60
  • 60 59:36
    2

ACEMA Sparta Praha UNYP - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:8
branky: 3. Matyáš Malkus, 13. Jakub Mühlfait, 28. Michael Wertheim, 50. Jakub Mühlfait, 56. Kosťantyn Šlosar, 58. Kosťantyn Šlosar - 1. Nikolas Vizváry, 3. David Slončík, 24. David Slončík, 33. Lukáš Fukala, 41. Nikolas Vizváry, 42. David Slončík, 47. Filip Peterek, 51. David Slončík; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 538; zásahy brankářů: Vítek Šimáček 20 - Matěj Prašivka 32; po třetinách: 2:2, 1:2, 3:4
60:00 Komentář hostů Brus Pavel (Trenér): Dnes extrémně neefektivní v útoku, nicméně bod bereme a těšíme se do Ostravy.
60:00 Komentář domácích Thompson Oliver-James (Vedoucí): Dnes nás srazily individuální chyby. Do rozhodujícího utkání budeme lépe nastavení. Díky všem za skvělou atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:59 A je konec, ale pouze zápasu. O vítězi finálové série rozhodne pátý zápas v úterý na půdě Vítkovic.
59:37 Šlosar v obrovské šanci minul branku.
59:36 Vyloučen hráč #91 Nikolas Vizváry družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
59:36 Havlina šel na střed a Vizváry mu polechtal hokejku.
59:15 Sparta hledá skulinku.
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
58:10 Zase Sparta tlačí v šesti.
57:42 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #53 Josef Sedláček (6:8)
57:42 Šlosar ve správný čas na správném místě po střele Sedláčka a Sparta cejtí krev.
56:55 Sparta jde opět do šesti bez brankáře.
56:54 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
56:19 Sedláček z vrchu trefuje pouze hlavu Prašivky.
55:21 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #72 Jakub Šváb (5:8)
55:05 A Sparta jde do hry bez brankáře.
54:40 Sparta tlačí co jí síly stačí, ale nějaká větší šance z toho není.
53:38 Šimáček se zapojil svýma football skills do rozehrávky.
50:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #91 Nikolas Vizváry (4:8)
50:31 Havlinovi přeskočil míček při rozehrávce. Následnou situaci 2 na 1 dvojice Vizváry, Slončík vyřešila s chladnou hlavou v klidu do prázdné.
49:28 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #72 Jakub Šváb (4:7)
49:28 No tak to byla lahodná střela ze zátahu. Na toto ani skvěle chytající Prašivka nedosáhnul.
49:02 M. Bláha získal při napadání míček, ale nepodařilo se mu dostat do zakončení.
48:32 Vítkovice v plném počtu.
47:20 Jankovský málem srazil míček do branky po střele Muhlfaita.
46:32 Vyloučen hráč #14 Lukáš Fukala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
46:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Filip Peterek, asistoval #36 Filip Novotný (3:7)
46:09 Peterek skoro z nulového úhlu přeci jen našel skulinku v postoji Šimáčka.
45:20 Šlosar střílí z první od mantinelu, ale Prašivka má formu.
44:34 Novákovu štiplavou střelu z výběhu vyrazil Prašivka.
43:34 Malkus jen takt tak nenašel Čermáka před brankou.
41:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #14 Lukáš Fukala (3:6)
41:10 Cígler na polovině hřiště trefil blok a už se to valilo. Fukala šikovně našel Slončíka, který to trefil náramně z první.
40:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #14 Lukáš Fukala (3:5)
40:07 První třetina se opakuje. Prostě fatál.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Sparta.
40:00 Střely ve 2. části: 12:11
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
37:56 Wertheim ostře zabránil Vítovi v pohybu vpřed a tak se píská faul v útočném rohu Vítkovic.
36:00 Sparta si teď delší dobu stráží míček na své polovině.
32:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #30 Ondřej Jankovský (3:4)
32:07 Po posunutí po mantinelu od Jankovského už Fukala netrefil první objekt před sebou, ani ten druhý, a míček tak mohl pohodlně rozvlnit síťku v brance.
31:04 Fukala vyšvihnul hbitou a efektivní otočku na útočné polovině, leč jeho střela trefila první objekt před ním.
