60
  • 60 59:21
    Sparta

ACEMA Sparta Praha UNYP - Wizards DDM SO Praha 10 3:2
branky: 25. Jakub Kárník, 46. Kosťantyn Šlosar, 50. Daniel Večl - 10. Vojtěch Göpfert, 49. Marek Sedliský; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Vítek Šimáček 17 - Adam Bednář 40; po třetinách: 0:1, 1:0, 2:1
60:00 Komentář domácích Thompson Oliver-James (Vedoucí): Dnešní zápas měl grády, což je pro nás dobře směrem dál do play-off. Díky všem za sérii. Mám radost, že se tým pod výrazným tlakem choval sportovně a zaslouženě si došel pro postup. Těšíme se na další kolo a dnešnímu soupeři přejeme hodně štěstí a brzké uzdravení zraněných hráčů.
60:00 Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí): Gratulace soupeři. Hraje se na 60 minut a pár minut z nich nám ujelo. K tomu jsme nedali pár jasných šancí a soupeř tak postupuje. Stálo při něm snad vše, včetně ...., ale to nemohu napsat. Díky klukům, Tři zranění hráči je i na play off příliš. Čeká nás play off B, takže teď se budeme hojit a pak jedeme dál. Děkujeme divákům, pořadatelům. Mějete hezký zbytek dne.
60:00 Střely ve 3. části: 19:5
59:21 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
59:21 TIme-out domácích, a jejich rozehrávka z útočného rohu.
59:15 Po střele od mantinelu se odrazil míček od zadního mantinelu zpět před bránu, obrovská šance pro Wizardy.
58:40 Wizards sází na hru v šesti.
58:32 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
58:02 Střela Bláhy od mantinelu končí v bloku.
56:55 Nához na branku domácích od hostujícího týmu.
56:41 Šlosar trefuje tyč po přihrávce Čermáka.
56:05 Závar před brankou domácích, vše končí v bloku.
55:10 Nebezpečná střela od mantinelu jednoho z Wizards.
54:18 Ze sehrané standardní situace Sparta ohrožuje branku soupeře.
54:17 Standardní situace z útočného rohu pro domácí tým.
52:59 Šlosar střílí od mantinelu do výstroje brankáře hostí.
52:43 Protiútok Wizards, střela do bloku.
51:40 Několik střel za sebou pro domácí tým, vše zblokováno.
51:12 Večl opět natáhl na mantinelu a trefuje tyč.
50:55 Wizards nahazují míčky na bránu Šimáčka.
50:16 Standardní situace pro Wizards na útočné polovině.
49:35 Andrášek střílí od mantinelu mezi nohy brankáře.
49:09 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #80 Daniel Večl, asistoval #49 Daniel Rozsévač (3:2)
49:09 První střídání třetí formace ve třetí třetině domácích. Večl od mantinelu vrací náskok domácímu týmu.
48:39 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský bez asistence (2:2)
48:39 Střela ze středu hřiště z Brejku, a je vyrovnáno.
47:40 Dalaší jedovatá rána Šlosara od mantinelu.
47:22 Sparta trpělivě rozherává s míčkem.
45:37 Nebezpečná standardní situace pro Wizards na útočné polovině.
45:08 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #16 Jakub Mühlfait (2:1)
45:08 Šlosar trápí Wizards od poloviny druhé třetiny každé střídání, a jeho píle se vytplatila. Střelouz první od mantinelu posílá domácí do vedení.
44:02 Havlina nabil Bláhovi křižnou přihrávkou přes celé hřiště, Bláha byl vykryt
42:49 Mitera vystřelil dělovku z větší vzdálenosti.
42:17 Šlosar střílí po křižné přihrávce vysoko nad.
41:35 Standardní sitauce pro domácí tým z útočného rohu.
41:22 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Göpfert družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za vysoká florbalka
40:55 Ponechaná početní výhoda pro domácí.
40:00 Úvodní vhazování ve třetí třetině vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:08 Wizardi mají standardní si tuaci z útočného rohu.
