9:5
    Eliška POLÁKOVÁ
    (Špírková)

Florbal Chomutov - Florbal Ústí 9:5
branky: 5. Veronika Bímová, 11. Laura Vytrhlíková, 17. Adriana Hýsková, 20. Viktorie Rázková, 29. Natálie Königová, 31. Nela Havlínová, 33. Simona Pilíková, 38. Simona Pilíková, 39. Laura Vytrhlíková - 19. Petra Bratschaedlová, 22. Lada Flachsová, 27. Lada Flachsová, 47. Lada Flachsová, 60. Eliška Poláková; rozhodčí: Jitka Jedličková - Jan Řehák; vyloučení: 2 + Martin Hýsek OS:3; využití: 1:0; diváků: 274; zásahy brankářů: Klára Bocianová 12 - Kateřina Dlouhá 24; po třetinách: 4:1, 5:2, 0:2
60:00 Komentář domácích Hýsek Martin (Vedoucí): Klasický play off zápas který nikdy nemá favorita . nTěšíme se na zítra
60:00 Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér): Nečekali jsme zde nic lehkého, což se potvrdilo. Soupeř má širokou lavičku a hráčky jsou velmi dobře atleticky připraveny. Pokud se nebudeme snažit s Chomutovem poměřovat v běžeckých schopnostech, můžeme florbalově pomýšlet na víc, než poslední utkání zítra na Slunetě.
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
59:10 GÓL Florbal Ústí! 9:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #3 Lucie Špírková (9:5)
59:01 Hraje se poslední minuta 3. třetiny.
57:06 Ústí sice hraje v šesti, ale na hřišti stále převládá Chomutov.
55:42 Ústí hraje powerplay.
54:36 Zápas začíná být vyhrocený, na tribuně začía být dusno.
53:54 Po souboji u branky domácích končí Mečířová na zemi a nezvedá se.
53:18 Vyloučen vedoucí Martin Hýsek družstva Florbal Chomutov - osobní trest
53:18 Vyloučen hráč #71 Tereza Suková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování
53:11 Hosté hrají v plném počtu.
52:39 Nepřehledná situace před brankou Ústí končí faulem.
51:12 Dalši přesilová hra pro domácí.
51:11 Vyloučen hráč #4 Lada Flachsová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
50:42 Mečířová netrefila Chomutovskou bránu.
48:23 Malecká byla sražena na mantinel a vytvořila pěkný kráter v rohu hřiště.
47:11 Chomutov inkasoval, ale stále má náskok pěti branek.
46:59 GÓL Florbal Ústí! 9:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #4 Lada Flachsová, asistoval #3 Lucie Špírková (9:4)
46:10 Poláková trefila botu Havlínové.
45:42 Dlouhá vyrazila střelu Hýskové.
43:52 Bímová z dorážky trefila helmu gólmanky hostů.
42:50 Dvě hráčky Ústí skříply Maleckou u mantinelu.
41:55 Na tento zápas se do MSH Chomutov přišlo podívat 274 diváků.
41:04 Po souboji v rohu hřiště zůstala Havlínová ležet na zemi.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrál tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 13:6
39:15 Bímová zblokovala střelu Kocianové.
39:01 Hraje se poslední minuta 2. třetiny.
38:05 Chomutov se probral a sype to tam, jedem gól za druhým.
38:00 GÓL Florbal Chomutov! 9:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (9:3)
37:23 Malecká zavezla míček až před bránu Ústí, kde nahrála Pilíkové, ta střílela do prázdné.
37:22 GÓL Florbal Chomutov! 8:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková, asistoval #50 Petra Malecká (8:3)
36:38 Kociánová vystřelila míček až do nejvyšší řady hlediště, nikoho netrefila.
35:19 Bímová netrefila branku hostů.
34:06 Hýsková se nedohodla s Maleckou a odevzdala míček Ústí.
33:36 Bocianová chytá střelu Polákové.
32:52 GÓL Florbal Chomutov! 7:3
32:28 Königová trefila břicho Ústecké gólmanky.
