9:3
    Jana PROKŠANOVÁ
    (Voštiarová)

Prague Tigers Nehvizdy - MITEL Florbalová akademie MB 9:3
branky: 9. Nikola Hamerníková, 22. Petra Šusterová, 25. Petra Brandová, 35. Dominika Steinbachová, 43. Nikola Bursová, 49. Dominika Steinbachová, 53. Nikola Hamerníková, 54. Irena Palatínusová, 55. Jana Prokšanová - 3. Kristýna Gocová, 14. Barbora Špačková, 26. Veronika Kolářová; rozhodčí: Alexander McIntosh - Filip Novák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 17 - Klára Šimonová 30, Adéla Trnková 7; po třetinách: 1:2, 3:1, 5:0
60:00 Komentář domácích Gattnar Vít (Trenér): První zápas Play off,  takže jsme pomalu startovali motory. Potom se nám povedlo soupeře zlomit a výsledek vypadá slušně. Jednoduché to však nebylo a zítra už rozhodně nebude. Dobře se vyspíme a zítra chceme sérii ukončit.
60:00 Komentář hostů Kovačík Jan (Trenér): Dnešní utkání bylo vizitkou správného play-off zápasu. Rád se k tomuto souboji s Prague Tigers vyjádřím po konci série. Zítra taky den.
60:00 Střely ve 3. části: 20:9
59:00 I v poslední minutě zápasu to nikdo nevzdává.
56:40 Krásný výhoz Janglové až k nohám Hamerníkové, ale ta se netrefila do branky.
54:22 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 9:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #21 Jana Prokšanová, asistoval #7 Laura-Elena Voštiarová (9:3)
54:22 Míček doskákal od čepele Prokšanové až do branky.
53:22 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 8:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Palatínusová, asistoval #33 Dominika Steinbachová (8:3)
53:22 Osvědčená dvojce Palatínusové a Steinbachové skóruje.
52:55 Timeout MITEL Florbalová akademie MB
52:55 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 7:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #46 Petra Šebestová (7:3)
52:55 Hamerníková uklízí míček do rohu branky.
50:43 Střídání brankáře. Nový brankář #89 Adéla Trnková družstva MITEL Florbalová akademie MB
50:43 Vyloučen hráč #10 Nikola Hamerníková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za opakované přestupky
48:07 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 6:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #99 Petra Šusterová (6:3)
48:07 Steinbachová se dostáva do situace kdy běžela sama na branku, této šance využíva a zvyšuje skóre na 6:3
47:40 Šebestová střílí, ale Šimonová na to byla připravená.
42:20 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #46 Petra Šebestová (5:3)
42:20 Přesná nahrávka Šebestové na Bursovou, Bursová zakončuje do branky.
41:50 Kolářová se pokouší o střelu ale míček se nedostavil na čepel.
40:00 Střely ve 2. části: 13:5
38:40 Hostující se pokoušejí o střelu, ale Horáková byla na správném místě ve správný čas a střelu blokuje
37:23 Atmosféra nám houstne každou chvílí
34:38 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #85 Eliška Horáková (4:3)
34:38 Horáková doráží do prázdné branky a dostává Prague Tigers do vedení.
32:40 Hra ve vyhrocuje po hádce před brankou Mladém Boleslavi.
29:40 Hra se přesouvá z leva do prava, ze shora dolů.
27:50 Hostující vyčkávají a čekají na dobrou příležitost.
25:04 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #30 Veronika Kolářová, asistoval #78 Barbora Šimůnková (3:3)
25:04 Mladá Boleslav si to nenechává líbit a dorovnává na 3:3.
24:43 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #15 Petra Brandová, asistoval #36 Kristýna Viktorová (3:2)
24:43 Brandová střílí na branku bez zdlouhavého přemýšlení a mění scóre ne 3:2
22:10 Hračky Prague Tigers napadají hlava nehlava a přináší to plody.
21:29 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #88 Irena Palatínusová (2:2)
21:29 Po ukázkové kombinaci Prague Tigers míček končí v brance a domácí dorovnávají.
20:00 Střely v 1. části: 13:6
18:30 Hra je napínavá, nevíme kam se dřív koukat
15:53 Mladá Boleslav úspěšně ustála oslabení.
13:53 Vyloučen hráč #88 Bára Klikarová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
13:47 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #73 Barbora Špačková, asistoval #77 Kristýna Gocová (1:2)
13:47 Krásná kombinace hostujících hráček končí v brance.
13:10 Míčky skáčou spodem horem, hráčky mají problém ho zpracovat.
12:20 Zittová vypouští nebezpečnou střelu na branku ale Janglová ji měla pokrytou.
09:40 Hra je vyrovnaná a ani jeden tým se nedrží zpět.
08:10 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #85 Eliška Horáková (1:1)
08:10 Nešťastná teč Mladé Boleslavi skončila v brance.
05:00 Hraje se na obou dvou půlkách hřiště, je to v celku vyrovnané.
02:51 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #77 Kristýna Gocová, asistoval #96 Veronika Zittová (0:1)
02:51 První gól utkání si připsali hostující.
00:01 Úvodní buly se odehrálo ve prospěch Mladé Boleslavi.