombinace nevede k nebezpečným střelám.
06:40 Po chybné rozehrávce Židenic tu máme další střelu Jarolímové - Příleská zatím 100%.
05:25 Řepková s Pláškovou opět ve dvou napadají v rohu Valehrachovou, získávají míček a vytočením z rohu střílí, opět vedle.
04:33 Chodov napadal rozehrávku tak agresivně, až fauloval.
03:49 Dernerová z křížku rychle rozehrává na Svobodovou, která z pozice beka střílí vedle pravé tyčky Provázkové.
03:20 Ze stand. situace z půlky se dostal míček k Vojáčkové u mantinelu a ta z první posílá na zcela osamocenou Jarolímovou na velkém brankovišti. Naštěstí pro domácí celek, Jarolímová ideálně netrefuje.
02:23 Z rychlejšího protiútoku nepřesně mířila Klímová a domácí tak mají rozehrávku z rohu.
01:37 Od prvních vteřin Chodov nenechá chvíli klidu domácí obraně. První střela však byla snadná pro domácí gólmanku.
00:01 Na lodi domácího družstva vidíme nového kormidelníka, tak se nechme překvapit, do jakých vod židenickou loď navede. Nad střídačkou domácích nechybí ani transparent, který posílá pozdravy Marušce, která se svou pramicí zavítala do rozbouřených vod moře - přejeme ji lepší počasí a brzký návrat na židenickou loď.
00:00 Pěkné odpoledne z Brna, začíná utkání mezi domácími Židenicemi a hostujícím Chodovem. Soupeřky jsou jistě favoritem dnešního utkání, ale třeba dnes uvidíme sportovní překvapení.