12:3
    Dominika STEINBACHOVÁ
    (Stará)

Herbadent Praha 11 SJM - Sokol Židenice EUROCOMPANIES 12:3
branky: 1. Monika Slavíková, 2. Monika Slavíková, 6. Alexandra Ferencová, 15. Tereza Pilíková, 19. Monika Slavíková, 23. Martina Čapková, 24. Aneta Perná, 31. Dominika Kubišová, 46. Eliška Krupnová, 50. Monika Slavíková, 53. Aneta Perná, 58. Dominika Steinbachová - 10. Linda Hyksová, 24. Žaneta Veletová, 47. Jitka Drápalová; rozhodčí: Ondřej Havelka - Michael Kudláček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Jitka Mohrová 14, Veronika Zborníková 9 - Nikola Příleská 43; po třetinách: 5:1, 3:1, 4:1
59:59 Vyjádření trenérky domácích Markéty Šteglové: Utkání bylo poněkud neurovnané a to i na první ostré utkání sezóny. Dařilo se nám ovšem držet slušné tempo, ve kterém bychom chtěly minimálně pokračovat i v dalších zápasech.
59:59 Vyjádření trenéra hostí Martina Hájka: Děkuji holkám za bojovný výkon. Spoustu individuálních a herních chyb nás stálo lepší výsledek. Musíme se z těchto chyb poučit do dalších zápasů a již tyto chyby příště neopakovat. Jsem rád, že jsme hráli svižný florbal a ne bránění poloviny. Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství.
59:59 Střely ve třetí třetině: Herbadent - 13, Židenice - 10
59:59 Herbadent vstoupil do nové sezóny jednoznačnou výhrou a ukazuje že i s omlazeným kádrem chce atakovat vysoké příčky.
59:16 Židenice mají problém kontrolovat balón i když mají o hráčku navíc.
58:12 Herbadent nezvládl střídání a na hřišti se pohybovalo šest hráček v černém dresu.
57:17 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 12:3
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #13 Dominika Steinbachová, asistoval #32 Barbora Stará (12:3)
57:17 V novém dresu se prosadila i posila z Chodova - Dominika Steinbachová.
57:00 Čekají nás poslední tři minuty tohoto utkání.
52:38 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 11:3
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #24 Aneta Perná bez asistence (11:3)
52:38 Aneta Perná však vzápětí navyšuje vedení při rovnovážném počtu hráček.
51:59 Hráčky Židenic hrají v plném počtu a Herbadent nevyužil ani druhou přesilovku v zápase.
49:59 Anna Grufíková už to se svým důrazem přehnala a jde si zaslouženě 'odpočinout' na 2 minuty.
49:23 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 10:3
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #16 Monika Slavíková, asistoval #3 Tereza Pilíková (10:3)
49:23 Monika Slavíková pokračuje ve svém galapředstavení a přidává svůj čtvrtý gól a desátý svého týmu!
46:07 GÓL Sokol Židenice EUROCOMPANIES! 9:3
Branku družstva Sokol Židenice EUROCOMPANIES vstřelil #43 Jitka Drápalová, asistoval #11 Žaneta Veletová (9:3)
46:07 Vzápětí snižuje Jitka Drápalová střelou po zemi a ani Veronika Zborníková dnes čisté konto neudrží.
45:31 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 9:2
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #5 Eliška Krupnová, asistoval #68 Martina Kleinová (9:2)
45:31 Eliška Krupnová přidává po asistenci Martiny Kleinové 9 gól.
44:25 Adéla Polívková právě vypálila tak tvrdě, že kdyby se rozběhla, tak by si stačila svou vlastní střelu před bránou ještě sama tečovat.
42:32 Brněnská útočnice právě těsně...asi o 4 metry minula bránu domácích.
41:47 Veronika Zborníková si připsala své první zákroky.
40:01 Svou šanci dnes dostane i náhradní gólmanka Herbadentu Veronika Zborníková. Odbyde si tak svou extraligovou premiéru!
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #6 Veronika Zborníková družstva Herbadent Praha 11 SJM
39:59 Střely na bránu ve druhé třetině: Herbadent - 18, Židenice - 6
39:59 Druhá třetina je za námi a vývoj utkání je stale stejný. Domácí tým ovládá hru a Židenice hrozí pouze z ojedinělých brejků.
34:48 Aneta Perná pokračuje ve své zvonkohře, tentokrát zahrála na břevno hostující svatyně.
34:06 Dnešní utkání sleduje přímo v hale 75 diváků! Děkujeme!
33:27 Kapitánka domácího týmu nyní inkasovala nepříjemný koňar a je v péči fyzioterapeuta.
32:48 Po krásném průniku Martiny Čapkové trefuje Aneta Perná tyč.
31:55 Dominový efekt složil mantinely za bránou Židenic.
