1:5
    Stella MATYÁŠOVÁ
    (Tumová)

FBC DDM Kati Kadaň - PSN Tatran Střešovice 1:5
branky: 28. Petra Trochová - 2. Kateřina Horáková, 4. Valerie Skalická, 6. Eva Jonášová, 21. Kateřina Horáková, 35. Stella Matyášová; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 1:1 + Eva Budinová 4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kateřina Plíšková -5 - Barbora Čechová -1; po třetinách: 0:3, 0:1, 1:1
36:00 Komentář hostů Michálek Marek (Trenér): Pomohli jsme si vstupem do utkání. V dalším průběhu ale musíme být lepší. Zvýšíme pohyb a důraz a věřím že naše výkony budou mít stoupající tendenci. Ted doplnit energii, které po tak dlouhé sezóně není nazbyt a jdeme se chystat na odvetu.
36:00 Komentář domácích Maliňak Miroslav (Trenér): Tatran ukázal svou kvalitu. První třetinu jsme si zvkali na rychlé tempo hry ale od druhá třetiny jsme naši hru zlepšili. Děkuji holkám za bojovnost a nasazení těšíme se na druhý zápas.
36:00 Ukončení 3. části
34:24 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Stella Matyášová, asistoval #24 Dominika Tumová (1:5)
29:56 Timeout PSN Tatran Střešovice
27:56 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #66 Petra Trochová, asistoval #10 Dominika Maliňaková (1:4)
27:55 Trochová utekla s míčkem a dává tak první branku pro Kadaň.
26:46 Vyloučen hráč #12 Lenka Rosolová družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
25:31 Tatran ubránil i duhé oslabení.
24:01 Poslední třetinu začíná Kadaň ještě v přesilovce.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:15 Tatran kombinuje za brankou Kadaně.
22:30 Kadaň se potýká s problémem zpracování míčku.
21:19 Vyloučen hráč #82 Eva Budinová družstva PSN Tatran Střešovice na 2+2 minuty za hrubost
20:16 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #35 Kateřina Horáková, asistoval #2 Zuzana Štípková (0:4)
18:54 Kadaň se opět pokouší o výjezd.
17:18 Tatran ubránil oslabení.
15:18 Vyloučen hráč #13 Beáta Blaško družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
07:54 První velká šance pro Kadaň, Prokůpková se dostala k míčku před kasou a chyběl ji jen malý kousek, aby ho nasměrovala do branky
06:40 Ten vyústil v první náznak šance pro Kadaň, Maliňáková se uvolnila na straně a dostala se ke střele, cíl však nenašla.
05:52 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
05:52 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #18 Eva Jonášová, asistoval #13 Beáta Blaško (0:3)
05:52 Jonášová zvyšuje a Kadaň na to reaguje oddechévým časem
05:41 Na několikrát teď Marvalová zkoušla překonat Plíškovovou, golmanka Kadaně ale ustála a drží šance pro svůj tým
04:41 Kadaň zatím marně hledá cestu na polovinu Tatranu
04:17 A opět střela Stránské, tentokrát už mířila přesněji, ale Plíšková její pokus kryje
03:05 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #22 Valerie Skalická, asistoval #16 Monika Bláhová (0:2)
03:05 Skalická zakončuje akci do úplně prázdné branky a zvyšuje vedení Tatranu. Tahle akce se povedla!
02:45 Stránská vysílá střelu z obrany, ta však míří vysoko nad
01:58 Tatran drží míček a zatím působí jako nebezpečnější tým
01:00 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #35 Kateřina Horáková bez asistence (0:1)
01:00 Ještě v první minutě se dostala k odraženému míčku Horáková a posílá Tatran do vedení
00:01 První utkání play off dorostenek je tady a úvodní buly vyhrává Kadaň