• 60 59:48
    6:9
    ()

Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 6:9
branky: 2. Jan Mrva, 24. Jan Morávek, 37. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 38. Jan Morávek, 53. Lukáš Kolínek, 57. Denis Koutný - 7. Lukáš Boček, 19. Jakub Polcar, 20. Lukáš Zicha, 25. Marek Habler, 37. Jakub Polcar, 42. Marek Habler, 44. Lukáš Boček, 51. Marek Habler, 60. Marek Habler; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:4; využití: 2:2; diváků: 123; zásahy brankářů: Filip Prokeš 28 - Radim Tomšík 17; po třetinách: 1:3, 3:2, 2:4
60:00 Komentář domácích Kyzlink David (Trenér): Utkání nám uteklo už v první třetině, poté dvě třetiny florbalové nekvality na obou stranách, zápas spíše připomínal úroveň 3.ligy dorostenců. V pondělí se chceme zlepšit.
60:00 Komentář hostů Bouška Adam (Asistent trenéra): Dobře zvládnutý první zápas. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 A je po všem, Bulldoci dnes dopadli jako sedláci u Chlumce a ztrácí v sérii 0:1. Další utkání je na programu v pondělí od 18:30 na této hale. Tak nazdar čau a ahoj.
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:48 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:9
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Marek Habler bez asistence (6:9)
59:48 Prokeš to už skluzem nestihl, snad se nezranil.
59:00 Mitáš zahrál na housle Bolelouckému.
58:32 Talentovaný Argentinec Vidaillac zkušeně placírou zastavil míček při cestě do prázdné brány.
57:20 Hřišník Drga míjí prázdnou bránu. Z tribuny se ozvalo: "To snad nééééé".
56:22 GÓL Bulldogs Brno! 6:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #47 Denis Koutný bez asistence (6:8)
56:22 Koutný nekompromisně zavěsil v předbrankovém prostoru po té, co se Svozil nepochopitelně snažil udělat Michigan. Pro Bulls to dobře dopadlo.
55:44 Vyloučen hráč #41 Jakub Drga družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
55:44 A je tu přesilovka Bulls, Drga se s Mattesem nemazal, bránění ve hře.
55:42 Na hřišti zisková lajna Bulldogů, hrají Gulliveři.
54:55 Teď se Tomšík vyznamenal, chytil prázdnou bránu.
54:19 Svozil, Vidaillac, Zemánek, Kolínek, Morávek a Koutný, to je šestice, které trenérské duo Bulls věří.
53:23 Timeout Bulldogs Brno
53:23 Trenér Kyzlink si bere čas na poradu. Bulls v šesti.
53:22 Gulliveru Mitáši přeskočil míček a zaznělo typické krátké ostravské: "Pi*o"
52:23 Prokeš se teď opět musel činit, drží však naděje černých.
52:02 GÓL Bulldogs Brno! 5:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #40 Lukáš Kolínek bez asistence (5:8)
52:02 A bulldog Kolínek snižuje střelou z poloviny. Ta plachtila asi tři vteřiny, to si Tomšík za rámeček nedá.
51:41 Na halu dnes zavítalo až akronymických 123 diváků.
50:20 Trenérský štáb Bulldogů už chystá hru v šesti. Kyzlink bere tabulku a já se ptám: "jaké obrázky tam má?"
50:08 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:8
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Marek Habler, asistoval #85 Juda Otradovec (4:8)
50:08 Navara nejprve zachránil svým tělem gól, na dorážku už však nestačil.
49:20 Bulldoci brání oslabení ve formaci mužského pohlavního orgánu. (čti 2-1-1)
48:22 Vyloučen hráč #14 Radim Svatoň družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:22 Tomšík skvěle vytyčil ruku proti střele Kolínka, následně dvojka Svatoně.
47:52 Bulldoci začínají být pod časovým tlakem p=F/S.
47:00 Mrva dostal trochu naloženo v souboji (čti: neustál ho), noooo nic, musíš víc cvičit nohy.
46:20 Prezident Gulliverů Bořecký si chilluje se založenýma rukama za střídačkou u reklamy na kola a lyže. A já vyhlašují kvízovou otázku, co si hlava Gulliverů pořídí, kolo nebo lyže?
45:40 Boček zase hrál baseball, Prokeš stačil zareagovat.
45:02 Prokeš se zorientoval a nechal se trefit, o čtyři by už bylo pro Bulldogy velmi težké. Ave Prokeš.
44:36 Svozil teď do souboje nastavil zadek a je to bully po pravé ruce Prokeše
44:23 Na stolku se ozvalo: "No nic, chce to Macejko". Třeba to Bulldogům pomůže.
