2
    Veronika BALEJOVÁ
    hra na zemi

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - BLACK ANGELS 3:7
branky: 37. Johana Vejvodová, 43. Michaela Bezpalcová, 45. Martina Hrdličková - 1. Denisa Vachulová, 14. Lucie Svobodová, 16. Adriana Fricová, 27. Ema Košťálová, 33. Denisa Vachulová, 37. Lucie Šárová, 37. Adéla Košvancová; rozhodčí: Jan Novotný - Michal Semotán; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Veronika Podlahová 25 - Markéta Antalová 16; po třetinách: 0:3, 1:4, 2:0
60:00 Komentář domácích Mádr Tomáš (Asistent trenéra): Poslední zápas sezóny máme za sebou. Dnes bylo vidět zlepšení, hlavně ve 3. třetině i povedenejší hra z naší strany. Gratulujeme soupeři k postupu a hodně štětstí v dalším průběhu play off.Letošní sezona pro nás nebyla lehká, ale víme na čem zapracovat do budoucna. Holkám děkuji za celou sezónu. n
60:00 Komentář hostů Barták Tomáš (Asistent trenéra): Dneska jsme se v úvodu zápasu nějakou dobu srovnávali se specifickými podmínkami v hale, ale postupně jsme si dokázali tvořit gólové šance a především v prvních dvou třetinách dominovali s velmi dobrým pohybem na útočné polovině. Ve třetí části už jsme trochu vypadli z tempa, ale to do další série vyladíme. Děkujeme soupeři za férovou sérii a těšíme se na brněnskou výzvu v příštím týdnu!
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
46:24 Vyloučen hráč #84 Veronika Balejová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi
45:55 Vyloučen hráč #22 Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
44:00 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:7
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #15 Martina Hrdličková, asistoval #99 Denisa Příhodová (3:7)
42:48 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:7
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #22 Michaela Bezpalcová, asistoval #21 Karolína Hašlová (2:7)
40:00 Střely ve 2. části: 5:10
36:46 GÓL BLACK ANGELS! 1:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #72 Adéla Košvancová, asistoval #28 Lucie Svobodová (1:7)
36:05 GÓL BLACK ANGELS! 1:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #53 Lucie Šárová, asistoval #55 Zuzana Mervartová (1:6)
36:00 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:5
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #27 Johana Vejvodová, asistoval #21 Karolína Hašlová (1:5)
34:37 Vyloučen hráč #21 Vanda Šnajberková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:59 GÓL BLACK ANGELS! 0:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #72 Adéla Košvancová (0:5)
26:46 GÓL BLACK ANGELS! 0:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #21 Vanda Šnajberková (0:4)
20:00 Střely v 1. části: 8:13
15:24 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #95 Eliška Koželuhová (0:3)
13:16 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Lucie Svobodová, asistoval #72 Adéla Košvancová (0:2)
00:09 GÓL BLACK ANGELS! 0:1