2:7
    Lucia JELÍNKOVÁ
    (Krupnová)

TJ Sokol Brno Židenice - Herbadent Praha 11 SJM 2:7
branky: 10. Martina Babáčková, 54. Monika Dundelová - 24. Eliška Krupnová, 27. Alexandra Ferencová, 35. Barbora Sádková, 36. Eliška Krupnová, 49. Dominika Podhráská, 50. Mariia Zimina, 55. Lucia Jelínková; rozhodčí: Lucie Hejnová - Jitka Romančáková; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 110; zásahy brankářů: Nikola Příleská 20 - Eliška Kuchyňková 16; po třetinách: 1:0, 0:4, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích Martina Hájka: Zápas jsme si bohužel sami prohráli velice špatným výkonem ve druhé třetině. První a třetí třetina byla dobrá a holky plnily to, co jsme si řekli. Ve chvíli, kdy odehrajeme celý zápas podle taktických pokynů a přidáme k tomu bojovnost a tvrdou hru, tak dokážeme hrát s každým týmem. Gratuluji Herbadentu k postupu do finále a přeji hodně štěstí.
60:00 Komentář trenérky hostí Markéty Šteglové: V 1. třetině jsme se nemohly dostat do tempa přestože jsme začaly na 2 pětky, ale od 2. třetiny už jsme začaly hrát svoji hru, jen mě mrzí že jsme nevyjádřily v této části naši převahu více gólově. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání v chladném Brně.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: TJ Sokol Brno Židenice - 7, Herbadent Praha 11 SJM - 9
59:46 Kuchyňková likviduje dalekonosnou ránu Svobodové
59:31 Na hřišti zůstává po nešťastné srážce otřesená Dernerová a opouští hřiště v péči zdravotníka
58:27 Zlámalové v dobré šanci přeskočila florbalku skákavá nahrávka od Indrové a za ní číhající Švecová už nenašla z úhlu místo v brance hostí
57:40 Další pozdrav Krupnové pro domácí gólmanku, Příleská tentokrát úspěšnější
57:00 Jitka Drápalová z volného úderu vedle pravé tyčky hostující branky
56:48 Indrová našla zpoza branky Hyksovou, ale její střelu vyráží Kuchyňková mimo
54:52 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 2:7
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #24 Lucia Jelínková, asistoval #5 Eliška Krupnová (2:7)
54:52 Krupnová našla na středu Košturiakovou a její tečovaná střela končí za zády bezmocné Příleské
54:16 Krásnou individuální akci Košturiakové zastavuje až helma Příleské
53:12 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #16 Monika Dundelová, asistoval #79 Martina Valehrachová (2:6)
53:12 Kuchyňková vyrazila ránu Valehrachové nad sebe a skákající míček doputoval s přispěním Dundelové až za brankovou čáru
51:05 Hyksová to zkusila z velké dálky, Babáčková tentokrát nedokázala přizvednout míček nad Kuchyňkovou
50:08 Příleská likviduje tvrdou ránu Krupnové od mantinelu
49:25 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:6
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #12 Mariia Zimina, asistoval #24 Lucia Jelínková (1:6)
49:25 Košturiaková zůstala osamocená po signálu z volného úderu a předložila na brankoviště lahůdku pro Ziminu
49:01 Timeout TJ Sokol Brno Židenice
48:11 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:5
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #27 Dominika Podhráská, asistoval #24 Lucia Jelínková (1:5)
48:11 Další ukázkovou akci na jeden dotek zakončuje Šteglová, Příleská sice reflexivně zasáhla, ale míček se nakonec dokutálel za brankovou čáru
47:44 Krupnová krásným krosem našla Billou, na kterou zívala prázdná branka, ale rána končí mimo
46:58 Dernerová zastavila únik 2 na 1 na zemi, v ponechané výhodě trefuje ještě Billá břevno, uvidíme druhou přesilovku Herbadentu
