• 60 59:48
    4:2
    (Jůzová)

FAT PIPE Tigers Start98 - FBC Kutná Hora 4:2
branky: 34. Kristýna Jirásková, 47. Mayya Lytorova, 59. Emilie Skalíková, 60. Karolína Janatková - 8. Kristýna Venclová, 16. Kristýna Venclová; rozhodčí: Artem Zolotar - Danylo Abeliashev; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Eliška Držíková 36 - Lucie Melicharová 32; po třetinách: 0:2, 1:0, 3:0
60:00 Komentář hostů Štursa David (Trenér): Tohle je na florbalu krásné. Donutí skupinu lidí ze sebe vydat vše a díky tomu získat zkušenosti, které jsou nezbytné pro další rozvoj. Tahle série měla vše, hrál se florbal a vyhrát může jenom jeden. Přejeme soupeři k postupu do finále, ať se mu dál daří. Děkuji také skvělým fanouškům, nastavili jste si vysokou laťku na příští sezónu a už se těším, jak ji budete dál zvedat. A holky - my si vše řekneme sami.
60:00 Komentář domácích Koníček Miroslav (Trenér): Od nás vlažný začátek, ale postupně jsme vystupňovali náš výkon a výsledkem toho je postup. V podstatě po celý zápas jsme drželi taktické pokyny, které jsme si zadali a zaslouženě jsme si došli pro vítězství. Chtěl bych poděkovat všem holkám, rozhodčím a také soupeři za velice kvalitní a pěknou sérii. My teď máme týden na to se připravit na finále na které se moc těšíme!
60:00 Střely ve 3. části: 16:17
59:48 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #26 Adéla Jůzová (4:2)
59:48 Janatkové se ještě povedlo míček dostřelit do prázdné branky.
59:20 Kutná Hora jde do šesti bez brankáře.
58:55 Timeout FBC Kutná Hora
58:55 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #22 Kristýna Jirásková (3:2)
58:55 Skalíkové se povedlo prostrčit míček pod Melicharovou a dostává svůj tým do vedení.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:39 Knížová střílela sice až z půlky, ale i tak ohrozila branku domácích.
53:26 Přečíslení Startu dva na jednoho mu nevyšlo a hosté berou míček.
52:56 Domácí hrají v plném počtu.
51:58 Kerzelová s Lytorovou se dostaly do šance i v oslabení ale ta jim nakonec nevyšla.
50:56 Vyloučen hráč #16 Karolína Janatková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za sekání
50:56 Přesilovku si zahrají i hosté.
50:27 Po faulu sekáním bude rozehrávat Start na své útočné polovině v rohu.
48:50 Hosté drží míček a vymýšlejí akci.
46:44 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #15 Mayya Lytorova, asistoval #10 Anna Žitná (2:2)
46:44 Žitná našla volnou Lytorovou před brankou a máme srovnáno.
46:04 Melicharová předvádí skvělý zákrok.
43:40 Kutná Hora hraje v plném počtu.
42:33 Hosté zatím dobře brání.
41:40 Vyloučen hráč #38 Kateřina Moravcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
41:40 První vyloučení zápasu a Start si zahraje přesilovku.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 13:13
39:52 Drábková skvěle zblokovala střelu.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:16 Přečíslení hostů dva na jednoho zvládla Držíková vychytat skvěle.
35:47 Škorpové ujel míček a musí se pro něj vracet.
33:28 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #22 Kristýna Jirásková, asistoval #55 Emilie Skalíková (1:2)
33:28 Míček se několikrát odrazil jak od branky, tak od Melicharové, ale nakonec se pod tlakem podařilo Jiráskové zakončit.
32:35 Beranová střílí, ale za mantinel.
31:56 Lytorova se pěkně vytočila, ale na gól to nestačilo.
29:46 Forštová nedokázala dorazit míček do branky Startu.
27:40 Lytorova v šanci, ale mimo.
26:12 Janatková trefuje břevno.
25:25 Výborná trefuje levou tyčku.
24:50 Start měl teď pár šanci, které se jim ale proměnit nepovedly.
23:10 Skalíková dorážela skákavý míček, ale mimo bránu.
21:00 Jirásková zkouší nečekanou střelu k tyčce, kterou si ale Melicharová pohlídala.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:46 Melicharová bere míček a rozdává ho spoluhráčkám.
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:45 Jirásková teď zavařila Němcové, která se musela i s míčkem stáhnout.
16:24 Držíiková vyráží nebezpečnou střelu.
15:01 GÓL FBC Kutná Hora! 0:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #36 Kristýna Venclová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (0:2)
15:01 Venclová trefuje levou šibenici.
14:13 Držíková jistě vychytala Výbornou.
12:02 Domácí střídají a budou rozehrávat.
10:10 Fanoušci Kutné Hory jsou neúnavní a stále bubnují a fandí.
07:17 GÓL FBC Kutná Hora! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #36 Kristýna Venclová, asistoval #47 Nikola Knížová (0:1)
07:17 Venclová otevírá skóre zápasu.
06:16 Jůzová kazí přihrávku před branku.
03:21 Janatková sama před hostující gólmankou, beckhandový blafák ale ke gólu nevedl.
01:00 Hosté budou rozehrávat z rohu.
00:39 Jirásková střílí ze středu, hostující gólmanka chytá.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým hostů.
00:00 Vítáme vás na dnešním dnešním zápase 3. kola play-off 1. ligy žen, kde se proti sobě utká FAT PIPE Tigers Start98 a FBC Kutná Hora.