6:9
    Veronika BALEJOVÁ
    ()

FBŠ Hummel Hattrick Brno - BLACK ANGELS 6:9
branky: 4. Michaela Skřivánková, 5. Dominika Václavíková, 11. Linda Hyksová, 12. Linda Hyksová, 27. Zuzana Wilczek, 47. Michaela Skřivánková - 2. Zuzana Mervartová, 4. Zuzana Mervartová, 9. Zuzana Mervartová, 46. Zuzana Mervartová, 50. Sabina Šnajberková, 50. Adriana Fricová, 54. Zuzana Mervartová, 57. Adriana Fricová, 60. Veronika Balejová; rozhodčí: Martin Kohoutek - Dominik Papp; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Nikola Vanďurková 33 - Šárka Černá 38; po třetinách: 4:3, 1:0, 1:6
60:00 Komentář hostů Jarolímová Anet (Trenér): Do utkání jsme vstoupily velice vlažně což se s námi táhlo dvě třetiny. Se třetí třetinou jsme celkem spokojeny a jsme rády za první bod v sérii ale zítra začíná zápas od nuly. Koncentrovanost od začátku utkání bude potřeba, děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím.
60:00 Komentář domácích Sklář Tomáš (Asistent trenéra): První zápas v playoff se nesl ve vysokém tempu z obou stran, fyzický, plný osobních soubojů. Dvě třetiny jsme byli vyrovnaným soupeřem, či jsme měli navrch, ale nedokázali jsme koncentraci udržet až do konce zápasu, kdy soupeř měl více ze hry a dokázal potrestat naši nedůslednost v obraně. Zítra odveta v Praze, kde se rozhodně popereme o to aby to nebyl poslední zápas sezony! Děkuji soupeři za kvalitní zápas, rozhodčím i skvělým divákům, kteří byli slyšet po celý zápas!
60:00 Střely ve 3. části: 16:14
59:25 Vanďurková chytá další šanci Black Angels. I přes stav skóre jejich tlak nekončí
59:07 GÓL BLACK ANGELS! 6:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #84 Veronika Balejová bez asistence (6:9)
59:07 Black Angels zpečeťují osud dnešního zápasu gólem přes celé hřiště do prázdné brány. Velká škoda pro domácí
58:50 Další střela od Hyksové!
58:40 Hyksová nyní střílí! Střela těsně nad bránou
58:32 šance wilczek ubráněna tělem hráčkou Black Angels
58:25 Hattrick hraje v šesti a pokouší se vyrovnat! Nyní ve velké šanci Wilczek
57:57 Brančíková zkouší střelu z velké dálky, která šla přesně do rožku. Gólmanka hostí však špičkami prstů vyráží
57:42 První akce Hattricku neúspěšná
57:20 Vyloučen hráč #50 Emma Šlopková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:20 S přesilovkou přichází ideální příležitost pro Hattrick vstřelit kontaktní gól a dostat zpět svoje herní momentum
56:51 Hattrick nyní potřebuje vstřelit kontaktní gól, aby hráčky dostal opět na vlnu. Po otočení skóre je morálka domácího týmu určitě otřesena.
56:06 GÓL BLACK ANGELS! 6:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #95 Eliška Koželuhová (6:8)
56:06 Black Angels dávají další hřebíček do rakve Hattricku a zvyšuje na náskok dvou gólů.
55:48 Hattrick zatím v dobré práci drží Black Angels od brány
55:17 Black Angels rozevřely svůj deštník kolem brány Hattrick a přihrávkami po jeho obvodu čekají na otevření uličky do gólu. Nyní číslo 61 naštěstí pro domácí střílí vedle.
54:43 Rozehrávka standardní situace před bránou domácích byla nervy drásající, ale Hattrick ji zvládl ubránit
54:35 Vyloučen hráč #7 Linda Hyksová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
54:35 V ten nejmíň vhodný čas pro domácí přichází vyloučení dnešní nejproduktivnější hráčky domácích.
53:55 Hattrick nyní musí přetlačit rozjeté Black Angels, kteří jsou hladoví po dalších gólech a strhnout momentum opět na svoji stranu.
53:39 GÓL BLACK ANGELS! 6:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Zuzana Mervartová, asistoval #50 Emma Šlopková (6:7)
53:39 Po dalším gólu čísla 55 z Black Angels je jasné, kdo je jejich dnešním MVP
52:40 Slováková vyvážela míček do útoku podél mantinelu. Bohužel pro domácí zastavena.
