• 60 59:13
    2
    Jakub POLCAR

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Bulldogs Brno 8:2
branky: 2. Marek Mitáš, 6. Filip Švábík, 9. Adam Drga, 15. Matyáš Ostrý, 17. Aleš Fanta, 27. Aleš Fanta, 31. Adam Drga, 42. Filip Švábík - 28. Jan Morávek, 55. David Zemánek; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 4:1; využití: 1:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Radim Tomšík 16 - Filip Prokeš 2, Jakub Heralecký 20; po třetinách: 5:0, 2:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Bouška Adam (Asistent trenéra): Celou sérii jsme tahali jasně za delší konec a zaslouženě ji zvládli ve třech zápasech. Škoda některých pasáží, kdy jsme si udělali zápasy zbytečně těžké a skóre neodpovídalo průběhu hry. Do další fáze bychom měli být daleko více produktivní. Děkujeme soupeři za to, jak bojoval a také fanouškům za podporu.
60:00 Komentář hostů Kyzlink David (Trenér): V první řadě musím poděkovat Gulls za sérii a konstatovat jejich zasloužený postup. Nás v této sérii doběhl nahuštěný program juniorů a dorostenců. Sezonu jsme z velké části odehráli s ročníky 2007 a 2008 a kluci tak hráli většinou proti o dva až tři roky starším protihráčům, i přes to si vedli velmi dobře. Chtěl bych také moc poděkovat našim 2005 za tuto, pro ně, velmi složitou sezonu. Naší nejlepší 2006 přeji co nejlepší rekonvalescenci a úspěšný návrat k florbalu.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:13 Vyloučen hráč #27 Jakub Polcar družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení
59:00 Polcar zkušeně zahrál tělem.
57:55 Ostrý dostal naloženo v rohu.
57:25 Fans domácích chtějí deset.
56:08 Žádné velké šance.
54:48 Další šance Bulls.
54:24 Buldoky gól nakopl a Tomšík řeší další závar před svojí bránou.
54:06 Zemánek z dálky prostřeluje Tomšíka.
54:05 GÓL Bulldogs Brno! 8:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #12 David Zemánek, asistoval #17 Jakub Tesárek (8:2)
53:28 Drga se smíchem v obličeji neproměnil samostatný únik.
53:14 Zákrok Tomšíka.
52:22 Fanta se snažil zasunout na bližší tyč.
51:40 Polzer pálil po zemi technickou na zadní.
51:30 Faul hostí.
50:35 Otradovec napálil prvního hráče.
49:50 Škvařil zkoušel michigana neúspěšně.
49:40 Ostrého střela zblokována Mrvou.
49:12 Hosté si nic nevypracovali.
47:12 Vyloučen hráč #92 Lukáš Zicha družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:35 Tomšík si pohlídal svou zadní tyčku kvalitním zákrokem.
44:51 Tomšík neměl problém s Hanykovou střelou.
44:20 Heralecký si pohlídal situaci ve svém brankovišti.
42:50 Domácí perfektně rozebrali obranu hostů, ale nedořešili finální fázi, kdy Mitáš dostal balonek nepříjemně na backhand.
42:19 Hosté už jsou odevzdaní.
41:30 Ostrého střelu dorází Švábík.
41:29 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #7 Filip Švábík, asistoval #20 Matyáš Ostrý (8:1)
40:41 Domácí přidali další dvě střely v rychlém sledu, konkrétně Zicha a Polzer.
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:33 Blok Polzera po Morávkově střele.
37:58 Heralecký chytá Drgovu střelu nohou.
37:55 Zicha si narazil s Polcarem, ale poté pálil pouze do bloku.
37:27 Radim Tomšík skvělým zákrokem zachraňuje chybu svých obránců.
34:26 Polzer nabořil soupeře na náš stolek, že nám přilehl notebooky a ty se zamčely.
33:02 Na hřišti se nic závažného neděje.
30:23 Hosté nechali Drgovi naprostou dálníci do brány a ten se nemýlil.
30:22 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #85 Juda Otradovec (7:1)
29:47 Ani přesilovka domácích za moc nestojí.
