4:7
    Daniela TOMANOVÁ
    (Veselá)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Crazy girls FBC Liberec 4:7
branky: 10. Petra Hanáková, 18. Zuzana Macurová, 21. Zuzana Macurová, 30. Tereza Trunečková - 8. Anna Hanušová, 30. Oxana Šamanina, 39. Oxana Šamanina, 41. Oxana Šamanina, 43. Tereza Pillerová, 56. Veronika Loudová, 60. Daniela Tomanová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Anna Macháčková 20 - Marcela Velzelová 25; po třetinách: 2:1, 2:2, 0:4
60:00 vyjádření trenéra domácích Kristýny Vejvodové- Hezké bojovné utkání. Rozhodlo proměňování šancí v kterém byl soupeř efektivnější. Děkuji soupeři za pěkný zápas a přeji mu šťastnou cestu domu.
60:00 nejlepší hráčky utkání: Domácí - Zuzana Macurová, Hosté - Oxana Shamanina
60:00 komentář trenérky hostů Lenky Bartošové - Do hry se nám podařilo vrátit ve druhé třetině, ale hlavně nám pomohl první gól v první minutě třetí třetiny. To nás nakoplo a tím jsme tento zápas dotáhli do vítězného konce.
60:00 Celkový počet střel: Domácí - 29, Hosté - 27
60:00 Střely v poslední části. Domácí -13, hosté - 9
59:52 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:7
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #15 Daniela Tomanová, asistoval #10 Klára Veselá (4:7)
59:52 Liberecký útok 3 na 1. První střelu blokuje Kutnarové, ale dorážka bohužel končí za jejími zády...o výsledku zápasu už je nejspíš bohužel rozhodnuto.
59:00 Poslední minuta utkání a SKV stále v 6 - šance tam jsou, ale ne a ne to tam padnout
57:43 Vinohrady to zkouší v šesti. A hned šance Honzové
57:42 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:42 Domácí tým si vybírá oddychový čas.
56:50 několik velmi nadějných střel vinohrad, ale bohužel žádná nekončí gólem
55:44 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:6
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #22 Veronika Loudová, asistoval #66 Šárka Mlejnková (4:6)
55:44 Vinohrady si nestihly pokrýt hráčky a dostávají ze standartní situace šestý gól
48:30 Čermáková končí po tvrdém zákroku za mantinelem
47:55 Batíkové nadějnou střelu vyráží gólmanka.
47:50 Honzová faulována u mantinelu - hra je o poznání tvrdší
46:20 Šance na obou stranách - je vidět, že oba týmy jsou namotivované a chtějí zvítězit
44:20 Strejcovská měla odkrytou půlku brány, ale její střela končí v boční síťce. Teď šance Čermákové
43:44 v úvodu poslední třetiny má více šancí Liberec
42:14 Liberec se poprvé v utkání dostává do vedení a stav je 4:5
42:11 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #17 Tereza Pillerová, asistoval #21 Lucie Veidlová (4:5)
40:27 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #77 Oxana Šamanina, asistoval #6 Petra Havlíková (4:4)
40:27 a jsme na tom jako na začátku - Shamanina srovnává skóre...bude to ještě drama
40:00 Střely ve druhé třetině: Domácí- 8, Hosté - 10
40:00 Začíná poslední dvacetiminutovka utkání. Buly tentokrát pro domácí.
39:00 poslední minuta druhé třetiny. Míček mají pod kontrolou vinohrady a nepouští se do žádných riskantních akcí.
