58
  • 58 57:47
    Bohemians

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:4
branky: 9. Natálie Bartošová, 29. Tereza Havlová - 13. Mirva Naava, 28. Markéta Prontekerová, 30. Andrea Břeská, 37. Kristýna Vejvodová; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 118; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 23 - Jana Christianová 24; po třetinách: 1:1, 1:3, 0:0
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
58:59 Christianová v brance pokryla i dorážku Strnadové, která jí i sekla a hosté tedy rozehrávají.
58:11 Domácí v šesti.
57:47 Timeout FbŠ Bohemians
57:47 Zvoní zadní tyčka za Svrčkovou.
56:40 Břeská zkoušela projít sama, ale dvojice Havlová - Strnadová jí čistě zastavují.
54:45 Střelu hostí chytá Svrčková, následně Korbelářová R. jen do bloku.
53:40 Vyloučen hráč #2 Kateřina Strnadová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
52:29 Rozehrávku dlouhým míčkem domácích si pokryla Havlíčková.
50:37 Svrčková dobře proti Kovaříkové.
48:36 Několik velmi ostrých zákroků z obou stran.
47:09 Štajnerová sama na středu, ale přestřeluje.
45:54 Vejvodová skončila v brance a hraje přerušena.
44:11 Urbanová vytáhla míček na útočnou polovinu, ale Prontekerová se stačila vrátit.
42:31 Chodov do třetí třetiny lehce zatáhl obranu a čeká na chybu domácích v rozehrávce.
40:01 Zahájena třetí třetina, kterou domácí zahajují na míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 13:11
38:51 Naava fauluje v rohu, ale následnou rozehrávku domácí nevyužili.
37:19 Strnadová zablokována a na míčku Chodov.
36:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #9 Eliška Chudá (2:4)
36:41 Tvrdý souboj v rohu, ale rozhodčí jasně říká, že tohle pískat nebude.
35:54 Přesilová hra šance nepřinesla a tak na míčku hosté, konkrétně Frantíková s Vávrovou.
33:11 Dobrá příležitost na vyrovnání pro domácí, Havlíčková sedí za sekání.
33:04 Vyloučen hráč #11 Marie Havlíčková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
31:12 Korbelářová R. z rohu hřiště, ale Christianová opět na místě.
29:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #71 Kristína Belicová (2:3)
28:16 Havlová z poloviny hřiště a máme opět vyrovnáno.
28:14 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #71 Tereza Havlová, asistoval #2 Kateřina Strnadová (2:2)
27:19 Prontekerová prostřeluje Svrčkovou a Chodov poprvé vede.
27:02 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #10 Daniela Frantíková (1:2)
26:05 Vejvodová přestřeluje v dobré příležitosti branku Svrčkové.
23:12 Urbanová získává míček a oba týmy střídají.
22:28 Hra přerušena pro zničený míček.
20:03 Druhá třetina zahájena a na buly úspěšnější hostující Vejvodová.
20:00 Střely v 1. části: 6:10
19:11 První formace obou týmů střídají a poslední střelu první třetiny si připisuje Baldreichová.
17:23 Štajnerová získává míček v rohu a domácí mohou vystřídat.
15:23 Oba týmy střídají a následnou střelu Hebíkové chytá Christianová.
12:18 Naava se prosazuje střelou nad nohu Svrčkové a Chodov v přesilovce srovnává.
12:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Mirva Naava, asistoval #18 Magdaléna Plášková (1:1)
11:42 Vyloučen hráč #73 Agáta Saffertová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení
11:11 Svrčková svým výhozem po šanci Havlíčkové nachází Korbelářovou a ta neproměňuje.
10:01 Hra se začíná přiostřovat po několika soubojích před brankou domácích.
08:09 Domácí se ujímají vedení po střele Bartošové
08:01 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 Natálie Bartošová, asistoval #73 Agáta Saffertová (1:0)
06:19 Pěkná šance Chudé, ale Svrčková pokračuje ve skvělých výkonech.
05:12 Přesilová hra nepřinesla velké šance, Strnadová z výběhu jen mimo branku.
02:41 První přesilová hra pro domácí. Plášková dává svým faulem dobrou příležitost.
01:41 Vyloučen hráč #18 Magdaléna Plášková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
00:01 Úvodní buly utkání pro Chodov.