52:12 Vanďurková opět musí zasahovat proti střele útoku Black Angels
51:44 Šance pro Hattrick! Nahození od obrany Hattricku zpracovávala Skřivánková a snažila se dostat míček do dobré střelecké pozice. Bohužel se jí to nepodařilo včas
51:22 Skrumáž před bránou hostí ukončila gólmanka hostí, když dostala míček pod kontrolu.
50:40 Štěrbová zkusila dohnat nahození před bránu hostí od vlastní obrany, ale na toto nahození nebyla ani ona dost rychlá
50:10 Black Angels jsou evidentně při chuti z dvou gólů, kterými se jim podařilo srovnat skóre
49:59 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
49:59 GÓL BLACK ANGELS! 6:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #55 Zuzana Mervartová (6:6)
49:59 a dostáváme se na začátek zápasu, tedy na vyrovnané skóre. Domácí si berou time out, aby se poradily jak zastavit rozjeté Black Angels a otočit jejich vlastní hru proti nim.
49:31 GÓL BLACK ANGELS! 6:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #12 Sabina Šnajberková, asistoval #72 Adéla Košvancová (6:5)
49:31 Black Angels snižují náskok. Střela, která prošla do domácí brány byla z velké dálky, ale stínící hráčky způsobily, že Vanďurková neměla téměř žádný čas na zákrok, dokud se těsně před ní míček neobjevil.
49:12 Další nekompromisní obranný zákrok od Rozenbergové. Tělem a čistě zastavila útočící hráčku Black Angels
48:15 Ohromná akce Black Angels neskončila gólem, ikdyž na to měli po nacvičeném signálu řádně zaděláno.
48:10 Další výborný zákrok Vanďurkové! Tentokráte helmou.
48:00 Tyč zvoní nad Vanďurkovou! Gól z  toho ale není!
47:37 Rozenbergová opravdu důsledná v obraně zastavila rozjetý útok Black Angels
47:15 Hattrick se ujímá míčku na vlastní polovině a bleskurychle přenáší hru na druhou stranu do útoku
46:58 Vanďurková si připisuje další zákrok
46:43 Číslo 43 z Black Angels nyní v nebezpečné střele před bránou domácích. Naštěstí pro domácí bránu přestřeluje
46:16 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #22 Michaela Skřivánková, asistoval #7 Linda Hyksová (6:4)
46:16 Tak to byla parádička !!! Skřivánková se dostala sama před gólmanku a kličkou a následnou střelou rozvlnila síť za jejími zády. Pamatujete na poslední post? Tak Hattrick odpověděl, jak se sluší a patří
45:40 Hattrick nyní musí odpovědět na útočnou hru Black Angels, protože pokud nyní zůstanou pozadu hrozí jim vyrovnání. Hráčky Black Angels jakoby s gólem ožily
45:11 GÓL BLACK ANGELS! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Zuzana Mervartová, asistoval #95 Eliška Koželuhová (5:4)
45:11 Hráčka z Black Angells vytáhla parádičku a nahrála zorem zpoza brány před bránu Hattricku, kde už číslo 55 hostí mohla vstřelit svůj dnešní čtvrtý gól
44:50 Po úvodních pěti minutách, které v tempu zaostávaly za prvními dvěma hracími částmi se oba týmy dostávají zase do varu a hra nabírá jak na tempu, tak na intenzitě.
44:20 Moc nechybělo a Brančíková posílala gólovku do brány Black Angels! Na poslední chvíli ji však míček vypíchnula obrana hostí.
43:15 Po neúspěšném útoku domácích přelévají Black Angels hru na stranu Hattricku. Velmi nebezpečná situace však končí střelou vedle brány od celku hostí.
42:55 Teď už byla rozehrávka na jedničku a Slováková posílá Štěrbovou na zteč.
42:46 Hrozba zažehnána a Václavíková může rozehrávat zpoza vlastní brány.
42:25 Black Angels nyní okupují bránu domácích déle, než by se domácím líbilo. Zatím však žádná střela na bránu z toho nevzešla.
42:10 Wilczek blokuje střelu od čísla 54 hostí vlastním tělem. Holky Hattricku jsou dnes rozhodnuty to urvat.
41:57 Nepovedená kombinace Václavíkové s Podešovovu u vlastní brány skončila zahráním míčku za mantinel od Václavíkové. Zbytečná chyba domácí obrany.
