58
  • 58 57:08
    2

TJ Sokol Nové Strašecí - MITEL Florbalová akademie MB 3:6
branky: 18. Kristýna Kleknerová, 46. Klára Bačkovská, 53. Veronika Křečková - 1. Kristýna Gocová, 13. Nela Havlíková, 14. Barbora Špačková, 21. Kristýna Gocová, 33. Kristýna Gocová, 41. Barbora Špačková; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Nikola Siskosová 32 - Klára Šimonová 46; po třetinách: 1:3, 0:2, 2:1
60:00 Komentář domácích Kleknerová Kristýna (Trenér): Závěrečný zápas sezony děkujeme věrným divákům i těm kteří dnes nemohli dorazit...klucí vy víte! Postupně jsme se učily jak na Bolku hrát, 5. zápas bychom už určitě vyhrály...  nDíky holkám za sezonu více si řekneme na rozlučce. Soupeřkám hodně štěstí do dalsího kola, děkujeme za utkání.
60:00 Komentář hostů Kovačík Jan (Trenér): Děkujeme soupeři za férovou 1. sérii play off a přejeme štěstí do následující sezony. Zároven děkujeme rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 17:10
57:08 Vyloučen hráč #2 Kristýna Gocová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
57:08 Domácí dostávají šanci, mají přesilovu
52:28 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #27 Klára Šarochová (3:6)
45:24 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Klára Bačkovská, asistoval #13 Eliška Malíková (2:6)
40:23 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:6
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #32 Barbora Špačková, asistoval #2 Kristýna Gocová (1:6)
40:23 Hráčka hostí pohotově doráží odražený míček a je z toho opět gol
40:00 Střely ve 2. části: 13:16
38:32 Vyloučen hráč #27 Klára Šarochová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
38:32 Šarochová byla moc drsná a dostala dvě minuty
36:03 Siskosová nám ukazuje pohotový zásah
34:55 Další krásná střela, tentokrát od Křečkové, golmanka vyráží helmou
32:59 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:5
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #2 Kristýna Gocová, asistoval #96 Veronika Zittová (1:5)
29:53 Zebry zařadily vyšší rychlost
26:55 Siskosová má krásný zásah
25:19 Soukupová předvadí krásnou střelu, golmanka hostí vyráží
20:50 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:4
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #2 Kristýna Gocová, asistoval #32 Barbora Špačková (1:4)
20:00 Střely v 1. části: 19:12
17:33 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová bez asistence (1:3)
17:33 Klekerová trestá nedisciplinovanost hostí
16:14 Vyloučen hráč #83 Martina Kleinová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
13:15 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 0:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #32 Barbora Špačková, asistoval #19 Nela Havlíková (0:3)
12:25 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 0:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #19 Nela Havlíková, asistoval #32 Barbora Špačková (0:2)
12:25 Hostující hráčka dostává přihrávku a střed a střílí gol
06:40 Bulvové střela po zemi od půlky končí na mantinelu
00:20 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 0:1
00:20 Hosté začínají z ostra, prvni gol skončil v brance domácích.