• 58 57:36
    9:8
    (Mikeš)

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FbC Písek 9:8
branky: 2. Petr Torma, 4. Ondřej Budek, 16. Lukáš Fischer, 17. Ondřej Budek, 30. Michal Strnad, 37. Tomáš Pour, 48. Tomáš Pour, 52. Ondřej Budek, 57. Jonáš Janata - 10. Michal Měřička, 15. Michal Měřička, 16. Ondřej Šareš, 17. Matěj Prčík, 38. Ondřej Šareš, 53. Štěpán Slunečko, 54. Michal Cigánek, 58. Michal Cigánek; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 200; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 24 - Vlastimil Dvořák 17, Karel Tvrdík 4; po třetinách: 4:4, 2:1, 3:3
60:00 Komentář domácích Tábořík Filip (Trenér): Dneska nám do Plzně přijeli Peneři strýčka homeboye a jsem rád, že atmosféra v hale byla dle jejich playlistu. Diváci udělali bordel a my týmovým výkonem jsme soupeřům naservírovali Penerský dezerty, což znamená srovnání série a příští týden rozhodující zápas. Díky divákům, soupeři za utkání a přeji klidnou cestu. Zdravíme Ondru do nemocnice a JE - DE - ME!
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Hlavní problém dnešního utkání je, že dáme 8 gólů a stejně prohrajeme. Gorilám to tam dnes padalo a my jsme jim to ulehčili zbytečnými ztrátami. Chtěli jsme zlepšit útočnou fázi, a to se nám povedlo, ale bohužel nám dnes selhala obrana. Během utkání si nemůžeme dovolit 2x srovnat skóre a hned v dalším střídání inkasovat. To nás sráželo. Série zatím vyhrávají domácí týmy a doma věřím, že jsme silní. Aspoň si letos zahrajeme maximum utkání, co šlo :) V sérii jsme měli jasný cíl...mít tři vítězství dřív než soupeř, a to se nemění. Díky našim fanouškům za podporu a těšíme se na atmosféru v Písku. Na závěr přeji zraněným hráčům z Goril brzké zotavení.
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
59:23 Míček píseckým přeskočil čepel.
58:30 Michal Strnad míjí opuštěnou klec.
57:54 Písečtí kombinují opět v šesti hráčích.
57:36 GÓL FbC Písek! 9:8
Branku družstva FbC Písek vstřelil #11 Michal Cigánek, asistoval #48 Jakub Mikeš (9:8)
57:07 Blok Matěje Suráka a míček letí mimo.
56:35 Kolínského šanci zablokoval Petr Torma. Písek jde hned do šesti.
56:01 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 9:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #39 Jonáš Janata, asistoval #3 Jiří Kratina (9:7)
55:56 Štěpánova střela letěla hodně nad.
55:34 Hezký průnik Jirky Kratiny. Tvrdík měl první pořádný zákrok.
54:38 Písečtí jedou na maximum a vidíme tvrdé střety. Ten poslední odnesl Šanda.
53:28 Oba týmy si čas na poradu už vyčerpaly. Jdeme na poslední minuty.
53:27 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
53:27 GÓL FbC Písek! 8:7
Branku družstva FbC Písek vstřelil #11 Michal Cigánek, asistoval #81 Michal Měřička (8:7)
52:57 Po ataku Ondry Budka hraje Písek přesilovou hru. Mikeš střílí.
52:54 Vyloučen hráč #11 Ondřej Budek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
52:09 Dlouhý záběh Slunečkovi vyšel.
52:08 GÓL FbC Písek! 8:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #98 Štěpán Slunečko, asistoval #42 Vojtěch Šanda (8:6)
51:20 Lukáš Čech hned Tvrdíka zaměstnal a míček poskakoval na brankové čáře.
51:06 Ondra Budek prosvištěl obranou a pod rukou prošel míček Dvořákovi do branky.
51:05 Timeout FbC Písek
51:05 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 8:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (8:5)
51:05 Střídání brankáře. Nový brankář #77 Karel Tvrdík družstva FbC Písek
50:00 Další standardka Písku, to je jejich silná zbraň.
49:20 Hlasatel oznámil návštěvu! 200 diváků! Vyprodáno.
48:40 Další nebezpečná akce střelce posledního gólu.
47:21 Tomáš Pour proběhl celým hřištěm, nejdříve přečetl přihrávku hostů a pak šel neatakován až do střely.
47:20 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour bez asistence (7:5)
46:40 Kolínský kombinuje na šířku hřiště s Mikešem.
45:35 Vojta Šimůnek musel vytáhnout zákrok! To byla obrovská šance hostů.
45:19 Místo brejku domácích opět šance Písku.
44:39 Jonáš Janata nebezpečně ztratil míček, mohla to být šance Písku.
42:35 Michal Strnad dobře na svém brankovišti. Pak měl Písek ještě jednu šanci.
41:25 Petr Torma zabojoval u mantinelu a Gorily rozehrávají další standardku.
40:34 Zblokovaná střela Waltera končí až za mantinelem.