46:17 Krupnová trefila ze vzduchu ale jen do rozhodčí Romančákové
45:45 Kuchyňková likviduje tvrdou ránu Hyksové i dorážku Babáčkové
45:23 Šteglová z volného úderu míjí vzdálenější tyčku
43:57 Dundelová se v samostatném úniku protlačila k zakončení, Kuchyňková si s bekhendovou střelou poradila a dorážka skončila mimo
42:52 Střela Krupnové opět sražena mimo, Herbadent uklidnil oproti 2. třetině hru, nikam se nežene a hlídá si náskok
40:56 Svobodová stihla včas přistoupit na brankovišti ke Steinbachové a zblokovat její střelu mimo
40:31 Billá hledala křižnou nahrávkou číhající Pilíkovou, Valehrachová na poslední chvíli odpaluje do bezpečí
39:57 Všichni čekali střelu Sádkové ze středu, ta krásnou zadovkou našla Krupnovou, ale její tvrdá rána zblokována
38:32 Příleská nadvakrát likviduje další ránu Steinbachové
37:03 Košturiaková v další tutovce před opuštěnou brankou, asi jen Příleská ví, jaktože situace neskončila gólem
36:48 Kuchyňková se po dlouhé době zahřála když zlikvidovala nahození Veletové i dorážku Svobodové
35:38 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:4
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #5 Eliška Krupnová, asistoval #10 Barbora Sádková (1:4)
35:38 Sádková našla osamocenou Krupnovou na hranici brankoviště a ta už neměla problém uklidit míček k tyčce
35:29 Čapková v další dobré pozici trefuje clonící Ferencovou, posledních 10 minut sledujeme obrovský kolotoč před Příleskou, domácí zcela vypadly z role
34:56 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:3
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #10 Barbora Sádková, asistoval #3 Tereza Pilíková (1:3)
34:56 Pilíková natáhla od půlky, Příleská vyrazila před sebe a osamocená Sádková uklidila míček do domácí branky
34:14 Košturiaková se krásně uvolnila na středu, ale z dobré pozice míjí branku až si z toho naštváním musela dupnout
31:41 Sádkové v ideální pozici vložila na poslední chvíli florbalku do střely Švecová, v následné dorážce už Hubáčková v akrobatickém skoku nedokázala zasáhnout míček
30:14 Další závar na domácím brankovišti, před Steinbachovou na poslední chvíli sebrala míček Příleská
29:15 Vynikající zákrok Příleské proti Hubáčkové, Herbadent seřídil mířidla a domácí gólmanka má plné ruce i nohy práce
28:28 Hyksová pláchla hostující obraně, v dobré pozici ještě zkoušela předložit před prázdnou branku Valehrachové, ale k té nahrávka neprošla
28:06 Krupnová při chuti a začíná trefovat, tentokrát její tvrdou ránu likviduje Příleská
27:01 Šteglová vystihla domácí rozehrávku, k dorážce její zblokované střely se protlačila Košturiaková, ale rozvlnila jen boční siťku
26:16 Miklíková se snažila dokončit dobrou individuální akci Hyksové, ale trefila jen boční konstrukci hostující branky
26:02 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:2
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #66 Alexandra Ferencová, asistoval #24 Lucia Jelínková (1:2)
26:02 K Ferencové se odrazila zpět její zblokovaná střela a napodruhé už neměla problém podstřelit rozhozenou Příleskou
25:16 Ferencová se natlačila zpoza branky podél tyčky před Příleskou, ale ta jí dokázala sebrat míček z čepele
24:53 Billá zkusila z velké dálky překvapit Příleskou, ale těsně přestřeluje
24:14 Košturiaková, krásně vykroužila z volného úderu, Příleská vytáhla reflexivní zákrok proti střele do protipohybu
23:48 Kuchyňková maskou vyráží tvrdou ránu Dernerové