29:34 Čermák vyslal dlouhou nahrávku po mantinelu do útočícího rohu, kde stál ale pouze hráč v modrém dresu a nikdo v rudém.
27:54 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #79 Robin Havlina (3:3)
27:54 Wertheim to nijak nekomplikoval a prostě z vrchu vystřelil nad nohu a je to.
27:00 Vyloučen hráč #27 Jan Sitora družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou
27:00 Sparta má opět přesilovku. Sitora sice smolně ale přece zahrál rukou.
26:30 Šmerda výborně našel úplně zapomenutého Balnera za obranou Sparty. Balner ale tuto šanci nevyužil.
25:53 Hrubice v rozehrávce Vítkovic. Spartě se ale nepodařilo prosadit v situaci 3 na 3.
23:45 Sedláček přečetl jak křižnou nahrávku tak poté i střelu.
23:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:3
23:03 Po rychlém ťukecu se nabídla Slončíkova odkrytá branka a tak si pochutnal na gólu.
22:29 Vyloučen hráč #11 Matyáš Bláha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování florbalky
22:29 M. Bláha ve snaze obrat útočícího hráče o míček zablokoval hráči hokejku.
22:01 Šlosar neprostřelil blok dvou hráčů.
20:44 Vítkovice v plném počtu.
20:20 Sparta pokračuje v přesilovkovém tlaku, ale zatím bez střely.
20:01 Úvodní buly druhé části vyhrává Vítkovice.
20:00 Střely v 1. části: 15:9
19:39 A teď se porouchal i míček... Vítkovice po přerušení sportovně odvzdali.
19:00 Poslední minuta první třetiny.
18:44 Vyloučen hráč #23 Filip Szemla družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
18:44 Szemla se provinil sekáním, ale trest si odsedí Drozd, jelikož se prvnímu zmíněnému porouchalo rameno.
18:19 Sparta jde do šesti, bude se vylučovat na straně hostí.
17:50 Cígler vyvezl balónek až k brance Vítkovic, kde byl ale zablokován a nedostal se tak k zakončení.
16:18 Čermák se pokusil tečovat do branky střelu Mitery, ale míček netrefil.
14:00 Novotný zkušeně placírkou odvrátil dlouhý nához Sparty.
13:23 Pár centimetrů dělilo Rozsévače od vstřelení branky.
12:51 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:2
12:51 Muhlfait si chytře odskočil při rozehrávce z rohu, dostal míček na čepel a propálil vše co mu stálo v cestě.
12:29 M. Bláha nakonec urval míček na středu a jeho střela slušně provětrala Prašivku, který ale přeci jen střelu vyrazil.
11:52 Večlův dlouhý výběh byl nakonec zblokován za mantinel.
10:20 Havlina ztratil míček při rozehrávce, ale Vizváry toto zaváhání nevyužil a s míčkem skončil v rohu.
09:34 Po Sparťanské rozehrávce ze středu se střely ujal Cígler, který trefil hráče před brankou.
08:38 Sitora opět ve velké šanci. Střílel z první z velkého brankoviště, avšak pouze do Šimáčka, který míček v klidu lapil.
08:11 Novákova schovaná střela málem našla svůj cíl.
06:40 Sitora sám na středu ve velké šanci netrefil balónek.
06:09 Szemla ze zátahu trefuje pouze Rozsévače do nohy.
04:37 M. Bláha dostal dlouhou nahrávku za branku, pak se vymotal před branku, ale Prašivka jeho střelu vytěsnil.
04:06 Oba týmy do toho šlapou na plno, ale Vítkovické napadání je zatím lepší.
02:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
02:22 Obranná hra je zatím asi v kabině. Rychlý brejk a Vítkovice opět vedou.
02:08 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #81 Martin Čermák (1:1)
02:08 Tak na poprvé a hned to vyšlo. Večl vyvezl balónek na polovinu, nahrál Čermákovi a ten pak Malkusovi, který to už měl do prázdné.
01:55 Spartě se nedaří překonat napadání Vítkovic.
00:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
00:32 Tak to byl fofrník. Nešťastná situace před brankou a míček končí za zády Šimáčka.
00:01 Úvodní buly čtvrtého zápasu finále vyhrává Sparta. Uvidíme, zda se jí podaří proměnit matchball.