Matouš DŮRA
  • 45 44:38
    2

ACEMA Sparta Praha UNYP - Fbc Strakonice 9:2
branky: 6. Adam Roháč, 12. Matyáš Malkus, 16. Jan Urych, 29. Matteo Šoman, 30. Matyáš Malkus, 30. Jan Urych, 35. Tomáš Novotný, 38. Martin Prunner, 43. Martin Prunner - 12. Vítek Mikeš, 44. Jan Janda; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 3:8; využití: 3:1; zásahy brankářů: Matěj Habart -2 - Šimon Fric -9; po třetinách: 2:1, 4:0, 3:1
44:38 Vyloučen hráč #99 Martin Plášil družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
44:37 Vyloučen hráč #58 Matouš Důra družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
43:49 GÓL Fbc Strakonice! 9:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #8 Adam Šperlín (9:2)
43:15 Vyloučen hráč #31 Jakub Slavík družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za opakované přestupky
42:51 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 9:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #29 Martin Prunner bez asistence (9:1)
40:04 Vyloučen hráč #24 Michal Hruška družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
37:50 Vyloučen hráč #17 Adam Miklas družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
37:03 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #29 Martin Prunner, asistoval #87 Jan Urych (8:1)
36:35 Vyloučen hráč #17 Adam Miklas družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
34:34 Vyloučen hráč #98 Filip Rathouský družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
34:00 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #15 Matyáš Malkus (7:1)
29:47 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #87 Jan Urych bez asistence (6:1)
29:09 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #86 Matteo Šoman (5:1)
28:03 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #86 Matteo Šoman, asistoval #15 Matyáš Malkus (4:1)
28:03 Po krásné nahrávce Malkuse dává překrásný gól Šoman a Sparta odskakuje o 3 góly.
19:01 Vyloučen hráč #40 Adam Kamel družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za blokování florbalky
17:36 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil #15 Matyáš Malkus.
15:56 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #87 Jan Urych, asistoval #78 Adam Roháč (3:1)
11:43 GÓL Fbc Strakonice! 2:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #7 Vítek Mikeš, asistoval #97 Václav Kotrc (2:1)
11:35 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #78 Adam Roháč (2:0)
10:25 Vyloučen hráč #51 Václav Květoň družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
05:56 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #27 Tomáš Novotný (1:0)
03:00 Zápas je zatím velmi vyrovnaný. Obě družstva hrají obrannou hru.