38:17 Vyloučen hráč #81 Martin Čermák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
37:53 Šlosar udělal dva hráče a dostal se až do středu hřiště ke střele. Branku přestřelil.
34:53 Střela téměř z rohu, Šimáček chytá.
33:09 Od mantinelu nebezpečnou střelu střílí Večl do boční sítě.
31:18 Výběh přes celou šířku hřiště předvedl Novák a trefuje brankáře.
30:18 Rozehrávka Wizards na útočné polovině.
29:16 Tyčku trefuje Mitera z předbrankového prostoru.
28:18 Vyloučen hráč #24 Adam Aarons družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
27:40 Wizards hráli v šesti a Sparta má ponechanou početní výhodu.
26:27 Sparta zařadila vyšší rychlostní stupeň, Wizards se nedostali ještě ke střele, a je to rozehrávka za rozehrávkou pro domácí tým.
25:22 Standardní sitauce v útočném rohu pro Spartu.
25:08 Standardní situace z velkého brankoviště pro Spartu.
25:05 Obrovská minela Wizárdů, Novák byl sám před bránou s M. Bláhou, ale trefují ležícího brankáře.
24:35 V brejkové situaci se uvolnil Mühlfait do střely ze středu, trefil břicho brankáře.
24:08 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #10 Jakub Kárník, asistoval #79 Robin Havlina (1:1)
24:08 Nastřelený míček ze standardní situace na zadní tyč trefuje Kárník a vyrovnává stav utkání.
23:51 Hostující mají standardní situaci z velkého brankoviště.
23:20 Cígler střílí od půlky z první, brankář hostujícího týmu zachytává.
22:20 WIzards získávají míček a nahazují na Šimáčka.
22:02 Andráškova střela ze středu zblokována.
21:44 Sparta si vytvořila už třetí střeleckou přiležitost.
20:35 Mühlfait se uvolnil do střely, trefil brankáře.
20:00 Úvodní vhazování druhé třetiny ovládli domácí.
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:42 Šlosar si odskočil a pálí opět ze středu hřiště, tentokrát z první.
19:25 Šlosar se uvolnil do středu hřiště a střílí do boční sítě.
16:44 Vyloučen hráč #37 Štěpán Novák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
15:25 Andrášek šel do individuální akce, přešel přes dva hráče, ale vystřelil až z příliš ostrého úhlu.
14:06 Nebezpečnou střelu z výběhu ze středu hřiště poslal Novák, mimo branku.
13:03 Andrášek se uvolnil k nebezpečné střele od mantinelu, trefil nohu brankáře hostí.
09:46 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #30 Kryštof Pitoňák (0:1)
09:46 Razantně střela možná ani neměla dolétnout k bráně, ale byla umístěna perfektně nad nohu Šimáčka, a tak hostující tým jde do vedení.
09:10 Hostující tým má standardní situaci na útočné polovině. Ihned ztrácí míček a ze střídačky se ozývá "couvej".
08:56 Wizards mají první standardní situaci na útočné polovině.
07:15 Mühlfait střílí do tyče od mantinelu.
06:22 Mühlfait střílí od mantinelu z první na bližší tyč, brankář chytá.
05:30 Tvrdý obranný zákrok předvedli hosté, a domácí budou mít další šanci v početní přesile.
05:28 Vyloučen hráč #97 David Kriegler družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
05:28 Šlosar střílí ze střelu do břicha brankáře hostí.
05:15 První větší šance hostujícího týmu. Nahozený míček od vlastního velkého brankoviště až k Šimáčkovi.
04:40 Wizards pevně brání na své polovině a hrozí z protiútoků.
04:18 Sparta rozehrává z útočícího rohu.
03:20 Domácí si při přesilovací hře připravili pouze jednu střelu do břicha brankáře.
01:36 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za opakované přestupky
01:33 Čermák se prosmýkl okolo Wizardského křídla a byl při pokusu o zakončení seknutý.
00:02 Statndardní situace z poloviny hostujícího týmu pro Spartu.
00:00 Úvodní vhazování vyhrává hostující tým.
00:00 Dobrý večer všem čtenářům, vítám Vás na osmifinále nejvyšší juniorské soutěže.