• 60 59:13
    1:7
    (Podhráská)

FbŠ 'pipni.cz' Bohemians - Herbadent Praha 11 SJM 1:7
branky: 40. Adéla Bočanová - 19. Barbora Sádková, 28. Dominika Kubišová, 45. Martina Čapková, 54. Alexandra Ferencová, 56. Tereza Pilíková, 58. Dominika Podhráská, 60. Tereza Pilíková; rozhodčí: Ondřej Kyjovský - Jakub Veselý; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 135; zásahy brankářů: Lucie Zelená 18 - Karolína Červová 19; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:5
60:00 Komentář asistenta trenérky hostů Tomáše Kodiše: 'Krásný napínavý zápas, pochvala za to, že jsme zůstali trpěliví do poslední minuty. Těšíme se na pondělní utkání a děkujeme soupeři za dnešní.'
60:00 Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: 'Už na to fakt nemám sílu. Hrajeme dobře, ale nedáváme góly, takže nemůžeme vyhrát. Pokusíme se v pondělí prodloužit sérii.'
60:00 Střely ve třetí třetině: Bohemians 4 - Herbadent 8.
59:13 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:7
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #3 Tereza Pilíková, asistoval #27 Dominika Podhráská (1:7)
57:51 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:6
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #27 Dominika Podhráská, asistoval #24 Lucia Jelínková (1:6)
57:32 Bohemka pokračuje v šesti.
57:31 Timeout FbŠ 'pipni.cz' Bohemians
57:31 Lucie Veselá obdržela úder do hlavy a je v péči zdravotníka.
55:52 Bohemka zkouší štěstí v šesti hráčkách v poli bez golmanky.
55:51 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:5
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #3 Tereza Pilíková, asistoval #5 Eliška Krupnová (1:5)
53:27 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:4
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #66 Alexandra Ferencová, asistoval #25 Martina Čapková (1:4)
53:14 Krásný pokus Chelstowske likviduje se štěstím nohou Červová.
51:00 Střelu Jarešové likviduje Červová.
50:27 Slavíková zajímavě zkoušela překvapit domácí golmanku.
48:25 Velmi nesportovně teď kotel Herbadentu odměnil potleskem Zelenou za nepovedený výhoz.
48:03 Herbadent rozehrává z rohu Bohemky.
46:53 Zelená našla míček mezi nohama.
45:30 Šmídová sama před brankou na Červovou nevyzrála.
44:09 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:3
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #25 Martina Čapková bez asistence (1:3)
44:09 Za tuhle branku bude Lucku Zelenou trochu trápit svědomí.
43:35 Šteglová sama na Zelenou nevyzrála.
42:52 Tyč po střele Veselé.
41:41 Hyršlová neprošla přes Pilíkovou.
40:40 Po strkanici u mantinelu nařídili rozhodčí buly na polovině.
40:01 Buly vítězně pro Bohemku.
40:00 Střely ve druhé třetině: Bohemians 6 - Herbadent 8.
39:04 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #60 Lucie Veselá (1:2)
38:13 Přesilovky dneska domácímu týmu moc radosti nedělají.
37:48 Herbadent vybojoval standardku v rohu Bohemky.
36:54 Dorážka Hyršlové po střele Bočanové mířila mimo.
35:50 Signalizované odložené vyloučení, Bohemka zkouší v šesti.
35:13 Steinbachová bekhendem mimo.
35:01 Toto utkání sleduje zde v hale celkem 135 diváků. Děkujeme!
34:26 Neuvěřitelným zákrokem zničila Červová slibný pokus Veselé.
33:11 Další ostrý souboj odnesla Slavíková, ale vylučovat se nebude.
32:00 Pilíková krotila balonek ve snaze rozehrát, ale nikým neatakována na to měla moře času a stihla se zorientovat.
30:30 Hráčky Bohemky začaly ve snaze snížit rozdíl ve skóre trochu zmatkovat.
