59
  • 59 58:45
    Vítkovice

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:2
branky: 9. Veronika Rybičková, 24. Denisa Kotzurová, 57. Markéta Vrlíková - 23. Jessica Kabelková, 47. Sára Seevaldová; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 390; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 13 - Viktorie Karasová 14; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:1
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:06 Bačová se snaží na hrotu zahnat své soupeřky.
58:45 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
58:05 Hosté se stále bez brankářky snažím najít dobrou střelu na Tomšovou.
56:55 Ostravě teď stačí si udržet svůj náskok a můžou jít slavit. Vítkovice hrají v šesti bez brankářky.
56:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #5 Markéta Vrlíková, asistoval #42 Linda Pudišová (3:2)
53:38 Vítkovice hrají na míčku opravdu pomalu a opatrně.
52:25 Vítkovice opět v plném počtu.
51:39 Kotzurová byla vytlačena Staňkovou až na tribunu.
50:44 Pudišová se pokouší od mantinelu ale marně. Trefuje první hráčku v bloku.
50:16 Vyloučen hráč #15 Šárka Staňková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
48:09 Bínová nahazuje od mantinelu před branku Vítkovic.
46:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #26 Barbora Husková (2:2)
46:49 Seevaldová se obtáčí přes dvě obránkyně Ostravy a trefuje vyrovnávací branku.
45:20 Bínová s krásnou kličkou na Hyršovou a Sikorovou prochází za na polovinu.
43:03 Kubečková se snaží hrát vysokým lobbem.
42:24 Vrlíková posílá míček po mantinelu.
41:30 Ostrava ubránila další oslabení.
40:57 Pár střel pro Vítkovice ale všechny zblokované.
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny berou Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
39:22 Vyloučen hráč #99 Paulína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
39:03 Ostrava si drží to pevné postavení v obraně. Vítkovice mají tak problém s koncovkou.
36:44 Rybičková s dobrým zákrokem před brankou. Odstrčila soupeřící hráčku a střelu nechala na Tomšové.
35:10 Gálová se prorvala přes celý tým Vítkovic. Její střela jde však metr od branky.
33:14 Paulína Hudáková zápasí s přesností střely. Dostat se k brance pro ni není problém, ale její střely už nejsou tak přesné.
32:12 Vítkovice si drží míček a hledají volný prostor na hru.
31:13 A hraje se opět v plném počtu.
29:25 Hra tři na tři je v této fázi zápasu nezvyklá. Oba týmy hrají tvrdě, s ostrými lokty. Není se čemu divit, vzhledem k tomu, že dnešní zápas určí, kdo postoupí do finále.
29:06 Vyloučen hráč #15 Šárka Staňková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
29:06 Vyloučen hráč #71 Karolína Bínová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
28:33 Vyloučen hráč #65 Radka Niemczyková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
28:33 Vyloučen hráč #11 Tereza Matýsková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
27:51 Ostrava ubránila oslabení bez větších problémů.
26:20 Bačová nabírá drahocenné sekundy svým vývozem míčku až do protějšího rohu hřistě.
25:45 První přesilovku zápasu začínají Vítkovice na míčku.
25:44 Vyloučen hráč #24 Terezie Gálová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
25:07 Ruka rozhodčích je zdvyžená a bude se vylučovat na straně domácích.
24:05 Kotzurová hasí další šanci Vítkovic.
23:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová z trestného střílení (2:1)
22:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Jessica Kabelková, asistoval #15 Šárka Staňková (1:1)
21:45 Pudišová pronásleduje Kubalčíkovou, která drží míček na lopatě.
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny berou opět Vítkovice.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:40 Velká šance Hudákové s Bačovou končí zmařená Karasovou v brance.
18:03 Smetanová opět nahazuje před branku Ostravy.
16:03 Před brankou domácích panuje velký zmatek. Zdá se být jen otázkou času, než Vítkovice vstřelí svůj první gól. Ostrava se nicméně nevzdává a odhodlaně odráží každý útok soupeře.
14:04 Týmy mění strategie a Vítkovice se nyní soustředí na kombinační hru s míčem, namísto pasivního čekání na své polovině hřiště.
12:09 Bínová posílá míček do Maroszové.
08:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Veronika Rybičková, asistoval #42 Linda Pudišová (1:0)
08:46 Rybičková poslala skákavý míček do sítě Vítkovic, čímž zahájila skóre zápasu!
07:30 Husková se postaví k buly v rohu domácích, proti ní se chystá Gálová.
05:25 Ostrava dosud dominuje v držení míčku, avšak akce Vítkovic působí mnohem nebezpečněji.
03:01 Maroszová má obrovskou šanci, když dostává přihrávku přes celé hřiště. Tomšová ale rychle reaguje a míček chytá do svých rukou.
02:03 Začátek utkání je stejný jako včera. Ostrava se pokouší dostat do útočného pásma, zatímco Vítkovice vyčkávají na vhodnou příležitost.
01:42 Rybičková posílá míček za mantinel.
00:34 Stejně jako včera, první střelu utkání si připsala Hudáková.
00:01 Úvodní rozehru první třetiny berou Vítkovice.