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:22 Ondřej Budek neprostřelil obraný val Písku.
38:18 Ondra Hlinovský se dostal pod tlak, povedlo se mu se z něj dostat a útok domách pokračuje.
37:37 Hosté využili zaváhání domácích a připisují si pátou branku.
37:36 GÓL FbC Písek! 6:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #40 Ondřej Šareš, asistoval #42 Vojtěch Šanda (6:5)
37:25 Domácí se vlastní chybou vyhnali z útočného pásma a nabídli tak příležitost Píseckým.
37:02 Domácí se dostávají do tlaku, soupeř prozatím odolává.
36:51 Další zranění domácího hráče nám na pár okamžiků přerušilo hru.
36:40 Po dlouhém náhozu Matěje Suráka se Tomáš Pour perfektně prosadil z voleje a přidává šestou branku domácích.
36:39 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #17 Matěj Surák (6:4)
36:24 Hosté se za posledních pár minut téměř nedotkli balonku.
35:44 Kratinův nástřel před branku Písku nenašel svého adresáta.
35:00 Poslední minutu se na balonku drží Gorily, šance ovšem nepřišla.
34:30 Gorily se klidnou rozehrávkou pokoušejí najít skulinu v obraně soupeře. Prozatím bezúspěšně.
33:45 Kratina svou střelou od levého mantinelu neohrozil branku hostů. Hraje se dál
33:10 Závar Písku je ke gólu nedovedl. Plzeň se dobře ubránila
30:01 Po brance domácích se hra opět zrychlila a oba týmy se pokoušejí o vytvoření šance
29:18 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #66 Michal Strnad, asistoval #3 Jiří Kratina (5:4)
28:11 Vyloučen hráč #43 Filip Trkovský družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:50 Nyní měly Gorily velikou šanci po přihrávce zpoza branky, branka z toho nebyla.
26:46 Hra se po zranění jednoho z domácích hráčů uklidnila a čekáme na větší příležitost.
25:04 Při hře 4 na 4 branka nepadla a tak pokračujeme ve hře v plném počtu na obou stranách
23:59 Jirka Kratina před gólmanem Dvořákem. Ten si připsal další vynikající zákrok.
23:33 Hra ve čtyřech. Komu bude větší prostor víc svědčit?
23:04 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
23:04 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Šanda družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost
21:58 Tyčka po střele Písku, to byla rána kapitána!
21:28 Tomáš Pour v dobré šanci a mohlo tu být zase o něco veseleji.
20:00 Střely v 1. části: 12:11
19:57 Poslední šance domácích, Matěj Surák míček poslal za mantinel.
18:36 Střela Píseckých do bloku Goril.
16:59 Teď se zase radují hosté. Přestřelka jak na Divokém západě pokračuje.
16:58 GÓL FbC Písek! 4:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Matěj Prčík, asistoval #42 Vojtěch Šanda (4:4)
16:19 Dvořák nic neviděl, Ondra Budek zase rychle vrací vedení na stranu domácích.
16:18 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #29 Petr Torma (4:3)
15:55 Šareš se nerozpakoval a prošel do obrany a zakončil přesně.
15:53 GÓL FbC Písek! 3:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #40 Ondřej Šareš, asistoval #15 Ondřej Štěpán (3:3)
15:19 Důraz na brankovišti v podání mladého juniora přinesl vedení domácím.
15:18 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #75 Lukáš Čech (3:2)
14:54 Měřička byl dobrý ve forčekingu a zavěsil.
14:53 GÓL FbC Písek! 2:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička bez asistence (2:2)
14:08 Matěj Surák dobře v obraně a uklidnil závar.
13:30 První řada domácích opět na míčku, Daniel Nicklas je ale hlídán hodně pečlivě.
11:46 Mikeš se hnal do šance, ale Gorily na poslední chvíli míček odpálily.
10:34 Jirka Kratina vyslal pěknou střelu. Zákrok Dvořáka byl perfektní.
09:36 Měřička dostal hodně prostoru a zamířil přesně!
09:35 GÓL FbC Písek! 2:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #83 Vlastimil Dvořák (2:1)
08:56 Lukáš Čech úspěšně vyvezl míček. Písek musí znovu.
08:18 Písečtí ve výhodě. Mikešova rána míří nad.
07:53 Vyloučen hráč #2 Jan Šobotník družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
06:35 Písek několika pokusy zaměstnal Vojtu Šimůnka.
04:50 Šareš se tlačil do šance.
03:52 Písek propadl a domácí dvojice vyřešila situaci 2 na 1 skvěle. Domácí fanoušci bouří!
03:51 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:0
03:30 Ondra Budek zkoušel štěstí.
03:10 První řada domácích se prodrala do brankoviště. Dvořák zasahuje.
01:23 Petr Torma se první orientoval na brankovišti a sklepl míček za Dvořáka.
01:22 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #29 Petr Torma, asistoval #20 Tomáš Pour (1:0)
00:58 Matěj Surák hledal přihrávkou parťáka před brankou.
00:15 První střídání zatím v režii hostů.