11:3
    Lucia JELÍNKOVÁ
    (Podhráská)

Herbadent Praha 11 SJM - ELITE PRAHA 11:3
branky: 2. Monika Slavíková, 4. Alexandra Ferencová, 17. Eliška Krupnová, 27. Eliška Krupnová, 31. Zuzana Hubáčková, 44. Eliška Krupnová, 52. Adéla Polívková, 53. Barbora Sádková, 53. Jitka Procházková, 54. Denisa Billá, 56. Lucia Jelínková - 31. Veronika Rybičková, 33. Karla Kalecká, 52. Veronika Zittová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Karolína Červová 15 - Sabina-Ludvika Mičolová 25, Martina Gécová 0; po třetinách: 3:0, 2:2, 6:1
60:01 Vyjádření trenéra hostí Stanislava Richtera: Bohužel se nám nepovedl začátek zápasu, první třetinu jsme odehráli pod tlakem, až ve druhé třetině se nám podařilo herně zvednot a přehrávat soupeře, ale opět nevyužívání šancí nás brzdilo k vyrovnání a sráželo nás to dolů. Ve třetí třetině jsme už nedokázali čelit tlaku soupeře, který po zásluze vyhrál.
60:01 Vyjádření trenérky domácích Karolíny Šatalíkové: V tomto zápase jsme si chtěly vyzkoušet některé nové věci v naší hře, ale ne vždy to fungovalo, především ve druhé třetině jsme se dostaly pod zbytečný tlak. Naopak zlepšeným výkonem v třetí třetině jsme dokázali dovést zápas do pohodlného konce a v určitých momentech dominovat na hřišti. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve třetí třetině: Herbadent - 10, Elite - 4
59:59 Utkání končí zaslouženou výhrou domácích, pro Elite může být jediným pozitivem druhá třetina. zbytek zápasu domácí tým bez větších problémů ovládl.
59:00 Poslední minuta zápasu.
58:55 Herbadent je v plném počtu a při oslabení se příliš nezapotil.
56:55 Jitka Procházková teď bránila soupeřkám ve hře a jde si tak popřemýšlet o svém stylu hry na trestnou lavici.
55:31 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 11:3
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #24 Lucia Jelínková, asistoval #27 Dominika Podhráská (11:3)
55:31 Demolice pokračuje a další hřebíček zatloukla z úhlu Lucía Košturiaková!
53:49 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 10:3
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #14 Denisa Billá, asistoval #5 Eliška Krupnová (10:3)
53:49 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Martina Gécová družstva ELITE PRAHA
53:49 Populární desítku načepovala svým prvním gólem po návratu na extraligová kolbiště Denisa Billá!!
52:51 Timeout ELITE PRAHA
52:51 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 9:3
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #11 Jitka Procházková, asistoval #27 Dominika Podhráská (9:3)
52:51 S góly se nyní roztrhl pytel a další přidává Jitka Procházková! Padne desítka?
52:01 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 8:3
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #10 Barbora Sádková, asistoval #3 Tereza Pilíková (8:3)
52:01 A třetí gól v rychlém sledu přidala Barča Sádková, když krásnou střelou tahem trefila k tyči.
51:23 GÓL ELITE PRAHA! 7:3
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #96 Veronika Zittová bez asistence (7:3)
51:23 Od mantinelu se vzápětí prosadila na druhé straně Veronika Zittová.
51:07 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 7:2
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #64 Adéla Polívková, asistoval #12 Mariia Zimina (7:2)
51:07 První branku v extralize žen si připisuje Adéla Polívková povedenou střelou ze středu hřiště!
49:30 Další překombinovaný brejk domácích.
48:40 Herbadent hraje v plném počtu a oslabení přežil bez větších komplikací.
47:57 Lucía Košturiaková se zmocnila balónku a dokázala s ním motat hostující hráčky několik cenných vteřin.
47:20 Saša Ferencová teď podnikla útočný výpad i v oslabení, v závěrečné fázi ovšem zvolila špatné řešení, když místo střely zkoušela ještě nahrávat.
46:40 Teď přitvrdila Zuzka Hubáčková a jde si po zásluze 'odpočinout' na dvě minuty.
43:30 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 6:2
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #5 Eliška Krupnová, asistoval #24 Lucia Jelínková (6:2)
43:30 Hattrick uzavírá krásnou střelou pod břevno Eliška Krupnová!
41:57 Elite je v plném počtu.
41:37 Přesilovka domácím vůbec nejde a nedostaly se k žádnému většímu ohrožení brány.
40:01 I třetí úvodní buly pro domácí.
40:00 Střely ve druhé třetině: Herbadent - 7, Elite - 8
39:59 Druhá třetina nám přinesla rozhodně vyrovnanější hru a Elite ukázalo, že se nevzdá tak lacino jak by si leckdo mohl po první třetině myslet.
39:57 V posledních vteřinách druhé třetiny se proti pravidlům provinila Veronika Radová a jde si sednout na trestnou lavici.