29:45 Kubišová tečovala nahození ze vzduchu mimo branku.
28:23 Po faulu hostů rozehrává Bohemka na polovině hřiště trochu nepřesně a přichází o míček.
27:03 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 0:2
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #23 Dominika Kubišová, asistoval #16 Monika Slavíková (0:2)
26:50 Bohemka nevyužila početní převahu, hra pokračuje 5 na 5.
26:24 Hubáčková vystihla nahrávku domácích a zavezla míček daleko od vlastní branky.
25:29 Z protiútoku zahrozila Steinbachová.
25:15 Šmídová v obrovské příležitosti nepřesná.
25:08 Veselá vypálila nad branku hostů.
24:38 Steinbachová vystřelila do Šindelářové, od které se odrazil balonek mimo hrací plochu.
23:50 Zimina od mantinelu jen do bránící Hnátové.
22:21 Balonek po střele Chelstowske se odrazil k Hyršlové, ani ta však hostující golmanku nepřekonala.
21:41 Hostující kapitánka byla faulovaná na středu hřiště, standardku rozehrály její spoluhráčky mimo branku domácích.
21:04 Herbadent zakládal útok, ale střelu hráčky Bohemky zblokovaly za hranice hřiště. Herbadent rozehrává v rohu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrála Hyršlová.
20:00 Střely v první třetině: Bohemians 10 - Herbadent 8.
19:01 Právě sledujeme poslední minutu první třetiny a Poláková se proletěla za mantinel, střet byl však v rámci pravidel a hra pokračuje.
18:08 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 0:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #10 Barbora Sádková bez asistence (0:1)
18:08 Chyby v domácí rozehrávce využila Sádková.
17:29 Hezký pokus Bočanové od mantinelu.
16:51 Domácí kapitánka si něco vysvětluje s rozhodčím.
16:11 Slavíková pálila mezi diváky.
15:40 Poláková zkoušela projít mezi dvě protihráčky.
14:32 Další krásná útočná akce zelenobílých.
14:00 Steinbachová bekhendovou střelou mimo branku Zelené.
12:57 Herbadent rozehrál signál z poloviny hřiště jen do zdi Bohemky.
11:29 Zelená vyškrábla střelu Čapkové mimo hranice hřiště.
10:34 Lucce Veselé dnes chybí trocha odvahy střílet. Ceníme snahu o vyšperkovanou branku, ale i s 'obyčejnou' gólovou střelou bychom se spokojili :)
09:26 Krásná střela Poláková, Červová reflexivně vyrazila.
08:15 Neskutečný ťukec do prázdné branky předvedla lajna Veselá - Bočanová - Hyršlová, nicméně prázdnou branku pak pokořit nedokázaly. Velká škoda.
07:20 Po fatálu v obraně Bohemky se k obrovsky jasné příležitosti dostala Kubišová.
06:28 První ostřejší souboj na hrací ploše odnesla Kubišová. Zvedá se ale hbitě a vypadá to, že je v pořádku.
05:30 Veselá po svém typickém sprintu po mantinelu zkoušela najít spoluhráčky v chumlu před brankou hostů.
04:50 Kubišová z rohu hledala na středu Sádkovou, ale přihrávka byla trochu nepřesná.
04:22 Áďa Bočanová zkoušela od mantinelu překvapit Červovou, ale trefila obránkyni Ferencovou.
03:53 Sádková výběhem z rohu nepřekvapila Zelenou.
03:05 Hyršlová s Bočanovou zatápějí Herbadentu, hosté ale vytvořili neprostupnou zeď těl na hranici brankoviště.
02:10 Nguen ve spěchu jen na Billou.
01:39 Poláková vybojovala standardku v rohu Herbadentu.
00:48 Obě zahajovací sestavy přenechaly na hřišti místo svým spoluhráčkám, Herbadent rozehrává po drobném faulu na polovině hřiště.
00:01 Úvodní útok po vyhraném buly předvede tým Herbadentu.