• 60 59:44
    2
    Lucie BALDREICHOVÁ

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 8:5
branky: 1. Barbora Vávrová, 7. Michaela Moravcová, 13. Klára Jiříková, 15. Karolína Lískovcová, 27. Eva Křtěnová, 40. Michaela Moravcová, 42. Karolína Lískovcová, 55. Karolína Lískovcová - 2. Anna Stará, 8. Nicol Fryčová, 27. Johana Hacklová, 35. Kateřina Bünterová, 36. Nikola Pieczonková; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 190; zásahy brankářů: Michaela Galušková 30 - Anita Vlachová 20, Eliška Svrčková 11; po třetinách: 4:2, 2:3, 2:0
60:00 Komentář domácích Netrefa Lukáš (Trenér): Fajn zápas s velké části podle našich očekávání. Ještě hodně "práce" před námi, zítra pokračujeme.
60:00 Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér): Děkujeme našim skvělým fanouškům, zítra vás potřebujeme znovu!
60:00 Střely ve 3. části: 15:14
59:44 Vyloučen hráč #25 Lucie Baldreichová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
59:44 Do konce této třetiny si ještě Bohemka zahraje přesilovku a rovnou v šesti bez golmana.
57:47 Galušková si výborně hlídá prostor u tyček.
57:01 Právě probíhají posledení tři minuty třetí třetiny.
56:10 Štekerová vystřelila, ale Svrčková se včas přesunula a vyráží její střelu helmou.
55:40 Čápová zkusila vystřelit, ale mimo.
54:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #36 Nikola Štekerová (8:5)
54:43 Lískovcová si připisuje hattrick.
53:40 Venerová zpracovává skákavý míčk.
52:11 Bladreichová trefuje levou tyčku.
51:03 Je vidět, že Svrčková si umí pohlídat balonek. Už po několikáté přesně věděla, kde je a zabránila tak gólu.
49:31 Teď skvěle Svrčková chytá vysoký míček.
48:53 Chodov hraje v plném počtu.
47:58 Domácí se zatím drží a Galušková má skvělé zákroky.
46:53 Vyloučen hráč #95 Iveta Veličková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
46:53 Bohemka se také dočkala a zahraje si přesilovku.
46:10 Odložené vyloučení. Hosté jdou do šesti bez brankáře.
43:55 Nejdříve šance Siňorové, poté na druhé straně šance Baldreichové. Obě však neúspěšně.
41:11 Bohemians střídají golmanku. Anitu Vlachovou střídá Eliška Svrčková.
41:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #56 Barbora Vávrová (7:5)
41:10 Lískovcová doráží odraženou střelu do brány.
41:09 Vávrová trefuje břevno.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #6 Eliška Svrčková družstva FbŠ Bohemians
40:00 Střely ve 2. části: 12:13
39:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #6 Kristina Venerová (6:5)
39:58 V posledních dvou vteřinách Moravcová střílí na bránu a míček Vlachové vypadl z rukou.
39:36 Křtěnová vybíhá, ale ke střele se nedostala.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:45 Galušková chytá nebezpečný míček.
35:13 GÓL FbŠ Bohemians! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #16 Nicol Fryčová (5:5)
35:13 Nejdříve neuznaný gól Pieczonkové rozhodčí po poradě uznávají a máme srovnáno.
34:14 GÓL FbŠ Bohemians! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová bez asistence (5:4)
34:14 Galuškové nešťastně vypadl míček z ruky a toho bezmilosti využila Bünterová.
33:00 Lískovcová trefuje blok.
31:30 Bubeníková blokuje nahrávku v přečíslení soupeře.
26:19 GÓL FbŠ Bohemians! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Johana Hacklová, asistoval #89 Kateřina Bünterová (5:3)
26:19 7 vteřin stačilo Hacklové po buly na gól.
26:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (5:2)
26:12 Křtěnová využívá nahrávku Lískovcové.
25:08 Střela Skokové končí vedle brány.
22:33 Rozhodčí nechávají hru plynout a ještě v této třetině nepřerušili hru.
21:20 Brožková mířila do šibenice, ale Vlachová tam stihla dát včas ruku.
20:31 Venerová blokuje Bünterové nahrávku před branku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:24 Domácí dali gól, ale jelikož autorka gólu stála v brankovišti, branka neplatí.
16:23 Bohemka skvěle odbránila své oslabení a hraje v plném počtu.
15:26 Velká šance, kterou Vlachová trochu se štěstím chytá, protože chvilku nevěděla, kde míček je.
14:23 Vyloučen hráč #33 Sabina Siňorová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
14:23 Máme tu první vyloučení zápasu a domácí si zahrají přesilovku.
14:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #98 Eva Křtěnová (4:2)
14:10 Obrovská chyba bohemácké obránkyně, kterou trestá Lískovcová s Křtěnovovu.
12:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #56 Barbora Vávrová (3:2)
12:05 Jiříková trefuje přesnou šibenici.
11:20 Oba týmy se předhánějí, kdo bude mít více akcí.
08:59 Skvělý zákrok Vlachové.
07:16 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #16 Nicol Fryčová, asistoval #98 Nikola Pieczonková (2:2)
07:16 Bohemka dnes Chodovu odpovídá velice rychle a máme opět srovnáno.
06:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #36 Nikola Štekerová (2:1)
06:35 Moravcová se trefuje z rozehrávky.
06:30 Drsný souboj u mantinelu, po kterém bude rozehrávat Chodov.
04:13 Moravcová uklidňuje hru a domácí střídají.
03:17 Vodičková si obehrála dvě chodovské hráčky, ale střela na bránu se jí nepovedla.
01:27 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #25 Anna Stará, asistoval #43 Lucie Vodičková (1:1)
01:27 Stará svou dorážkou srovnává na 1:1.
00:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #56 Barbora Vávrová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (1:0)
00:52 Vávrová otevírá skóre zápasu.
00:10 Chodov se hned po buly dostal do asi pěti šancí, avšak Vlachová si je pohlídala.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00 Vítáme vás na dnešním zápase 1. kola play-off 1. ligy juniorek, kde se prosti sobě utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a FbŠ Bohemians.