(Procházka)
47
  • 47 46:31

Hippos Žďár n/S. - ASK Bystřice n.P. 3:7
branky: 12. Michal Pátek, 16. Ondřej Melichar, 40. Filip Dvořák - 2. Miloš Prášil, 20. Miloš Prášil, 25. Jaromír Chocholáč, 25. Miloš Prášil, 33. Miloš Prášil, 36. Miloš Prášil, 45. Jaromír Chocholáč; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 106; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 23 - Jiří Paleček 34; po třetinách: 2:2, 1:4, 0:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Opticky jsme hráli s míčkem, ale byli jsme sním málo nebezpeční a soupeř chladnokrevně proměňoval šance a proto zaslouženě vyhrál.
60:00 Komentář trenéra hostů: Naše výborná druhá třetina a první lajna rozhodly o výsledku utkání. Přejeme domácím hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00 Střely v poslední třetiny 13:8.
58:50 Procházka v úniku přestřelil.
57:42 Hippos je v posledních minutách lepším týmem. Přesto nedokázal skórovat.
55:25 Znovu je to Dvořák kdo táhne Hippos a posílá vydařené přihrávky. Tentokrát putoval míček ve spolupráci Dvořák, Tlustoš, Melichar, ale poslední jmenovaný nedokázal překonat výborně chytajícího Palečka.
54:29 Dvořák krásně našel Holcmana ten však nedokázal zakončit.
53:30 Prášil znovu vystihl rozehrávku domácích a znovu ohrozil branku.
51:45 Dufek ojedinělou střelou Bystřice v této třetině zkoušel pozornost Kratochvíla. Branku však netrefil.
51:13 Haman v obrovské šanci přestřelil.
50:20 Petříčkova střela nadělala zmatek v obraně hostů.
48:31 Bystřice v plném počtu.
46:31 Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. neproměnil #21 Filip Dvořák.
44:50 GÓL ASK Bystřice n.P.! 3:7
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #3 Jaromír Chocholáč, asistoval #10 Pavel Procházka (3:7)
43:22 Střela Pátka neměla gólové parametry.
42:08 Po Dvořákově nahození se sám před bránou objevil Holcman. Golman Paleček dobře zakročil.
40:44 Petr Tlustoš měl kousek ke gólu, ale hostující obrana byla proti.
40:00 Střely na bránu ve druhé třetině 7:13
39:33 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:6
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Filip Dvořák, asistoval #6 Michal Pátek (3:6)
38:35 Pátek si koledoval impozantním výběhem z trestné lavice o další trest.
37:24 Bystřice držela Hippos v obrané třetině až Haman dokázal vyhodit a domácí mohou vystřídat.
35:53 GÓL ASK Bystřice n.P.! 2:6
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #11 Miloš Prášil, asistoval #9 Tomáš Trentin (2:6)
32:32 GÓL ASK Bystřice n.P.! 2:5
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #11 Miloš Prášil, asistoval #3 Jaromír Chocholáč (2:5)
32:32 Nedůsledný zákrok Tlustoše na půlce hřiště, znovu potrestal Prášil.
31:05 Po Pátkově chybě v obraně se jevila zajímavá šance pro hostující tým. Ten však danou výhodu nevyužil.
29:30 Prášil znovu hledal Chocholáče. Tentokrát jejich souhra brankou neskončila.
28:52 Hippos drží hru v útočné třetině, přesto je to Bystřice která svými úniky prověřuje pozornost Kratochvíla.
27:05 Střela Melichara se neuchytila.
24:54 Duo Prášil, Chocholáč otáčejí zápas pro hostující tým.
24:53 GÓL ASK Bystřice n.P.! 2:4
24:28 GÓL ASK Bystřice n.P.! 2:3
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #3 Jaromír Chocholáč, asistoval #11 Miloš Prášil (2:3)
23:20 Branková konstrukce teď zabránila Dvořákovi skorovat.
21:00 Paleček drží neustále svůj tým výbornými zákroky.
20:00 Střely v první třetině 17:9
19:58 GÓL ASK Bystřice n.P.! 2:2
18:59 Nebezpečná střela Karáska bohužel pro domácí neměla golové parametry.
17:08 Kratochvíl uhasil nepříjemnou situaci perfektním zákrokem.
15:32 První asistencí a zároveň prvním bodem za mužský A tým se prezentoval mladý obránce Vítek Petříček.
15:31 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #10 Ondřej Melichar, asistoval #12 Vít Petříček (2:1)
14:58 Omlouváme se za technické problémy. Pevně věříme že zbytek zápasu zdárně odkomentujeme.
11:11 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #6 Michal Pátek, asistoval #10 Ondřej Melichar (1:1)
01:44 GÓL ASK Bystřice n.P.! 0:1
00:01 Úvodní buly vyhrál pro domácí barvy Tlustoš.
00:00 Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Muller a Matouš Novosad.
00:00 Dobrý den, dámy a pánové, vítám Vás u textového online přenosu ze zápasu 11. kola Národní ligy mužů skupiny Východ. Dnes se domácí Hippos Žďár nad Sázavou utká s družstvem ASK Bystřice n.P.