3:5
    Tereza KAUTSKÁ
    (Miholová)

TJ Centropen Dačice - IBK Hradec Králové 3:5
branky: 10. Andrea Distelová, 12. Denisa Kolářová, 20. Monika Hrnečková - 14. Lenka Tlapáková, 17. Lenka Tlapáková, 19. Tereza Hvězdová, 21. Lenka Tlapáková, 58. Tereza Kautská; rozhodčí: Vlastimil Devera - Pavel Chromý; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Martina Miksová 24 - Barbora Kopecká 27; po třetinách: 3:3, 0:1, 0:1
60:00 Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér): Dnešní zápas byl emotivnější, nervóznější a místy i trochu splašenější než včera. Povedl se nám vstup do utkání a ačkoliv pak soupeř skóre otočil, bylo to pouze o gól a vyhrát mohl zase kdokoliv. Povedlo se to bohužel opět soupeři, kterému tímto gratuluji k postupu a přeji hodně štěstí v dalších bojích play off a také bezpečný návrat domů. Nikdo to nečekal, ale právě Hradec Králové se stal asi naším osudovým soupeřem, kdy jsme se s nimi za dva roky střetli hned desetkrát. Největší díky ale patří dačickým holkám za to, co předvedly nejen dnes, ale jak se dokázaly popasovat s fyzicky i psychicky náročnou sezónu, na jejímž konci se neskutečně zvedly, oklepaly ze sebe deku a šly nahoru. V každém z posledních sedmi zápasů jsme hráli o výsledek a také nálada v týmu nabrala ten správný pozitivní směr. Takže díky holky a smekám klobouček !!! Druhý klobouček smekám před dnešními fantastickými diváky, lepší atmosféru nám dnes už snad ani připravit nemohli. Díky moc !!!
60:00 Komentář hostů Žižka Jeroným (Trenér): Dvě výhry se v této sérii rodily obtížněji než jsme čekali. Hrát do konsolidovené obrany a tvořit v zápasech, kde nám chybí náboj, pohyb a možná i špetka větší motivace, nebylo vůbec snadné. Na další sérii se musíme připravit lépe. Díky hráčkám, že zvládly závěry obou utkání dotáhnout do vítězného konce. Soupeři děkujeme za oba zápasy v duchu fair - play a divákům za dnešní skvělé fandění.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
57:00 Timeout TJ Centropen Dačice
57:00 GÓL IBK Hradec Králové! 3:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #13 Tereza Kautská, asistoval #35 Anna Miholová (3:5)
54:36 Vyloučen hráč #20 Vendula Vrbová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hra rukou
51:25 Zápas začíná být čím dál více vyhrkocený.
40:01 Vyhrané buly pro dačice.
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
38:05 Další skvělý zákrok Dačické brankářky Miksové.
33:01 Hosté jsou pod tlakem už přez minutu a nedaří se jim uklidnit hru.
30:05 Krásnou kombinaci Dačic vychytala golmanka Hradce Králokvé.
25:35 Dačická golmanka předvádí skvělé výkony.
24:23 Skvělý zákrok dačické golmanky Miksové.
20:34 GÓL IBK Hradec Králové! 3:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #9 Lenka Tlapáková, asistoval #35 Anna Miholová (3:4)
20:00 Střely v 1. části: 10:12
19:28 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #18 Monika Hrnečková, asistoval #51 Andrea Plavcová (3:3)
18:06 GÓL IBK Hradec Králové! 2:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #29 Tereza Hvězdová, asistoval #20 Lucie Brabcová (2:3)
16:21 GÓL IBK Hradec Králové! 2:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #9 Lenka Tlapáková, asistoval #31 Lucie Tomášková (2:2)
16:21 Hráčky Hradce Králové vyrovnávají na 2:2
15:00 Vyloučen hráč #51 Andrea Plavcová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
13:33 GÓL IBK Hradec Králové! 2:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #9 Lenka Tlapáková bez asistence (2:1)
12:20 Na domácí straně se bude vylučovat.
12:02 Neuznaný gól hostů. Hráčka Hradce Králové stála v malém brankovišti.
11:15 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #6 Denisa Kolářová, asistoval #21 Adéla Lélyová (2:0)
09:57 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #9 Andrea Distelová, asistoval #21 Adéla Lélyová (1:0)
07:00 Obě golmanky zatím stoprocentní.
03:00 Hra zatím bez přerušení.