2:3
    Veronika TŘINECKÁ
    (Šupáková)

Herbadent Praha 11 SJM - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:3p
branky: 32. Lucia Jelínková, 57. Dominika Podhráská - 26. Denisa Ratajová, 28. Michaela Šponiarová, 68. Veronika Třinecká; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 784; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 21 - Lenka Kubíčková 18; po třetinách: 0:0, 1:2, 1:0, 0:1
70:00 Nejlepší hráčky utkání: HER - Lucia Košturiaková, VIT - Michaela Šponiarová.
70:00 Střely celkem: HER 20 - VIT 24.
70:00 Komentář trenéra Vítkovic Jiřího Veleckého: Dneska jsme vyhráli gólem v prodloužení, což je vždycky o štěstí. Od třetí třetiny jsme byli lepším týmem. Měli jsme obrovské množství šancí. I když někdy tohle neplatí, tak dnes to tak bylo. K vítězství jsme dnes šli naproti, a proto jsme vyhráli.
70:00 Komentář trenérky Herbadentu Markéty Šteglové: Vítkovice jsou hodně kvalitní tým, hrály skvěle a dneska vyhrály zaslouženě. My jsme před touto sezónou začaly tvořit nový tým a chvílí nám to ještě bude trvat, než se nám podaří dostat do stavu, na který jsme byli zvyklí. Co se týká herního projevu tak to jistě nějakou dobu potrvá. Jsme rádi, že dokážeme držet krok alespoň v určitých pasážích hry.
70:00 Střely v prodloužení: HER 0 - VIT 5.
70:00 Ukončení prodloužení
67:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:3
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #5 Ivana Šupáková (2:3)
67:26 Vítkovice vyhrávají. Střelou do levého horního rohu rozhodla Enenkelová!
65:20 Vítkovice pokračují v dobývání brány domácích.
63:40 Gólmanka Herbadentu drží svůj celek ve hře.
62:30 Vítkovický celek uzamyká soupeře v obranné polovině a vytváří si další příležitosti.
61:10 Úvodní minuta prodloužení přinesla hned několik střeleckých příležitostí hostujícího celku.
60:00 Střely ve 3. třetině: HER 6 - VIT 7.
59:08 Timeout 1. SC Vítkovice
59:08 Time-out hostujícího družstva.
57:40 Sládečková střílí míček na bránu domácích. Střela zastavena maskou gólmanky.
56:07 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 2:2
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #27 Dominika Podhráská, asistoval #3 Tereza Pilíková (2:2)
56:07 Obrovská chyba v obraně Vítkovic. Je srovnáno!
55:40 Fanoušci hostujícího celku ženou vítkovický tým kupředu.
54:30 Další slibný pokus Vítkovic.
51:50 Z poloviny střílí Laitinen. Ztečovaná střela málem v síti.
50:40 Hráčka Vítkovic Ferenčíková ve velké příležitosti zastavena brankářkou domácích.
50:14 Herbadent důslednou hrou vybojoval možnost volného úderu v rohu na útočné polovině hřiště.
46:30 Vítkovice formují své pozice na obranné polovině Herbadentu.
44:20 Další příležitost Herbadentu. Z dálky vyslala svůj projektyl Čapková.
43:15 Slavíková málem zužitkovala chybu vítkovické obrany.
40:40 Hráčka hostí Ratajová neúspěšná v první větší gólové příležitosti.
40:00 Střely ve 2. třetině: HER 9 - VIT 8
39:00 Sládečková z dálky zkouší pozornost Kuchyňkové.
36:25 Domácí celek si vytváří čím dál tím více nebezpečné akce.
35:46 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
34:28 Herbadent blízko vyrovnání.
31:33 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:2
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #24 Lucia Jelínková, asistoval #2 Zuzana Hubáčková (1:2)
29:25 Hostující družstvo kombinuje na své útočné polovině.
27:44 Celek Herbadentu dobývá vítkovickou svatyni. Neúspěšně.
27:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #19 Veronika Třinecká (0:2)
25:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #24 Denisa Ratajová, asistoval #18 Hana Sládečková (0:1)
23:50 Herbadent v problémech na své obranné polovině.
22:00 Přesilovka nevyužita a otěže utkání opět na hokejkách Vítkovic.
20:10 Domácí v početní převaze formují své pozice.
20:00 Střely v 1. třetině: HER 5 - VIT 4
18:50 Hráčky domácího týmu vyčkávají na chybu vítkovické obrany a snaží se důrazně atakovat.
14:30 Hra se přesunula do obranné poloviny Vítkovic. Herbadent si vytváří první gólové příležitosti.
11:30 Vítkovice diktují tempo hry. Celek Herbadent jen stěží brání nápor Vítkovic.
10:30 Utkání se odehrává ve svižném tempu. Hostujícímu celku se dostává hlasité podpory fanoušků.