30:58 Timeout Florbal Ústí
30:58 GÓL Florbal Chomutov! 6:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Nela Havlínová, asistoval #19 Viktorie Rázková (6:3)
30:57 Rázková se přiznala k teči, a tak bude hrát Ústí.
29:50 Bocianová si vyskočila a vyrazila střelu hráčky Ústí.
28:32 Königová trefila prázdnou bránu a Chomutov je opět v odskoku dvou branek.
28:31 GÓL Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #12 Natálie Königová, asistoval #91 Nela Havlínová (5:3)
27:36 Vytrhlíková přestřelila bránu hostů.
26:38 GÓL Florbal Ústí! 4:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #4 Lada Flachsová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (4:3)
26:13 Ústí v plném počtu.
25:42 Domácí hráčky se snažily dorazit míček do brány, Dlouhá vše vychytala.
24:14 Špírková nenechala proběhnout Maleckou podél mantinelu, a tak je potrestána.
24:13 Vyloučen hráč #3 Lucie Špírková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
22:54 Bratschaedlová přestřelila bránu domácích.
22:36 Vyloučen hráč #11 Adriana Hýsková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
21:43 Flachsová z dorážky trefila prázdnou bránu a snižuje na rozdíl dvou branek.
21:42 GÓL Florbal Ústí! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #4 Lada Flachsová, asistoval #7 Markéta Kociánová (4:2)
21:01 Voráčková zfaulována v osobním souboji.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrál tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 14:5
19:29 Hýsková se střetla s gólmankou Ústí a skončila na zemi.
19:15 GÓL Florbal Chomutov! 4:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Viktorie Rázková, asistoval #14 Simona Pilíková (4:1)
19:01 Hraje se poslední minuta 1. třetiny.
18:54 GÓL Florbal Ústí! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová bez asistence (3:1)
18:02 Ústí nahodilo před Chomutovskou bránu, díky dobrému důrazu Chomutova, byla akce bez gólu.
17:32 Rázková zbavena míčku u střídačky hostů.
16:29 GÓL Florbal Chomutov! 3:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #50 Petra Malecká (3:0)
15:42 Malecká nahrála Königové skákavým balónkem, Königová ho nespracovala.
14:57 Další zastavení hry, tentokrát kvůli ošetření gólmanky hostů.
14:55 Backhandová střela Morové skončila na prsou Dlouhé.
14:15 Rázková ve svém samostatném úniku na bránu hostů trefila pouze gólmanku.
13:54 Na bálonku se v zápase drží spíše Chomutov.
12:48 Střela Morové končí v rukách Dlouhé.
12:45 Byla pozastavena hra kvůli vyloučení, které bylo následně zrušeno.
11:57 Ústí střídá na míčku.
10:57 Kociánová nahrála před bránu Chmutova, kde nikdo ne přihrávku nečekal.
10:06 Využitá přesilovka v podání Vytrhlíkové.
10:05 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #11 Adriana Hýsková (2:0)
09:49 Vyloučen hráč #7 Markéta Kociánová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
09:37 Hráčka Ústí zalehla míček za bránou Bociánové, bude následovat buly v rohu.
08:22 Königová hledala před bránou hostů svou spoluhráčku, ale nahrála pouze soupeřce.
07:11 Kociánová trefila pouze blok Chomutova.
05:54 Domácí si nahrávají na polovině a hledají cestu do útoku.
04:39 Bímová se trefila do prázdné branky po nahrávce Vytrhlíkové, a tak je Chomutov ve vedení.
04:38 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #18 Veronika Bímová, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (1:0)
03:26 Pilíková pressovala jednu z Ústeckých hráček, ale bez zisku balónku.
02:33 Mlatečková byla sama před Bocianovou, ta jí vykopla míček z čepele.
01:42 Bímová zavezla míček na polovinu hostů.
00:19 Chomutov se ihned po vyhraném buly vrhl do útočné poloviny.
00:01 Úvodní buly 1. třetiny vyhrál tým domácích.
00:00 Dobré odpoledne, vítám vás u textového přenosu 1. zápasu osmifinále 1. ligy žen mezi domácím Florbalem Chomutov a hostujícím Florbal Ústí.