(Bímová)
  • 57 56:48
    FA MB

Florbal Chomutov - MITEL Florbalová akademie MB 7:3
branky: 7. Laura Vytrhlíková, 16. Veronika Bímová, 16. Petra Malecká, 39. Veronika Bímová, 43. Laura Vytrhlíková, 53. Laura Vytrhlíková, 57. Barbora Suková - 20. Barbora Šimůnková, 24. Bára Klikarová, 43. Markéta Žbánková; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 269; zásahy brankářů: Klára Bocianová 12 - Klára Šimonová 20; po třetinách: 3:1, 1:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Hýsek Martin (Vedoucí): Nádherný play-off zápas v nádherné divácké kulise, kdy jsme do puntíku splnili co jsme si řekli před zápasem. A po dnešku zasloužený matchball. Díky soupeři za hezké utkání a těšíme se na zítřejší odvetu.
60:00 Komentář hostů Kovačík Jan (Trenér): Série otevřena pěkným zápasem. Musíme udělat vše proto aby zítra nebyla zavřena. Tuhle situaci známe. A já věřím, že mé hodnocení bude ještě čekat. Díky všem, hlavně těm co v Chomutově dělají skvělou atmošku... zítra v MB.
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
59:01 Hraje se poslední minuta 3. třetiny.
58:16 Žbánková svým "homeranem" vysoko přestřelila bránu.
57:58 Hukalová přestřeluje bránu Bocianové.
56:48 Timeout MITEL Florbalová akademie MB
56:48 GÓL Florbal Chomutov! 7:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #9 Barbora Suková, asistoval #18 Veronika Bímová (7:3)
56:29 Žbánková přestřelila bránu domácích.
55:55 Hosté hrají v plném počtu.
54:59 Boleslav se nachvíli zmocnila míčku.
53:54 Vyloučen hráč #77 Kristýna Gocová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra rukou
52:15 Vytrhlíková dokončila svůj hattrick a Chomutov odskakuje na třígólový rozdíl.
52:14 GÓL Florbal Chomutov! 6:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #93 Michaela Voráčková (6:3)
51:20 Bocianová opět zachraňuje Chomutov.
50:21 Bocianová vyrazila střelu Žbánkové.
48:32 Voráčková trefila pouze prsa gólmanky hostů.
47:45 Na míčku v třetí třetině převažují domácí.
46:10 Tři pokusy o gól domácích, ale nic.
45:07 Do MSH Chomutov dnes přišlo 269 diváků.
43:49 Voráčková byla sama před Šimonovou, ale neprostřelila jí.
42:45 GÓL Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #11 Adriana Hýsková (5:3)
42:21 Boleslav využívá početní výhody a snižuje.
42:20 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #65 Markéta Žbánková, asistoval #19 Nela Havlíková (4:3)
41:36 Další úžasný zákrok Bocianové.
40:54 Bocianová zneškonila dvě šance hostů.
40:30 Hosté jsou v početní výhodě.
40:25 Vyloučen hráč #11 Adriana Hýsková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrál tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
39:42 Nepřehledná situace před bránou domácích.
39:01 Hraje se poslední minuta 2. třetiny.
38:52 GÓL Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #18 Veronika Bímová bez asistence (4:2)
37:37 Chomutov hledá cestu do útoku.
36:41 Hráčka domácích sekla gólmanku hostů před prsty.
35:20 Domácí hrají v plném počtu.
34:15 Chomutov se dostal do šance v oslabení, ale neproměnil. Ihned poté běželi hosté dva na nikoho, ale také neproměnili.
33:19 Hosté mají šanci srovnat skóre.
33:00 Vyloučen hráč #23 Lenka Morová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká florbalka
31:01 Boleslav se rozehrála a zápas je vyrovnanější.
29:57 Morová nahrála Hýskové před bránu hostů, Šimonová gólu zabránila.
28:51 Havlínová nahrála dlouhou přihrávkou po mantinelu Pilíkové.
27:24 Vytrhlíková dvakrát po sobě trefila florbalku hráčky hostů.
26:42 Chomutov přechází do útočné poloviny.
25:01 B. Suková nahrála před bránu hostů, kde ale nikdo nebyl.
23:46 Nepovedený útok domácích, a tak získávají míček hosté.
23:08 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #88 Bára Klikarová, asistoval #85 Lucie Seifertová (3:2)
22:52 Havlínová našla krossovou nahrávkou Vytrhlíkovou.
22:14 Šimonová vykopla nahrávku Rázkové.
21:40 Sražená střela Königové skončila za mantinelem.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrál tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 11:3
19:37 Havlíková trefila krk Bocianové.
19:13 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #78 Barbora Šimůnková bez asistence (3:1)
19:01 Hraje se poslední minuta 1. třetiny.
18:29 Hýsková trefila břicho gólmanky hostů.
16:28 Havlíková se postarala o první střelu hostů, se kterou neměla Bocianová žádný problém.
15:40 GÓL Florbal Chomutov! 3:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Petra Malecká, asistoval #11 Adriana Hýsková (3:0)
15:25 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #18 Veronika Bímová, asistoval #14 Simona Pilíková (2:0)
14:22 Ačkoliv byla Boleslav v několika nebezpečných akcích stalé se nedostala do střeli.
12:39 Königová obrala na středu hřiště jednu z hráček hostů.
10:11 Šimonová vyrazila střelu Morové mimo hřiště.
09:02 Havlínová nahazovala před Šimonovou, ale trefila pouze svou spoluhráčku.
06:53 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
06:53 Vytrhlíková byla sama před bránou a dává první gól dnešního večera.
06:40 Vyloučen hráč #88 Bára Klikarová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
05:49 B. Suková byla zfaulována, Chomutov hraje ve výhodě odloženého vyloučení.
04:48 Domácí hledají cestu do útočné poloviny.
03:32 Chomutov střídá na balónku.
01:59 Vytrhlíková trefila odskočený míček, se kterým neměla Šimonová žádnou obtíž.
00:42 Malecká zavezla míček až k bráně hostů, kde nahrála Hýskové.
00:01 Úvodní buly 1. třetiny vyhrál tým hostů.
00:00 Pěkný podvečer, vítám vás u textového přenosu 1. zápasu čtvrtfinále 1. ligy žen mezi domácím Florbalem Chomutov a hostujícím MITEL Florbalová akademie MB.