38:53 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #77 Oxana Šamanina, asistoval #11 Anna Hanušová (4:3)
38:51 Odražený míček se dostává k Shamanině a ta střelou příklepem snižuje
37:50 Fotbalová show v podání Elišky Čermákové :)
37:15 Liberec tlačí, ale akce končí faulem a rozehrávají domácí
34:55 Super přihrávka Naty Bartošové, ale Pankové sjel míček z čepele
33:50 Stressová situace - závar před domácí brankou, naštěstí Kutnarová zakročila
32:35 několik šancí Liberce, ale míčku se ujímá Macurová, přebíhá celé hřiště a její akce končí technickou střelou, kterou ovšem gólmanka Liberce chytá
31:30 Liberec se snaží napadat
29:34 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #77 Oxana Šamanina, asistoval #10 Klára Veselá (4:2)
29:30 totožná situace na druhé straně a stav je 4:2
29:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Tereza Trunečková, asistoval #22 Eliška Čermáková (4:1)
29:10 Eliška Čermáková střílí z půlky - míček se odráží od gólmanky a Terezka Trunečková nekompromisně doráží míček do branky
28:23 Strejcovská se zvedá ze země a domácí mají rozehrávku u soupeře v rohu
27:30 nyní měl míček více Liberec, ale Kutnarová úspěšně zasahuje
27:19 zákrok Kutnarové- vyráží míček a hraje se dál
25:50 Nyní si Reichová mohla spravit reputaci, ale střílí uplně mimo. Vinohrady v obrovském tlaku, Liberec přikován na své půlce
23:50 Reichové v dobré pozici, ale pálí bohužel do pupku gólmanky. A o chvíli později dobrá šance Honzové.
23:44 Rozehrávka Liberce končí střelou z půlky, ale Kutnarová nemá žádný problém ji pokrýt
20:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Zuzana Macurová, asistoval #17 Petra Hanáková (3:1)
20:33 Druhá třetina nám začíná krásně - a máme tu opět kombinaci dua Honzová - Macurová - a druhá jmenovaná navyšuje skóre
20:01 Buly opět pro Liberec
20:00 Střely v první třetině. Domácí - 8, hosté - 8.
19:00 právě probíhá poslední minuta první třetiny a šance Liberce, který se snaží do přestávky o srovnání skóre
17:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Zuzana Macurová z trestného střílení (2:1)
17:20 a je to goooooooooooooool
17:15 kabeláková si říká o nahrávku, přihrávka na ní je však zblokována Macurovou, která si obehrává obránkyni a běží sama na bránu, ale následně je faulována a rozhodčí nařizují nájezd
15:30 Dobisíková blokuje střelu Kabelákové, následně běží Macurová sama na gólmanku, ale klička jí tentokrát nevyšla
14:30 první lajna předvádí dnes krásné kombinace, ale bohužel bez zakončení...
13:00 Střela Batíkové z otočky, golmanka se štěstím vyráží ramenem
11:30 Honzová z luxusní pozice promáchla
11:20 Lingová dobře přečetla plány Leierové, je faulována a SKV rozehrávají
10:34 Eliška Čermáková zahasila hrozící liberecký brejk
09:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Petra Hanáková, asistoval #4 Zuzana Macurová (1:1)
09:33 juhuuuuuu Petí Honzová vrací úder a stav je opět vyrovnaný
09:17 šance na obou stranách
08:25 Liberec se dostává do vedení, ale teď jsme mohly vidět několik povedených akcí domácích, holky střílejí na bránu soupeře, co to jde
07:35 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #11 Anna Hanušová, asistoval #10 Klára Veselá (0:1)
06:46 Domácí po výhodě rozehrávali z rohu, Péťa Honzová míček prohodila na kapitánku Macurovou, ale míček letí hodně hodně nad
06:30 Bartošová dobře viděla volnou Lingovou na druhé straně, ale její střela bohužel mimo
04:50 Neúspěšný průnik Trunečkové
03:50 Batíková nahazuje míček před bránu, ale liberecká gólmanka dobře viděla a neměla problém míček chytit
03:12 Střela Kabelákové naštěstí nad, druhou střelu zblokovala Panková
01:50 Dobrá střela Elišky Čermákové
00:00 Úvodní buly pro Crazy girls
00:00 Dobrý podvečer, mé jméno je Karolína Černovská a budu Vás provázet dnešním zápasem, kde se domácí Vinohrady střetnou s Libercem. Minulý zápas s Libercem nedopadl pro SKV Ladies úplně příznivě a mají tak seveřankám co vracet. Doufejme, že Vinohrady, pro něž je to první zápas v novém roce budou po zápase šťastnější a nechají co nejvíce bodů na domácí hale.