41:50 Hyksová teď střelou prověřuje gólmanku hostí. Neúspěšně.
41:25 Domácí fanoušci nyní ženou domácí holky hlasitě do útoku
40:45 Při běhu pozadu rozhodčí vyzkoušel zády, jak tvrdá podlaha je na VUT.
40:30 Šorfová při útoku tvrdě poslala na zem obránkyni hostí. Black Angels budou rozehrávat.
40:15 Black Angels pravděpodobně dostaly v šatně rozkaz k útoku. Prvních pár sekund jdou dravě pro míček.
40:00 Střely ve 2. části: 13:15
39:25 Black Angels oproti první třetině netlačí tolik na pilu ke konci třetiny. Tady už gól asi nepadne.
38:52 Rychlá dohrávka u brány hostí skončila srážkou Hyksové s gólmankou hostí. Nebylo to však úmyslné, takže budeme pokračovat dál
38:40 Wilczek s Hyksovou jdou dopředu! Po nepřesné přihrávce se jim podařilo vypíchnout míček a vyrazit na polovinu hostí
38:20 Hattrick se ne a ne dostat z obležení vlastní brány. Tohle je velmi nebezpečná situaci pro domácí
37:55 Ze hry ve 4 mají zatím více hosté, kdy se jim opět daří držet se v útoku kolem brány Hattricku
37:20 Fyzická hra vyvrcholila u dvou hráček, které si hrubě začaly vyřizovat neshody na hřišti. Vylučujeme na obou stranách
37:19 Vyloučen hráč #87 Tereza Brančíková družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
37:19 Vyloučen hráč #21 Vanda Šnajberková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
37:00 Brančíková teď musela zastavit střelu vlastním tělem.
36:28 I přes vysoké tempo hry hráčky stále mají dost kyslíku v nohách a drží tempo hry na vysoké úrovni. Oba týmy.
35:59 Wilczek vystihuje střelu od křižující hráčky Black Angels! Na poslední chvíli vytrčila hokejku do cesty střely
35:15 Jestli něco Black Angels opravdu jde, tak je to točení míčku po útočném "deštníku", které rozevřou vždy, když se na pár vteřin usídlí v útočném pásmu. Po tomto deštníku pak rychle předávají hru a tvoří si nebezpečné příležitosti na střely.
35:10 Hráčky Black Angels se dopustily útočného faulu a Hattrick bude rozehrávat. Příležitost pro domácí vystřídat a zkoordinovat hru
34:50 Moc dlouho se Hattrick v útočném pásmu neohřál a Black Angels opět vyváží po pravém mantinelu na domácí bránu
34:30 Black Angels teď v obležení brány domácích. Rychlá reakce při vystihutí přihrávky od Skřivánkové však hru otáčí zase na druhou stranu
34:00 Vanďurková si připisuje další zákrok. Tentokráte ze soudku těch jednodušších
33:35 Forechecking útočné formace se Štěrbovou je opravdu ukázkový. Nevím kde bere všechnu tu energii, ale stále se zdá čerstvá jako na začátku zápasu.
33:24 Nedovolený zákrok od Black Angels při útočném snažení za bránou Hattricku. Domácí budou rozehrávat.
32:27 Black Angels nyní v útoku.
32:00 Šlopková z Black Angels nyní zkoušela dalekonosnou střelu téměř z poloviny hřiště. I tak míček skončil dobrý metr a půl nad bránou
31:32 Krupobití střel nyní na Vanďurkovou.
30:30 Hattrick Brno ženou dopředu i fanoušci, kteří dnes na play off přišli jednak ve velkém počtu, ale také přišli se spoustou bubnů a podobných nástrojů. Tato hlasitá podpora je dnes pro domácí tím 6tým hráčem v poli.
29:48 Dalekonostná střela Václavíkové, kde clonila gólmance hostí Praxová. Střela bohužel měla příliš malou razanci, aby prošla
29:28 Vanďurková vychytává další příležitost Black Angels. Jeden na jednoho ji střelu vychytala. DObrá práce
29:15 Black Angels se uvolňují ze sevření kolem vlastní brány. Štěrbová a její rychlé nohy jim však míček berou. Black Angels pak Štěrbovou faulují.
29:00 Hattrick v pěti a namíčku zakládá další šanci. Šorfová střílí jedovatou střelu ze předu brány. Bohužel pro domácí těsně míjí tyč.
