• 45 44:39
    2
    Adam ŠTRUMFA

Předvýběr.CZ Florbal MB - FbC Skuteč 3:4
branky: 2. Matěj Boček, 13. Ondřej Petrák, 14. Matěj Boček - 19. Karel Břeň, 26. Tadeáš Glänzner, 34. Radek Pešek, 37. Deniz Rybenský; rozhodčí: Jakub Procházka - František Raffay; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Jakub Duban 6, Viktor Dvořák 5 - Jakub Karal 11; po třetinách: 3:0, 0:2, 0:2
45:00 Komentář domácích Bína Jakub (Trenér): Dneska těžké hodnotit. Budeme na tohle chtít rychle zapomenout a od příštího dne začít makat na trénincích. Od druhé třetiny byla Skuteč lepší. Hráči dnes nevnímali a na hřišti si to dělali furt po svém. Čeká nás teď pořádná dřina. Gratuluji soupeři k dnešní výhře a děkujeme za celou sérii.
45:00 Komentář hostů Laška Ondřej (Trenér): Dnešní zápas jsme bohužel prospali první třetinu. Ale morál týmu ukázal, že jsme schopni otáčet zápasy. K postupu to bohužel nestačilo, ale šance jsme si vypracovali. Děkuji klukům za celou sezonu kdy úkazali, že i trpaslík z malého města může trápit největší týmy. Super parta. Dále děkuji obětavým rodičům, kteří s námi celou sezonu odjezdili. A samozřejmě soupeři za celou serii a přeji jim hodně úspěchů do dalších kol.
45:00 Střely ve 3. části: 5:6
44:39 Vyloučen hráč #6 Adam Štrumfa družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
40:49 Bekešský sám na bránu, střílí tyčku.
40:15 Dvořák znovu záchranné akce.
39:31 Agresivní hra Skutče nenechává Boleslav ani vystřelit.
36:18 GÓL FbC Skuteč! 3:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #99 Deniz Rybenský z trestného střílení (3:4)
35:58 Nový brankář ihned zachraňuje Boleslav.
33:14 GÓL FbC Skuteč! 3:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #8 Radek Pešek, asistoval #7 Karel Břeň (3:3)
33:14 Střídání brankáře. Nový brankář #61 Viktor Dvořák družstva Předvýběr.CZ Florbal MB
33:14 A máme vyrovnáno! Pešek našel prázdné místo vedle Dubanovy nohy.
31:50 Glänzner získává míček z nepovedené přihrávky domácích, střílí na Dubana, ale míjí.
30:12 Míček ale Rybenský okamžitě posílá na útočnou polovinu.
30:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostí.
30:00 Střely ve 2. části: 5:8
27:12 Kubíček teď zblokoval téměř jistý gol.
26:04 Fanoušci Skutče jsou slyšet, narozdíl od těch boleslavských.
25:04 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
25:04 GÓL FbC Skuteč! 3:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #88 Tadeáš Glänzner, asistoval #22 Adam Šlosr (3:2)
24:50 Kubíček přes celé hřistě přebíhá s balonkem a posílá ho rovnou do brankářovo náručí.
21:13 Boleslavští hráči si nenabíhají a míček tak často ztrácí.
18:41 GÓL FbC Skuteč! 3:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #7 Karel Břeň, asistoval #8 Radek Pešek (3:1)
18:30 Hosté značně posílili napadání domácích hráčů.
15:07 Obrovská chyba domácí obrany, které využil Rybenský a hned poněm i Břeň, domácí brankář připraven.
15:00 Střely v 1. části: 4:1
14:01 Kubíček nezpracoval přihrávku a umožnil tak "nájezd" Krkošky.
13:45 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #57 Matěj Boček, asistoval #24 Daniel Havelka (3:0)
12:34 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #18 Ondřej Petrák, asistoval #21 Marek Dlask (2:0)
09:50 Glänzner blokuje míček, odražený míček posílá po mantinelu, který vyskakuje ven.
07:54 Hromádko z půlky zkouší střílet na brankáře, ale přestřeluje.
04:50 Horák, poté Havelka blokují Dejdarovi střely.
02:50 Dvě chyby Petráka v domácí obraně umožnili Skutči akce na útočné polovině.
01:43 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
01:00 První minutu na míčku převážně Boleslav.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhráli domácí.
00:00 Hezký odpoledne z Nové Městské Sportovní Haly v Mladé Boleslavi, dnes budeme svědky zápasu mezi domácím Předvýběrem.CZ a hostující FbC Skuteč.