43:01 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #92 Lukáš Zicha (4:7)
43:01 Napřed tvrdý atak na Vidaillaca, ten zůstal nepotrestán, následně Boček tečoval střelu Zichy a je to zase o tři. Já říkám rázně: "Video i na zápasy play off B!"
42:17 Vyznamenal se také Tomšík, na toho si nepřišel Mattes.
41:51 Tyčka teď zachránila Prokeše, fuuuu.
41:40 Gulls hrají na 8 lidí, asi chtějí do krajských novin. #okresniprebor
41:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Marek Habler, asistoval #20 Matyáš Ostrý (4:6)
41:13 Klasický trma vrma a Gulliveři vedou zase o dva, no haluz, co vám budu...
40:50 Čas 40:50, dopil jsem ledový čaj.
40:00 Přál bych vám teď vidět halu, ptačí tanec jede a DJ to roztancovává.
40:00 Max Kejř dnes nevymete vykejř. Koleno po 150té. Už se tomu jen směje tady u stolku. Neboj, taky z toho máme srandu.
40:00 Gulliveři opět odmítají opustit hřiště a mezitřetinovou poradu zvládají v rohu jako někde na mladších žácích. Trošku jim to kazí DJ svými peckami, ještě že reproduktor nad jejich hlavami zrovna nefunguje.
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
39:50 Prokeš rázně vysvětluje Bolelouckému, že není ve starších žácích. Tak přiště lépe, Dendo.
39:00 A fanoušci se ozývají. Nutno dodat, že trošku sprostě. Prosíme fanoušky, aby fandili bouřlivě, ale slušně, děkujeme.
38:14 Teď Svozil zabránil jasnému gólu, když chytl cross do brakoviště, dobrá práce, chlape.
37:09 GÓL Bulldogs Brno! 4:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek bez asistence (4:5)
37:09 Pony vystihl rozehrávku, vymetl a dává druhý gól, chystejte si čepice.
36:48 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #27 Jakub Polcar, asistoval #46 Jeroným Škvařil (3:5)
36:48 Špatná rozehra Bulls a je to zase o 2.
36:13 GÓL Bulldogs Brno! 3:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval #69 Jan Morávek (3:4)
36:13 Svozil teď zlomil v rohu, 4K minus. Jako bolístka mu je však skvělá dělovka z poloviny hřiště Vidaillaca, Bulls využívají první přesilovku v zápase.
35:13 Vyloučen hráč #44 Marek Habler družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra na zemi
35:13 A Bulls budou opět hrát přesilovku, Habler zhobloval palubovku a jde si sednout za námi.
34:00 Navara zkušeně zavezl míček až za svou bránu a velí k postupné rozehrávce, ta vedla až z Mattesově střele, která končí na tyči. Následně se na druhé straně vyznamenal Prokeš. Celou sekvenci končí až ostrý hvizd sudího.
33:21 Polzer si teď efektně přehodil obránce Bulls, jeho zakončení však scházela efektivita.
32:03 Prokeš teď spíše fotbalově skáče po míčku, ale zvládl to. My všichni se teď divíme, co že se to stalo v Pardubicích.
31:06 Gulliver Hablen šel sám z rohu, avšak svou střelou pozdravil auta na parkovišti.
30:00 Mattes teď před bránou zpracovával jednou rukou, to by ho v elevech nepochválili.
28:12 Z hlediště se teď při ostřejším souboji ozvala jedna z maminek dotčených:"Necháš ho!"
27:36 Vyloučen hráč #27 Jakub Polcar družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
27:36 Nekompromisní hvizd sudího posílá Polcara na 2 minuty na trestnou lavici. Bulls mají reparát z přesilovky.
27:30 Šermíři z Camelotu před bránou Tomšíka, je z toho však jen break na Prokeše.
27:00 A máme tu o jednoho Slováka navíc, ahoj Aldo zo Skalice.
26:21 Morávek napodobil kolegu z druhého týmu a také baseballově dává. VAR v podobě Fucimana však gól neuznal, vysoká hůl.
25:32 Naprostá nedisciplinovanost v obraně Bulldogů, chudák Prokeš.
24:26 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Marek Habler, asistoval #41 Jakub Drga (2:4)
24:26 Bulldocká radost netrvala dlouho, Drga dobře vystřelil a Habler baseballově uklízí na brankovišti.
23:23 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek z trestného střílení (2:3)
23:23 Honza Morávek se s tím neštval, zamíchal, pocem kam jdeš a promenil, Bulldoci snižují.
23:00 Míček překročil mez kluzu, je nutné použít nové náčiní.
22:30 Hanyk unik, avšak byl zastaven.
21:36 Svatoň získal míček, na stolku se ozvalo: "Vym*dej to", poslechl.
