8:3
    Klára PILAŘOVÁ
    (Vojáčková)

GC System Bulldogs Brno - BLACK ANGELS 8:3
branky: 21. Veronika Stuchlíková, 28. Veronika Machálková, 45. Veronika Machálková, 53. Veronika Machálková, 53. Nikol Kovárníková, 55. Anna Sigmundová, 58. Nikol Kovárníková, 58. Klára Pilařová - 19. Denisa Výborná, 48. Tereza Staňková, 54. Zuzana Cihelková; rozhodčí: Šimon Grega - Jan Karafiát; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Ema Čechová 14 - Natálie Kočová 24; po třetinách: 0:1, 2:0, 6:2
60:00 Komentář hostů Barták Tomáš (Trenér): Bez ohledu na výsledek jsem dnes na náš TÝM nesmírně hrdý! Už s příjezdem do Brna s týmu sálala obrovská energie a chuť porvat se tady o výsledek a přesně taková týmová atmosféra je kořením play off. Velmi se nám podařil vstup do zápasu, kdy jsme v některých chvílích jednoznačně určovali tempo hry. Rychlé otočení skóre ze strany Buldogs nás ale zabrzdilo a do tempa jsme se znovu vrátili až v závěrečné třetině. Jsem ale přesvědčený, že na výkonu v 1. a 3. třetině můžeme zítra postavit základ proto, abychom sérii vrátili v příštím týdnu do Brna. Zítra půjdeme srovnat stav a na viděnou v Čakovicích!
60:00 Komentář domácích Machálek Radim (Trenér): Dneska jsme udělali první krok, nebyl vůbec jednoduchý, asi nás ze začátku svazovala nervozita. Jakmile se nám podařilo odskočit na rozdíl dvou gólů, podařilo se nám zápas držet pod kontrolou. Díky a zítra v Praze se popereme o druhý bod. Díky a BA dobře dojeďte.
60:00 Střely ve 3. části: 9:4
59:45 Bartoňková v krásné šanci neúspěšná, obsluha časomíry se drží za srdce ;-)
57:22 A v zápětí Pilařová po nahrávce Vojáčkové dává na 8:3
57:21 GÓL GC System Bulldogs Brno! 8:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #24 Klára Pilařová, asistoval #51 Lenka Vojáčková (8:3)
57:03 Kovárníková trefuje prázdnou bránu
57:02 GÓL GC System Bulldogs Brno! 7:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #41 Karolina Bartoňková (7:3)
55:36 Timeout BLACK ANGELS
54:20 A rychlá odpověď Sigmundové na 6:3
54:19 GÓL GC System Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #96 Anna Sigmundová, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (6:3)
53:52 Cihleková trestá faul domácích a snižeuje na 5:3
53:51 GÓL BLACK ANGELS! 5:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #40 Zuzana Cihelková, asistoval #48 Barbora Kováříková (5:3)
53:50 Black Angels hrají přesilovku
53:11 Vyloučen hráč #10 Natálie Lukášová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
52:44 A Kovárníková po nahrávce od Bělohoubkové posouvá skóre o další bod
52:43 GÓL GC System Bulldogs Brno! 5:2
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #7 Lea Bělohoubková (5:2)
52:05 Machálkové s Vaněčkovou se už zadařilo
52:04 GÓL GC System Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #5 Karolína Vaněčková (4:2)
52:02 A znovu to zkouší Bartoňková s Bělohoubkovou a zase nic
51:20 Několik střel rychle za sebou teď vyslaly buldočky na bránu Black Angels, žádná však neskončila v síti
49:30 Několik rychlých akcí na obou stranách se teď prostřídalo, stav se ale nemění
48:10 Kovárníková se snažila o rychlou odpověď, balónek končí těsně momo bránu
47:30 Staňková pěknou střelou snižuje na 3:2
47:29 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tereza Staňková, asistoval #38 Ilona Hlavínová (3:2)
46:15 BB jsou teď při chuti, Najsrová po šikovné nahrávce míjí bránu Kočové
44:08 Machálková si sama vypracovala šanci a zvyšuje na 3:1
44:07 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková bez asistence (3:1)
42:51 Pěkná kombinace BB končí střelou Sigmundové, obránkyně BA úspěšně blokuje
40:55 Jašková to zkouší z levé strany, obrana BA je neprostupná
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
39:50 Najsrová v poslední šanci této třetiny
38:48 Machálková krásnou střelou trefuje tyč
37:33 Najsrová v samostatném úniku, míček bleskově likviduje Kočová přímo z čepele
36:18 Jedovatá střela Vojáčkové, gólmanka opět zasahuje hlavou
34:14 Pěkná střela Sládkové, Kočová vyráží přilbou
33:23 Rozehrávka BB od vlastní brány, a pěkná kombinace, míček končí v rukou brankářky
32:30 Závar před brankou BA a rychlý protiútok, hosté teď tlačí na domácí bránu
30:40 Hra se přelévá z jedné strany na druhou
28:00 Vyloučení hráčky hostí a rychlý trest v podobě využité přesilovky, Machálková dává na 2:1
27:59 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (2:1)
27:47 Vyloučen hráč #40 Zuzana Cihelková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
26:52 Na míčku se teď držely více buldočky, ale Black Angels se povedl pěkný únik
25:37 Hosté v plném počtu, rychlá série přesilovek na obou stranách nepřinesla změnu skóre
23:52 Po pár vteřinách hry 4 na 4 začíná přesilovka BB
23:37 Vyloučen hráč #96 Rebecca Lokvencová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
23:20 A budeme mít přesilovku i na druhé straně
21:49 Domácí jdou do oslabení
21:48 Vyloučen hráč #17 Anna Sládková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
20:56 Stuchlíková doráží po pokusu Najsrové. Máme vyrovnáno
20:55 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #88 Lota Najsrová (1:1)
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:59 Snaha domácích o odpověď před koncem třetiny nevyšla
18:19 Po chybě v domácím obranném pásmu se balónku chopila Výborná a otevřela skóre dnešního zápasu
18:18 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #97 Tereza Staňková (0:1)
16:53 V rychlém tempu se střídají akce na jedné i druhé straně, gól však za 17 minut zatím nepadl
14:35 Sládková to zkouší z dálky, brankářka hostí vyráží
12:40 Hráčka BA č.32 střílí, ale čechová je připrvena
11:53 Loskotová od pravého mantinelu přestřeluje bránu
10:50 Hosté rozehrávají z poloviny, a končí to závarem u domácí brány. Skóre se zatím nemění
08:15 Bolfová střílí z otočky, gólmanka chytá
05:28 Pěkná akce před bránou hostí, nejprve to zkusila Jašková zleva, pak Sládková zprava. Gólmanka připravena
04:05 Střela Výborné mimo domácí bránu
02:30 Střela Jaškové nad bránu
01:40 Zápas se rozjíždí v tempu, oba týmy hrají aktivně