28:44 Hattrick v plném počtu. Při zákroku na konci oslabení dostala Vanďurková přes prsty hokejkou. Bude však pokračovat. Snad to nebude nic vážného
28:22 Vyhození Hattricku znamená, že Black Angels stihnou v přesilovce maximálně jednu šanci
28:05 Rozenbergová teď zblokovala pár opravdu tvrdých střel. Hattrick do toho opravdu dává srdce
27:48 Vanďurková vychytává další gólovku Black Angels!!!
27:17 Pětka Hattricku se rve za udržení současného skóre jako partička lvic.
26:55 Velké problémy pro Hattrick. Po nedovoleném zákroku v brankovišti rozehrávaly Black Angels kousek od brány domácích. Vanďurková však přesně vystihla jejich zamyšlený záměr a střelu zkušeně vyrazila.
26:08 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Zuzana Wilczek, asistoval #9 Veronika Rozenbergová (5:3)
26:08 Domácí jdou do vedení!!! První útok dnes táhne Hattrick za vítězstvím co to jen jde. Po krásném stažení míčku do středu hřiště prostřelila gólmanku Black Angels a posílá Hattrick do trhíáku
25:44 Vyloučen hráč #21 Dominika Václavíková družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:42 Mášová "otestovala" pozornost gólmanky hostí.
25:20 Útočná kombinace Black Angels končí neúmyslným zašlápnutím míčku od Podešvové. Rozehrávka na středu hřiště.
24:58 Útok Hattricku sice neskončil gólem, ale útočnice Hattricku jsou stále nebezpečné a Black Angels je nemohou nechat ani chvíli tvořit hru, nebo z toho pro ně koukají problémy.
24:33 Rozenbergová bude zakládat nový útok Hattricku
24:13 Vanďurková opět skvělá! Nebezpečnou střelu Black Angels ukrytou za stínící hráčky zlikvidovala úplně s přehledem.
23:55 Hattrick při svém útočném snažení fauloval v rohu u soupeřovy brány. Black Angels budou rozehrávat.
23:30 Brančíková si udělal výlet do útočného pásma. Těsně před koncovkou ji však o míček obrala obrana Black Angels
22:50 Útok Šorfové byl zlikvidován obranou Black Angels. Ti ihned přesunuli hru na druhou stranu a útočí na bránu domácích.
22:33 Hattrick se konečně dostává ze sevření kolem vlastní brány a Šorfová vede nový útok.
22:10 Střídačka Hattricku protestuje proti údajnému sekání ze strany Black Angels. Rozhodčí dnes nechávají hru více plynout.
21:36 Velká šance Black Angels! Střela jejich dnešní nejaktivnější střelkyně s číslem 55 těsně minula bránu.
21:11 Štěrbová v souboji s hráčkou Black Angels vyšla vítězně a hráčka hostí končí za mantinelem s výhledem na strop. BA bude zorehrávat
20:36 Václaváková rozehrávala z vlastní poloviny. Bohužel kombinace se Skořínskou nevyšla úplně podle představ a obě musely zachraňovat situaci.
20:10 Hráčky vlítnuly do druhé třetiny se stejnou vervou jako skončily v té první.
20:00 Střely v 1. části: 15:12
20:00 První úvodní seznamovací dějství je za námi a byla to opravdu lítačka. Pro oba týmy. Z tohoto ostrého souboje vychází po první třetině lépe Hattrick s jednogólovým náskokem. Jestli bude toto tempo zápasu pokračovat máme se dnes ještě na co těšit.
19:51 Hyksová faulována v rohu soupeře. Hattrick bude v posledních vteřinách usilovat o navýšení náskoku.
19:43 Black Angels ihned hru otáčí a Vanďurková musí zasahovat.
19:30 Jedovatá střela z ostrého úhlu od Black Angels končí nad bránou Vanďurkové
19:15 Black Angels nyní v zoufalé snaze srovnat ještě před koncem první třetiny skóre.
18:33 Štěrbová se propasovala dopředu skrze obranu Black Angels a vyzkoušela dorazit. Přečíslení obrany BA na ni byl ovšak moc.
18:22 hattrick v plném počtu. První sada přesilovek skóre neposunula
18:03 Ještě 15 vteřin musí Hattrick ubránit bránu, než se dostane do plného počtu.