20:39 Podtlak Bulls jako z učebnice, akorát že vůbec, hrají Gulls.
20:01 Strany vyměněny, hlasatel najezen, můžeme začít jistě již atraktivnější třetinu. V té první mě slušně lákaly dveře.
20:00 Teď si zazpívají všechny narozené v minulém tisíciletí. Hapka, Horáček: Na hotelu v Olomouci, děkujeme DJovi.
20:00 Na hřišti teď exhibice brněnských dorostenců pod vedením statného MP97. K tomu nám hraje hymna Baníku. Asi si jdu taky vystřelit.
20:00 Teď za námi přišel jeden z realizačního "A" týmu Bulls mužů se slovy: "A nechtějí už něco začít hrát?"
20:00 Střely v 1. části: 4:13
19:31 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #92 Lukáš Zicha, asistoval #38 Lukáš Boček (1:3)
19:31 Smolná chvíle pro Bulls, Zicha vystřelil a obránce Bulls Navara tečoval za bezmocného Prokeše.
19:00 Koutný střílel do prázdné, pro hosty naštěstí obránce zablokoval.
18:24 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #27 Jakub Polcar, asistoval #20 Matyáš Ostrý (1:2)
18:24 Polcar dostatečně důrazný před Prokeše, Gulls se ujímají vedení.
18:10 Mara Mattes v podobné situaci jako před chvílí Koutný, situace končí stejně.
17:48 Soják teď ordinuje na útočné polovině, akce končí faulem a hrají Gulls po levém rameně Prokeše.
17:22 Svozil teď leží u mantinelu, ale v pohodě, žije.
17:08 Koutný teď sám před Tomšíkem, pro hosty naštěstí byla střela vytečována mimo, hrají Bulls.
16:30 Ostrý hvizd sudího přerušuje rozehrávku standardky v obranném rohu domácích, musí se o metr posunout
15:48 Boček prověřil Prokeše, ten zatím klidný.
14:50 Teď se hraje výhradně o mantinely, chcete-li o buzéry.
12:50 Gulliver Švábík se šteloval na středu, místo střely dostal posekáno.
12:17 Čas 12:17, došly mi sušenky.
11:30 Prokeš ramenem lape další střelecký pokus.
10:10 Teď se dokonce míčku musel dotknout i golman Prokeš
09:25 Oba trenéři Bulldogů sledují počínání svých svěřenců vytyčeni jako 2 surikaty, přesilovka zatím nic moc.
08:36 Vyloučen hráč #14 Adam Drga družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
08:36 A první přesilovka pro domácí, Drga se ohnal po Koutném a jde si poprávu zchladit hlavu.
08:02 Mitáš zkoušel backhandem, Prokeš se jen ohlédl
06:02 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #24 Marek Mitáš (1:1)
06:02 Mitáš rýsoval ostrou průnikovou kolmici a Boček po vzoru Adama Konečného z nulového úhlu skóruje. Prokeš bezmocný.
05:06 Vyloučen hráč #55 Marek Mattes družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání
05:06 A máme tu první oslabení Bulls, nutno dodat, že naprosto zbytečné.
04:25 Další standartka před bránou hostí, Svozil vymetl blok.
03:55 Mrva v další gólovce, ale na poslední chvíli byl zblokován
03:10 Další akce bílých dresů, až Svatoň junior uklidňuje situaci.
02:50 Šermovačka v brankovišit Bulls a Prokeš vystavil stopku.
01:15 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #28 Jan Mrva, asistoval #55 Marek Mattes (1:0)
01:15 První nahození od poloviny končí v síti Gulls, naprostá paráda.
00:36 První střídání na míčku Gulls, rotace za vlastní bránou špičková.
00:01 74. juniorské brněnské derby mezi těmito týmy zahájeno. Úvodní vhazování vyhrávají hostí. Co vy, máte popcorn?
00:00 Dobrý den z haly Sportpoint, zdravíme florbalové studio, všechny domácnosti uprostřed Evropy, večerní provozy továren, vrátnice, večerní bary a restaurace, prodejny, čekárny, mateřské školy i prezidentskou kancelář, vítejte u sledování jistě kvalitního florbalového utkání, které za necelé tři hodiny přinese rozzuzlení, kdo vstoupí lépe do jistě velmi sledované semifinálové série play-off B CE ligy juniorů. Hala se nám pomalu plní, kdo ještě váhá, zda přijít, měl by si pospíšit, aby si sednul. Oba týmy se už rozcvičují, trenéři ladí poslední detaily, hlasatel chystá rétorické perly a DJ má v playlistu několik pecek. Rozhodčí dnes přijeli v košilích, má to úroveň.