23:24 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #5 Eliška Krupnová, asistoval #2 Zuzana Hubáčková (1:1)
23:24 Hubáčková našla z rohu Krupnovou a to konečně protrhla střeleckou smůlu a našla místo u bližší tyčky
23:02 Slavíková se z první opřela do vysokého lobu od Hubáčkové, Příleská dobře vyjela a vyráží mimo
21:53 Nešťastná srážka Košturiakové s Miklíkovou, hostující hráčka po krátkém ošetření bude pokračovat
21:01 Pěkná rána Billé, ale Příleská rychlým přesunem zvládla situaci vyřešit a vyráží do rohu
20:42 Šteglová zpoza branky oslovila Krupnovou, ale té se střela svezla po čepeli
20:26 Rozvážnou kombinaci Herbadentu zakončuje Billá tvrdou střelou mimo
20:00 Střely na branku v 1. třetině: TJ Sokol Brno Židenice - 8, Herbadent Praha 11 SJM - 5
19:48 Čapková ranou z první trefuje jen do postaveného domácího valu
18:54 Ferencová teď podržela hosty, nejprve zastavila domácí protiútok 3 na 1, vyrazila do protiútoku a vynutila si 2minutový faul Pravcové
17:48 Švecová nabrala rychlost, protáhla se na střed hřiště, ale výborný zákrok Kuchyňkové ji připravil o gólovou radost
17:21 Čapková se dostala s míčkem od mantinelu, ale už neměla sílu na důraznější zakončení
15:16 Dernerová se hezky uvolnila na středu, postupovala s Babáčkovou 2 na 1, volila střelu, kterou zblokovala dobře postavená Čapková
14:15 Souboj Indrové se Šteglovou odnesla nejvíc Kuchyňková, na kterou holky vrazily branku, ale už ukazuje, že může pokračovat
12:59 Krupnová tvrdou ranou od mantinelu už bránu trefuje, ale Příleská se stihla včas přesunout a vyráží mimo
12:19 Pilíková v protiútoku krásně uvolnila Šteglovou, ale ta tentokrát zpracovávala míček a poté už nenašla místo u bližší tyčky domácí branky
11:50 Kuchyňková teď střelu Švecové vůbec neviděla, naštěstí pro ni šla přímo do středu branky a s odraženým míčkem jí pomohla obrana
10:52 Herbadent odpověděl na gól minutovým zámkem na útočné polovině, ale hostující hráčky zatím z nebezpečných pozic míjí branku
09:40 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #8 Martina Babáčková, asistoval #16 Monika Dundelová (1:0)
09:40 Dundelová poslal prudkou přihrávku do brankoviště a Babáčková jen lehce protečovala mimo dosah Kuchyňkové
09:18 Pilíková napřáhla z první od mantinelu, ale její rána prosvištěla kolem bližší tyčky
08:26 Po zpětné nahrávce od Veletové předvedla Příleská i kvalitní techniku při rozehrávce pravou nohou
07:14 Košturiaková si po volném úderu proběhla kolečko po útočné polovině, ale její střela nakonec jen do těl bránících hráček
06:16 Kuchyňková vyrazila střelu Hyksové přímo před sebe, ale Miklíková při dorážce promáchla
05:41 Příleská spolehlivá proti dalekonosné ráně Čapkové
04:30 Hubáčková obrala o míček Veletovou, postupovala z úhlu sama na Příleskou, ale ta dobře vyjela a nenechala Hubáčkové místo ke skórování
03:42 Indrová vystihla rozehrávku Herbadentu, předložila Zlámalové, ale ta z první minula hostující branku
03:22 Kuchyňková opět velmi jistě proti střele Zlámalové
01:58 První úspěšný zákrok si připisuje Kuchyňková, když si smlsla na střele Babáčkové
01:41 Střela Svobodové sražena mimo
01:39 Hyksová faulována v protiútoku, nadějný volný úder pro Židenice
01:12 Šteglová se po volném úderu vytočila od mantinelu, ale i ona z dobré pozice míjí, Herbadent začíná pěkně z ostra
00:47 Slavíková v další šanci tentokrát po zemi do boční konstrukce
00:18 Billá našla křižnou nahrávkou Slavíkovou, ale ta míjí vzdálenější tyčku domácí branky