3:6
    Tomáš KADLEC
    (Pluhař)

itelligence Bulldogs Brno - Technology Florbal MB 3:6
branky: 15. Jakub Mendrek, 21. Jiří Bauer, 55. Radek Krajcigr - 31. Jan Jelínek, 34. Tomáš Chroust, 43. Josef Pluhař, 50. Jan Natov, 51. Petr Salát, 57. Tomáš Kadlec; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 415; zásahy brankářů: Filip Kejík 20 - David Rytych 19; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:4
60:00 Komentář trenéra hostí pana Pazdery: Z naší strany špatná první třetina, chyběl nám pohyb a větší sebevědomí na balónku. Ve zbývajících dvou třetinách jsme stupňovali náš výkon a zápas zaslouženě vyhráli. Mrzí mě neproměněné dvě přesilovky a navíc to, že jsme v jedné z nich inkasovali, rozdíl ve skóre mohl být ještě větší. Díky za zápas.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Bulldogs - 6 , Boleslav - 13 , Celkově: Bulldogs - 22 , Boleslav - 26
60:00 Komentář trenéra domácích pana Jana Kadlece: Zápas nabídl nadprůměrný superligový florbal. Průběh skóre věrně odráží rozložení sil. V utkání jsme mohli pomýšlet na vítězství, ale v poslední části náš výkon bohužel negradoval. Poučíme se za týden se pustíme zase do vítězné série.
59:55 Boleslav si domů odváží plný počet bodů.
58:50 Hra buldoků v šesti zatím bez účinku.
57:10 Bulldogs to zkouší v šesti hráčích v poli.
56:26 Timeout itelligence Bulldogs Brno
56:26 GÓL Technology Florbal MB! 3:6
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #23 Tomáš Kadlec, asistoval #24 Josef Pluhař (3:6)
56:26 Ve skrumáži před brankou se nejrychleji zorientoval Kadlec a Boleslav vede opět o 3 branky.
54:41 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #65 Jiří Bauer (3:5)
54:41 Bauer našel volného Krajcigra, který se střelou ze vzduchu nemýlil.
53:47 Za velmi sporné lze označit vyloučení Ondráčka, to ale nic nemění na tom, že Boleslav hraje přesilovku.
51:57 Boleslav stále aktivnějším týmem.
50:29 GÓL Technology Florbal MB! 2:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #11 Petr Salát, asistoval #8 Pavel Bouška (2:5)
50:29 Salát využil krásné nabídky Boušky a Boleslav vede o 2 góly.
49:44 GÓL Technology Florbal MB! 2:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #40 Jiří Curney (2:4)
49:44 Natov po individuální akci vymetl šibenici a Boleslav je nyní v trháku.
48:50 Buldoci od teď pouze na dvě lajny.
47:06 Boleslav se v přesilovce k ničemu nedostala.
45:31 Kejík našel výborným výhozem Krajcigra, ten ze vzduchu vyprášil beton Rytycha.
44:38 Boleslav drží Brno pod zámkem již 2 minuty.
42:46 GÓL Technology Florbal MB! 2:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #24 Josef Pluhař bez asistence (2:3)
42:46 Z dorážky se prosazuje Josef Pluhař.
41:11 Natov se hned po vypršení trestu zapojil do hry a ohrozil Kejíkovu branku.
40:02 Fuchs se postavil k buly a získal balonek pro domácí a ti se mohou vrhnout do druhé minuty své přesilové hry.
40:00 Střely ve 2. třetině: Bulldogs -9 , Boleslav - 10
39:26 Mendrek ze středu jen těsně minul branku.
38:35 Jakůbek viděl volného Krajcigra před brankou, ten ale míček bohužel netrefil.
37:35 Novák střílí jen těsně vedle.
36:41 Obrovský tlak Boleslavi vyústil v tyčku a velkou šanci.
35:58 Curney střelou ze vzduchu jen těsně minul branku domácích.
34:40 Boleslav nyní mnohem aktivnější.
33:47 GÓL Technology Florbal MB! 2:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #70 Petr Krzyžanek (2:2)
33:47 Po výborné práci Krzyžanka uklízí míček do branky Tomáš Chroust.
32:35 Rytych nyní s obrovským štěstím likviduje střelu Bauera.
31:25 Buldoci se po dlouhé době dostávají do rozehrávky.
30:12 GÓL Technology Florbal MB! 2:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #33 Jan Jelínek, asistoval #40 Jiří Curney (2:1)
30:12 Boleslav se dostává do utkání. Jelínek skoro z rohu procedil míček přes Kejíka.
28:42 P. Bouška nyní chytil Mendreka kolem krku a z publika se na něho adresují ne příliš hezké komentáře.
27:27 Curney trefil ze slibné pozice jen boční síťku.
25:55 Rytych měl teď co dělat, Mendrekova střela už skoro byla v šibenici.
24:48 Kejík bez problémů kryje Bouškovu střelu.
23:34 Výborný blok Juhaňáka.
22:50 Curney bekhendem trefil hned prvního hráče před sebou.
22:20 Hra se začíná rozostřovat.
20:22 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #77 Radek Krajcigr (2:0)
20:22 Bleskový vstup do 2. třetiny, Bauer vymetl šibenici.
20:01 Buly pro domácí.
20:00 Střely po první třetině: Bulldogs - 7 , Boleslav - 3
19:32 První spor na hřišti, vše ale končí omluvou Jelínka.
18:24 Výborný zákrok Rytycha po střele Jakůbka z velkého brankoviště.
16:32 Kejík výborně vystihl úmysl Curneyho a zabránil skoro jistému gólu hostů.
14:53 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #44 Jakub Mendrek, asistoval #13 David Coufal (1:0)
14:53 Ukázková rozehrávka Bulldogs. Mendrek dostal míček na velké brankoviště a uklidil ho do branky i za cenu zlomené hole.
12:55 Coufalova střela od pravého mantinelu končí na noze Rytycha.
11:54 Curney si pozorně hlídal střed, tím pádem Bauerova přihrávka nenašla adresáta.
09:58 Mendrek krásně našel volného Juhaňáka, ten ale branku přestřelil.
08:56 Ondráčkova střela od levého mantinelu zblokována.
07:13 Osobka buldoků a Boleslav si neví rady.
05:30 Jakůbek na poslední chvíli zachraňuje buldoky tím, že odpaluje míček do rohu.
03:50 Kejík helmou vyráží střelu z bezprostřední blízkosti.
03:12 Utkání začalo v obrovském tempu, snad hráčům vydrží síly až do konce.
01:25 Dvě obrovské šance na obou stranách, brankáři pozorní.
00:01 Úvodní buly pro hosty.
00:00 Dobrý den, vítám vás u textového online přenosu ze zápasu 18. kola mezi buldoky z Brna a technology z Mladé Bolestavi.