28:48 Mrva nasekal soupeři za svojí bránou a jde si sednout.
28:47 Vyloučen hráč #28 Jan Mrva družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za opakované přestupky
27:37 Svatoň předložil před prázdnou Morávkovi, který dnes poprvé překonává Tomšíka.
27:36 GÓL Bulldogs Brno! 6:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #14 Radim Svatoň (6:1)
26:25 Švábík nejprve zblokoval Pařenicovu střelu a poté vyslal do brejku Fantu, který překonal Heraleckého backhandem jednoruč.
26:24 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #7 Filip Švábík (6:0)
25:21 Morávkovi stačilo pouze zvednout balonek pod břevno, ale vyslal střelu pouze po zemi.
24:47 Bolom pálil na zadní, ale Heralecký chytá svými obrovskými kalhotami.
23:45 Zicha promáchl před prázdnou branku.
23:23 První pohledná kombinace od hostujícíh hráčů, která končí střelou Zemánka nad.
22:34 Domácí šli do nadějného brejku tři na jednoho, Otradovec rozdal doprava Hablerovi, který ale nedokázal balonek zpracovat.
22:00 Ani jedna střela na obou stranách.
20:00 Střely v 1. části: 9:5
19:59 Přesilovka Buldoků podtrhla celou jejich tragickou první třetinu.
18:35 Minuta pryč, hosté si nic nevypracovali.
17:36 Vyloučen hráč #14 Adam Drga družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
17:15 Mrva do tyče.
16:58 Škvařil perfektně našel krosovkou volného Fantu a už je překonaný i Heralecký.
16:57 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #46 Jeroným Škvařil (5:0)
16:01 Hudeho jedovku vyčapal svojí levačkou Tomšík.
14:11 Domácí střílejí další branku a vyhánějí Prokeše z brány.
14:10 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #20 Matyáš Ostrý, asistoval #46 Jeroným Škvařil (4:0)
14:10 Střídání brankáře. Nový brankář #80 Jakub Heralecký družstva Bulldogs Brno
13:39 Mrva schovanou střelou minul Tomšíkovu bránu.
12:49 Bolom po vyskočení z trestné lavice okamžitě dostal nabito od Drgy, ale Prokeš byl rychle u své tyče.
11:43 Mazáč pouze do Švábíkova zadku.
10:42 Bulls mají šanci se dostat znova do zápasu.
10:41 Vyloučen hráč #49 Rostislav Bolom družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení
10:16 Další blok domácích, tentokrát Škvařila.
08:55 Polzer mohl zvýšit už na 4:0, hosty perfektně podržel Prokeš.
08:35 Drga Adam zvyšuje střelou na zadní.
08:34 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #41 Jakub Drga (3:0)
07:20 Boček z volného úderu pálil pouze do bloku.
06:39 Svozil pálil od půlky, blok si připsal Drga starší.
05:45 Fanta zpoza brány našel zcela volného Švábíka, který neměl problém zvýšit skóre.
05:44 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #7 Filip Švábík, asistoval #9 Aleš Fanta (2:0)
04:53 Sojákova střela prosvištěla kolem bližší Prokešovy tyče.
03:52 Tomšík si připisuje první větší zákrok po střele Tesárka.
03:19 Hra je zatím ve velmi poklidném tempu, atmosféra nemá takové grády jako na Sportpointu.
02:19 Škvařil zpětnou otočkou lehce zavařil Tomšíkovi.
01:06 Mitáš se odhodlal ke střele z dálky a střelou dvacet nad led na zadní nedal Prokešovi šanci na zákrok.
01:05 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Marek Mitáš, asistoval #7 Filip Švábík (1:0)
00:18 Polzer hnedka namazal Morávkovi, ale ten byl z toho tak překvapený, že balonek ztratil.
00:01 Buly pro domácí.
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u onlinu 3. zápasu semifinále 1. ligy juniorů, které poprvé proběhne na půdě Gullivers. Všichni zde už doufají, že dneska večer bude hotovo, protože všichni už mají na zítřek připravený jiný program.