17:56 Hra není jen rychlá, ale také velmi fyzická. Oba týmy jedou na plno
17:43 Black Angels v pěti na hřišti
16:50 Wilczek teď přišla před vlastní bránou o míček. Naštěstí Vanďurková situaci zachraňuje
16:19 Vyloučen hráč #16 Sabina Slováková družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání
16:19 Hra se vyvíjí tak rychle, že nestíháme u stolku ani řádné popisovat veškeré dění na hřišti
15:40 Vyloučen hráč #21 Vanda Šnajberková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za opakované přestupky
15:02 Vanďurková si připisuje další zákrok. S přehledem
14:42 Black Angels nyní drží Hattrick v zámku kolem vlastní brány.
14:22 Opět je tu velmi rychlé přelití hry, tentokráte ze strany Black Angels na stranu Hattriclku
13:44 Vanďurková zasahuje! Střela sice byla z dálky, ale výhled jí blokovalo hned několik hráček. I přesto skvělá práce.
13:28 Wilczek rozehrává zpoza vlastní brány
13:00 Sestry Slovákovy se sesypaly na hráčku Black Angels na středu hřiště při snaze sebrat jí míček. Black Angels budou rozehrávat.
12:15 Hra nepolevuje na tempu stále se přelévá ze strany na stranu
11:58 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #57 Barbora Podešvová (4:3)
11:58 Hattrick jde do vedení! Hyksová opět přesně mířenou pumelicí našla díru pod rukou brankářky hostí.
11:04 Infarktová situace u brány domácích! Po natažení Vanďurkové však hráčka Black Angels přestřeluje
10:08 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #22 Michaela Skřivánková (3:3)
10:08 Hyksová vyrovnává!!! Brutální bomba ze strany šla nejdříve do tyče a pak do sítě. Je srovnáno a začínáme znovu.
09:22 Hráčky Hattricku dávají do zápasu srdce a nechávají v soubojích všechno. Takový přístup budou potřebovat proti soupeřům jako jsou Black Angels
08:11 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Zuzana Mervartová, asistoval #5 Karolína Majerová (2:3)
08:11 Black Angels využily obležení brány Hattricku a rychlá přihrávka do středu hřiště a následná střela Mervartové znamená Hattrick v tomto zápasu pro tuto hráčku.
08:07 Black Angels nyní drží Hattrick v zajetí okolo vlastní brány.
07:40 Svobodová nyní prověřila domácí Vanďurkovou z velké dálky. Ta střelu s klidem sbírá ze vzduchu
07:16 Krásný blok od Václavíkové! Hattrick opět obrací hru a bude útočit.
06:35 Slováková nyní důrazná při obraně nejprve obrala Black Angels o míček a pak poslala do rychlého výpadu Hyksovou. Ta se sice trefila brankářce mezi nohy, ale do brány míček neprotekl
06:07 Brančíková likviduje únik Black Angels po lajně a vysílá do útoku Štěrbovou.
05:36 Vanďurková nyní vyráží jedovatou střelu Black Angels. Její už několikátý, moc hezký, zákrok v těchto prvních bleskových minutách
05:05 Podešvová nyní prověřila gólmanku Black Angels střelou z dálky. Střela jít o pár centimetrů níže, tak mohla skončit pod horní tyčí
05:00 Hattrick ve svých gólových šancích využívá rychlého přenesení hry z vlastní poloviny k bráně hostí. Zatím se jim to daří na výbornou
04:25 Podle skóre by se mohlo zdát, že koukáte spíše na basketball, ale opravdu jde o zápas florbalu
04:06 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #21 Dominika Václavíková, asistoval #27 Tereza Mášová (2:2)
03:34 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Zuzana Mervartová, asistoval #53 Lucie Šárová (1:2)
03:34 Hra se otáčí ze strany na stranu doslova během pár vteřin. První vstřelený gól domácích od Skřivánkové obejitím gólmanky hostí. A pár vteřin na to další gól
03:18 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #22 Michaela Skřivánková, asistoval #31 Nikola Vanďurková (1:1)
02:30 Hyksová už sahala po vyrovnání! Bohužel střela šla mimo levou
01:37 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Zuzana Mervartová, asistoval #54 Ema Košťálová (0:1)
01:37 První větší šance Black Angels končí rozvlněnou sítí Hattricku. Dorážkou po prvním vyraženém zákroku Vanďurkovou zakončuje přehozením domácí gólmanky číslo 55
00:20 První vteřiny zápasu pod taktovkou pražského týmu