30:52 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 8:2
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #23 Dominika Kubišová, asistoval #66 Alexandra Ferencová (8:2)
30:52 Herbadent přidává další zářez na pažbě nové sezóny. Dominika Kubišová dorazila na brankovišti střelu Sašy Ferencové.
29:03 Naštěstí je schopna pokračovat a tak se opět hraje.
29:02 Po nešťastném střetu s Monikou Slavíkovou je ošetřována hostující gólmanka Nikola Příleská.
28:51 Hra je rozkouskovaná a není k vidění moc florbalové krásy.
27:27 V tento symbolický čas bychom chtěli pozdravit Dominiku Šteglovou, která se stále zotavuje po zranění z finále poháru. Doufejme, že jí již brzy opět uvidíme na hřišti.
26:25 Hra se přitvrdila z obou stran.
25:00 Židenice zvýšily svou aktivitu a do soubojů chodí s větší vervou než v první části.
23:38 GÓL Sokol Židenice EUROCOMPANIES! 7:2
Branku družstva Sokol Židenice EUROCOMPANIES vstřelil #11 Žaneta Veletová bez asistence (7:2)
23:38 Po timeoutu přichází odpověď hostujícího Sokola Židenice a Žaneta Veletová snižuje na 2:7.
23:09 Timeout Sokol Židenice EUROCOMPANIES
23:09 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 7:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #24 Aneta Perná, asistoval #23 Dominika Kubišová (7:1)
23:09 Aneta Perná navyšuje náskok střelou do odkryté brány.
22:22 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 6:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #25 Martina Čapková, asistoval #5 Eliška Krupnová (6:1)
22:22 Po narážečce se do sólového úniku dostala Martina Čapková a nemýlila se, když vymetla levý horní růžek.
21:49 Hra je v tento moment poněkud neuspořádaná.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Herbadent.
19:59 První třetinu jednoznačně ovládl domácí tým a nebýt individuální chyby tak se zřejmě hostující Sokol neprosadí. Uvidíme co si pro nás týmy přichystají ve druhé dvacetiminutovce. Hrdinkou se prozatím stala Monika Slavíková, která ve svém prvním utkání v extralize nasázela hattrick za první třetinu.
19:59 Střely na bránu v první třetině: Herbadent - 24, Židenice - 10
19:29 Saša Ferencová opět přestřeluje, možná by to chtělo o třetině trochu upravit čepel hole.
18:03 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 5:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #16 Monika Slavíková, asistoval #10 Barbora Sádková (5:1)
18:03 Monika Slavíková kompletuje hattrick!
17:56 Herbadent má stále více ze hry, ale nedokáže své šance momentálně využít.
16:02 Pěknou kombinační akci hostí zakončila střelou těsně vedle Monika Dundelová.
15:38 Židenice se brání jen za cenu drobných faulů.
14:29 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 4:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #3 Tereza Pilíková, asistoval #10 Barbora Sádková (4:1)
14:29 A hned přichází odměna. Tereza Pilíková proměnila v gól nahrávku od Barči Sádkové.
14:27 Herbadent se opět usadil na útočné polovině.
13:14 Sokol Židenice hraje v plném počtu.
12:47 Tereza Pilíková nevyužila velkou příležitost a z blízka minula bránu.
12:21 Pěkně sehranou kombinaci zakončila Saša Ferencová střelou těsně nad bránu.
11:14 Trestné střílení družstva Herbadent Praha 11 SJM neproměnil #5 Eliška Krupnová.
11:14 Eliška Krupnová si se svou forhandovou kličkou na Nikolu Příleskou nepřišla.
10:00 Máme za sebou první polovinu úvodní třetina a domácí mají jasnou převahu, nebýt laciné chyby tak mají zápas plně pod kontrolou.
09:08 GÓL Sokol Židenice EUROCOMPANIES! 3:1
Branku družstva Sokol Židenice EUROCOMPANIES vstřelil #7 Linda Hyksová bez asistence (3:1)
09:08 Saša Ferencová teď našla ukázkovým námazem před bránou osamocenou Lindu Hyksovou a ta se střelou k pravé tyči nemýlila.
07:51 Sokol si neví rady s vysokým pressingem domácího týmu.
06:56 Trenér Sokola neúnavně žene svůj tým dopředu.
05:42 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 3:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #66 Alexandra Ferencová, asistoval #10 Barbora Sádková (3:0)
05:42 Alexandra Ferencová se protáhla po pravém mantinelu jako lasička a neomylně zavěsila nad nohu hostující gólmanky.
05:02 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
01:38 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 2:0
01:38 Dvojice Pilíková - Slavíková výborně vyřešila přečíslení a Monika Slavíková vymetla pravý horní růžek brněnské branky.
00:20 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:0
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #16 Monika Slavíková bez asistence (1:0)
00:20 Obránkyni Židenic se nepovedl dlouhý pas a Monika Slavíková po snadném zisku balónku otevírá skóre utkání.
00:00 Vítejte u zápasu 1.kola extraligy žen. Domácí tým Herbadent hostí Sokol Židenice.