• 59 58:33
    2
  • 59 58:33

BLACK ANGELS - FBC Dobruška 2:3
branky: 48. Ema Košťálová, 51. Eliška Koželuhová - 12. Victoria Bartošová, 52. Adriana Horáková, 57. Diana Peterová; rozhodčí: Dominik Dolejš - Martin Klán; vyloučení: 5:7 + Veronika Kyšková OS; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Markéta Antalová 9, Markéta Antalová 1, Markéta Antalová 6 - Karolína Špačková 15, Karolína Špačková 7, Karolína Špačková 8; po třetinách: 0:1, 0:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Barták Tomáš (Vedoucí): Dnes jsme bohužel první dvě třetiny nehráli svoji hru a to nás stálo zisk klíčového druhého bodu. Zápas byl stejně jako včera hodně bojovný a oba týmy si rozhodně nebudou na hřišti darovat ani centimetr. S hlavou nahoře ale v úterý vyrazíme do Dobrušky a půjdeme urvat rozhodující bod! Děkujeme soupeři za zápas a všem našim fanouškům za vytvoření skvělé domácí atmosféry!
60:00 Komentář hostů Černý Jan (Trenér): Dneska si troufnu tvrdit, že jsme si výhru zasloužili. První třetina skvělá, pak zápas a tempo rozhozené díky vyloučením na obouch stranách. Konec třetí třetiny neskutečný morál od holek, že to nezabalily a otočily skóre. Další těžký zápas, děkujeme soupeři, přejeme hodně zdraví všem zraněným, ať se dají brzy dokupy a těšíme se na rozhodující utkání u nás v úterý. Poslední obrovský dík patří našim fanouškům. Domácí atmosféra i tady v Praze, jste neskuteční. V úterý zveme všechny do Pulické!
60:00 Střely ve 3. části: 17:9
58:33 Vyloučen hráč #81 Veronika Kyšková družstva FBC Dobruška - osobní trest
58:33 Vyloučen hráč #81 Veronika Kyšková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost
58:33 Vyloučen hráč #81 Veronika Kyšková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nesportovní chování
58:27 Timeout BLACK ANGELS
56:27 GÓL FBC Dobruška! 2:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová bez asistence (2:3)
56:00 Nyní však prostřelena Peterovou.
56:00 Série dobrých zákroků Antalové.
53:47 Trenér domácích po vyhroceném souboji sympaticky pomáhá své sešrotované svěřenkyni.
52:17 Tůmová narýsovala krásnou kolmici. K zakončení se však Bleci nedostali.
51:10 Ne však na dlouho. Plány jim zhatila Horáková.
51:03 GÓL FBC Dobruška! 2:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #22 Adriana Horáková, asistoval #17 Diana Peterová (2:2)
50:30 Po krásné akci Kolkusové se A tým ženské složky Black Angles ujímá vedení.
50:29 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (2:1)
48:09 Vyloučen hráč #98 Eliška Buchalová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
48:09 Stažení Bleků na 2 lajny byl dobrý taktický tah.
47:40 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #61 Karolína Laura Hornová (1:1)
47:12 Atmosféra na hale by se dala krájet.
47:00 Obrovská šance na straně domácích.
45:43 Špačková svědomitě ochraňuje svatyni před střelou domácích.
44:45 Dobruščané težko zkousávají měřítko arbitrů.
43:30 Košťálová na poslední chvíli dokázala napravit svoji chybu.
42:30 Majerová svojí střelou pouze do betonů.
42:00 Na hřišti úřaduje lajna Blekyň v čele s kapitánkou Tůmovou.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #6 Markéta Antalová družstva BLACK ANGELS
40:00 Střely ve 2. části: 10:4
38:40 Vyloučen hráč #49 Michaela Ulbrichová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře
37:00 To, že sledujeme divácky atraktivní utkání dokazuje fakt, že jsou dnes příomni rovou 3 fotografové.
34:45 Vyloučen hráč #84 Veronika Balejová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
34:15 Eimannová ukázala rychlé nohy a ve sprinterkém souboji předčila Šlopkovou
32:00 Štiplavá rána Šnajberkové.
31:45 Tůmová svojí rozehrávkou vnáší do hry naprostý klid.
30:00 Buchalová si dokázala poradit s o hlavu vyšší Šnajberkovou.
26:00 Vachulová svojí tečí prověřila pozornost Špačkové.
23:40 Bleci se nemůžou během přesilovky ukotvit v útočném pásmě.
22:26 Vyloučen hráč #16 Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
21:30 Blekyně hrajou odvážně i v početní nevýhodě.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #6 Markéta Antalová družstva BLACK ANGELS
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #21 Karolína Špačková družstva FBC Dobruška
20:00 Střely v 1. části: 9:12
19:32 Vyloučen hráč #50 Emma Šlopková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
19:30 Koželuhová ohrozila ve hře ve čtyrech
18:30 Vyloučen hráč #98 Eliška Buchalová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost
18:30 Vyloučen hráč #21 Vanda Šnajberková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
15:45 Peterová se svým růžový náčiním vyslala nebezpečnou střelu.
14:45 Vyloučen hráč #5 Karolína Majerová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
14:00 Neshoda mezi Vachulovou a Šnajberovou téměř pramenila k další šanci hostí.
12:30 V krátkém časovém sledu událostí jsme mohli vidět první vyloučení i první gól.
11:14 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #98 Eliška Buchalová (0:1)
10:36 Vyloučen hráč #16 Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost
10:36 Vyloučen hráč #84 Veronika Balejová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
09:30 Dle dnes přítomných florbalových glosátorů by dnešní zápas mohl dojít do prodloužení.
07:55 Rozhodčí připomíná svojí přítomnost razantním písknutím.
06:30 Fanoušci hostí v čele s trenérem dnes, jako vždy, zastupují sedmého hráče Dobrušky.
05:10 Šnajberková svoji dalekonosnou střelou minula.
03:50 Útočné duo Zeisková Peterková ohrozilo svatyni domácích.
03:28 Peterová svým napadáním zatopila domácí obraně.
01:00 První série střídání probíhá ve vysokém tempu.
00:00 Druhé semifinále o postup do první ligy bylo zahájeno.