38:27 Nela Havlíková teď spálila obrovskou šanci po krosové nahrávce, když trefila pouze nohy přesouvající se Karolíny Červové.
35:35 Minka Kadučáková teď podstoupila souboj s oběma svými spoluhráčkami z reprezentace. Nejdříve se Sašou Ferencovou a pak se s ní na mantinelu poměřila i Lucía Košturiaková.
35:00 Po gólově úrodné části utkání nyní opět sledujeme spíš boj o balónek.
33:57 Další razítko na brankovou konstrukci přidává Dominika Šteglová.
33:30 Toto utkání sleduje 63 diváků!
32:44 GÓL ELITE PRAHA! 5:2
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #18 Karla Kalecká, asistoval #5 Tereza Bystrianská (5:2)
32:44 Karla Kalecká teď ze středu prostřelila úplně všechno včetně gólmanky.
30:58 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 5:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #2 Zuzana Hubáčková, asistoval #5 Eliška Krupnová (5:1)
30:58 Bluskurychlou odpověď si přichystala Zuzana Hubáčková a po pouhých 3 vteřinách vrací domácím čtyřgólové vedení!
30:55 GÓL ELITE PRAHA! 4:1
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #10 Veronika Rybičková, asistoval #33 Daniela Frantíková (4:1)
30:55 Teď už to Elite dokázalo, po skrumáži před bránou se z dorážky prosadila Veronika Rybičková.
29:43 Další zakončení Veroniky Zittové, ale opět pozorná Karolína Červová.
28:22 Karolína Červová si teď připsala dobrý zákrok proti střele Veroniky Zittové.
27:32 Veronika Rybičková teď v brejkové situaci volila ukvapenou střelu a nenadělala domácí obraně žádné větší problémy.
26:04 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 4:0
26:04 Eliška Krupnová teď krásnou střelou prostřelila chumel lidí před brankou i gólmanku a zvyšuje vedení Herbadentu!
25:30 Na hřišti se objevuje Bára Stará a dostává tak možnost potkat se se starými známými.
24:27 Další šanci neproměňuje Dominika Šteglová, zakončení však měla ztížené, protože byl míček ve vzduchu.
23:49 Daniela Frantíková zkusila vystřelit od mantinelu, bránu však těsně minula.
22:26 Elite se brání v pozorném bloku a zkouší hrát na brejky, to se však moc nedaří.
21:13 Krásná kombinace na jeden dotek končí nepřesnou střelou Elišky Krupnové.
20:01 Úvodní buly ovládl Herbadent a hned se žene do útoku.
20:00 Střely v první třetině: Herbadent - 18, Elite - 6
19:58 Tlačenice za bránou Elite ukončila první třetinu.
18:52 A hned vzápětí napálila svou střelu do tyče Dominka Steinbachová. Teď stálo u hostující gólmanky i štěstí.
18:37 Na hřišti se teď bojuje o každý balónek, ale šance nepřicházejí.
16:36 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 3:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #5 Eliška Krupnová, asistoval #66 Alexandra Ferencová (3:0)
16:36 Krásná kombinace dua Saša Ferencová - Eliška Krupnová končí gólem druhé jmenované!
13:18 Veronika Radová teď ustřelila balónek z čepela Moniky Slavíkové, která se ocitala ve 100% šanci.
11:36 Veronika Rybičková teď schytala pořádný úder na mantinelu od Barčy Sádkové, rozhodčí vše vyřešil pouze domluvou.
09:31 Daniela Frantíková teď kličkou přelstila domácí gólmanku, bohužel pro hosty už pak nedokázala usměrnit balónek do branky.
08:49 Saša Ferencová teď hledala pěknou bekhendovou nahrávkou Dominiku Šteglovou, ta však ztroskotala na gólmance Mičolové.
08:04 Hra se teď přelévá ze strany na stranu. Gól ale zatím nepřibyl ani na jedné straně.
05:24 Domácí opět na balónku, ale žádné ohrožení brány z toho nevyplynulo.
03:12 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 2:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #66 Alexandra Ferencová, asistoval #5 Eliška Krupnová (2:0)
03:12 Nastřelení Elišky Krupnové do brány doráží Saša Ferencová a přidává tak druhý gól domácích!
02:44 Herbadent trpělivé kombinuje, ale chybí mu překvapivá nahrávka.
01:33 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #16 Monika Slavíková, asistoval #10 Barbora Sádková (1:0)
01:33 První branku v utkání má na svědomí střelecká kometa Monika Slavíková!
01:17 Jedovatá střela Lucíi Košturiakové končí kousek nad bránou.
00:01 Úvodní buly ovládl domácí Herbadent.
00:00 Vítejte u online zápisu z utkání 9.kola extraligy žen. Dnes se v hale na Jižním Městě utká domácí Herbadent s Elite Praha. Speciální utkání čeká trio domácích hráček Bára Stará, Maria Zimina a Lucía Košturiaková, které ještě loni v Elite působily.