5:11
    Ondřej JANKOVSKÝ
    ()

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:11
branky: 24. Matyáš Polzer, 42. Jeroným Škvařil, 46. Jeroným Škvařil, 50. Marek Mitáš, 55. Matyáš Ostrý - 9. Ondřej Balner, 10. Filip Peterek, 17. Filip Szemla, 21. Ondřej Balner, 24. Ondřej Balner, 33. Ondřej Balner, 35. Ondřej Balner, 37. Jan Sitora, 44. David Slončík, 55. Filip Peterek, 59. Ondřej Jankovský; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2 + Mikuláš Weinstein 4:3; využití: 0:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Radim Tomšík 14, Šimon Večeřák 9 - Filip Karas 18; po třetinách: 0:3, 1:5, 4:3
60:00 Komentář hostů Brus Pavel (Trenér): Vinou technických problémů se neuložil komentář trenéra hostí Pavla Bruse.
60:00 Komentář domácích Neděla Jakub (Trenér): Klukům patří pouze pochvala za celou sérii. Myslím, že jsme předvedli z naší strany velmi kvalitní výkon. Soupeř ukázal svou kvalitu, ale i přesto jsem rád, že jsme zvádli hrát aktivní florbal a vzlášť chválím za dnešní třetí třetinu, kdy i přes velmi nepříznivý výsledek, jsme chtěli záhrát a užít si zápas až do konce. Díky soupeři za super sérii a přeji hodně štěstí do dalších fází playoff. A my pokračujeme do play-off B!
60:00 Střely ve 3. části: 15:11
59:50 Škvařil naposledy ohrozil Karase.
59:02 Polcar málem tečoval přihrávku Jankovského za Karase.
58:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský bez asistence (5:11)
58:48 Jankovský se v revoluční roce třetí třetiny trefuje do prázdné.
58:15 Dobrý In-sweeper Fukaly, ale Večeřák si ho pohlídal.
57:51 Pěkná kombinace domácích zakončená těsna nad bližší víko Sojákem,
57:20 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
56:18 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #23 Filip Szemla.
56:18 Szemla kličkoval, pak chtěl zařadit jedničku, ale skočila mu tam zpátečka.
55:12 Karas teď vytáhl zákrok na Vezinu, kdyby florbal něco takového měl.
54:45 Večeřák další dobrý zákrok.
54:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Filip Peterek bez asistence (5:10)
54:38 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:9
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #20 Matyáš Ostrý bez asistence (5:9)
54:38 Ostrý předvedl krádež za bílého dne na středu a poslal míček neomylně na přední tyč.
53:52 Karel Poláček revival.
52:39 Gulliveři hrají zkrácenou přesilovku.
51:49 Vyloučen hráč #27 Jan Sitora družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
51:49 Slovy Karla Poláčka, bylo nás 5.
51:29 Fukala bum - blok.
50:47 Večeřák zákrok maskou.
50:28 Gut krádež, běh, ztráta.
49:44 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:9
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Marek Mitáš, asistoval #9 Aleš Fanta (4:9)
49:44 Fanta běh, přihrávka, Mitáš jedna ruka, trefe, radost.
49:08 Popis přesilovky bude futuristický: střela, zákrok, standardka hosté.
48:38 Vyloučen hráč #3 Mikuláš Weinstein družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2+2 minuty za hrubost
48:23 Otradovec Juda na Otradovce Jakuba, pak už nic.
47:45 Večeřák znovu výborně.
47:12 Švábík v souboji se Slončíkem jako Rocky Balboa s Ivanem Dragem.
47:01 Polzer padá a je nešťasten.
45:44 Večeřák měl Fukalu přečteného jako leporelo Krtečkovi a pohlídal si jeho přihrávku na zadní tyč v přečíslení.
45:03 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:9
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil bez asistence (3:9)
45:03 Fanta se probíjel do šance, míček mu obránce vypíchl, ten se pak ale dostal ke Škvařilovi, jenž ho doklepl do brány.
45:00 Soják se s tím Vladimír nePáral a napálil míček ze standardky na bránu.
43:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #14 Lukáš Fukala (2:9)
43:07 Pěkná kombinace domácích přes střed, Švábíkovi pak ale bohužel míček nadskočil a finální přihrávka se mu nepovedla.
42:40 Polzer poslal další svoji střelu s klesavou trajektorií od poloviny, tentokrát ale neuspěl.
42:22 Polzar 901, ale bez vyloučení.
42:03 Gulliveřům vstřelená branka pomohla a probouzejí se jejich ofenzivní choutky.
41:20 Večeřák si připisuje první zákrok.
41:04 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:8
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil z trestného střílení (2:8)
41:04 Prý vysoká, nájezd a gól.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #25 Šimon Večeřák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
40:00 Střely ve 2. části: 3:12
39:21 Mitášova střela trefila probíhajícího Fantu, jinak by možná v bráně skončila, Škoda Favorit.
39:00 Tomšík pěkně vystrčil proti střele ze středu své levé lýtko.
38:40 Zicha vykoupal tři soupeře jako Jan Křtitel mesiáše v řece Jordánu.
37:55 Nyní se na hřišti ukázalo, že ne vždy může být výhoda výhodou, něco jako když hrajete Dostihy a sázky.
36:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #91 Nikolas Vizváry (1:8)
35:20 Švábíkova střela od půlky šla mimo, takže Karas byl v pohodě.
34:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #14 Lukáš Fukala (1:7)
34:52 Dobře vyřešené přečíslení a gól do prázdné.
34:05 Vyloučen hráč #23 Filip Szemla družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
34:05 Gut je dnes asi nejlepším hráčem Gullivers, rozběhl se přes střed a byl dosekán, pozorný fanoušek si všimne, že dnes se vylučuje jen sekání.
32:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #32 Jakub Vít (1:6)
32:55 Gólu předcházela krásná kombinace, na jejímž konci byl Slončík, ale jeho rána trefila pouze tyčku, pak se míček odrazil před bránu, kde už to žádná krása nebyla, ale nakonec je to gól.
32:00 Vítkovice hrají v pásmu.
31:22 Gulliveři přesilovku ubránili navíc v ní měli pár dobrých šancí, dalo by se říct, že to byla jejich nejlepší dvouminutovka v utkání.
30:52 Další dobrý obranný moment, tentokrát výborně Gut.
30:13 Mitáš předvedl životní návrat a zamezil přečíslení Vítkovic.
29:45 Kdyby Fanta hledal práci, tak ve spalovně by ho asi brali.
29:15 Vyloučen hráč #92 Lukáš Zicha družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
29:05 Zicha nám na stolku tvrdí, že jde o justiční omyl.
29:02 Gutova fikaná zadovka nakonec vedle k brejku soupeře.
27:40 Fanta teď spálil šanci větší než Notre Dam.
26:29 Polzer si při kličce přidržel soupeře a pak efektně zabrzdil o zeď.
25:23 Ostrý se potloukal na brankovišti jako Tlapková patrola, takže byl připravený odražený míček poslat na Fantu.
24:25 Vizváry vystřelil bekhendem a Tomšík byl hodně rád, že si vzal suspenzor.
24:04 Habler předvedl krásný blok čepelí.
23:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #17 Matěj Šmerda (1:5)
23:37 Nedlouhá radost domácích, hosté rychle vstřelili pátou branku.
23:21 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #59 Matyáš Polzer, asistoval #62 Vojtěch Gut (1:4)
23:21 Soják nejdřív dával trochu nepřesný kros na Guta, který následně míček doběhl, přehrál na Polzera, a ten už od půlky poslal bombu do víka.
22:25 Na mantinelu se teď hodně přiostřilo, psal jsem, tak jsem neviděl, kdo tam vlastně byl, ale určitě to byl Ostrý.
21:00 Drga v rohu fauloval a útočit budou opět Rytíři.
20:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #66 David Slončík (0:4)
20:55 Domácí zatím kladou jen pár Ohmů.
20:01 Hosté opět začínají na míčku.
20:00 Střely v 1. části: 5:10
19:54 Gulls mají standardku na polovině.
19:23 Tomšík si dobře vyjel proti Vizvárymu.
19:00 Karas trochu podcenil střelu z dálky.
17:45 Hlasatel Tomáš Dvořák se nyní alespoň dozvěděl, jak se vyslovuje jméno posledního střelce, pokud dá ještě nějaký gól, tak už ho možná řekne správně. Dvořák dále navrhuje, že by ve fisu mohl být uveden spolu s jménem jeho fonetický přepis.
16:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Filip Szemla, asistoval #27 Jan Sitora (0:3)
16:44 Teď už se Szemla může radovat, dostal přihrávku od Sitory, a byť měl problémy míček trefit, nakonec se tam nějak došoural.
16:25 Szemla nemá radost po odpískané výhodě.
15:53 Tomšík dobře zasáhl proti střele Szemly.
15:40 Mladíček Otradovec dobře zablokoval střelu, čímž vyslal do brejku Fantu, kterého ale dobře Šmerda.
15:17 Fukala už se vytáčel do střely na středu, ale na poslední chvíli k němu přispěchal blokující hráč.
14:39 Mitáš poslal od půlky další nebezpečnous střelu, která se otřela o tyčku jako losos o lososa.
14:14 Zichova dobrá střela 20 nad led na zadní a následný pin ball před bránou.
13:26 Pěkná kombinace Vítkovic, která vypadala jako by chtěli nakreslit míčkem domeček jedním tahem, ale nakonec jim to nevyšlo a chyběla jim poslední čárka.
12:41 Ztrojení Fukaly v rohu pobavilo fanoušky hostí.
11:50 Domácí enforcer Ostrý se dostal do šance.
11:20 Domácí měli v přesilovce pár slibných šancí, na které navazují dalšími.
10:50 Škvařil dobře nabízel Fantovi míček na zadní tyč, ale ten se do něj netrefil.
10:10 Novotný nejdřív tahal čas za bránou, pak se rozběhl a la Forrest Gump a prošel přes celé hřiště, v zakončení ale pak selhal.
09:45 Slončík nabízí domácím cestičku mezi močály k návratu do utkání, ale nechodťe za světlíšky.
09:31 Vyloučen hráč #66 David Slončík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
09:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
09:06 Peterek rychle navyšuje na 2:0. Minulý trénink jsme hráli průpravnou hru, kdy navazující branka byla vždy za 2 body, ještě že to tak dnes není, to už by domácí tekli 3:0.
08:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
08:39 Střela z první od pravého mantinelu prošla přes přední tyč až za Tomšíka, jenž býval nadějným tanečníkem, dodnes udivuje veřejnost na discohrátkách.
07:52 Fukala nejdřív pokazil nahrávku, čehož Škvařil málel využil a pláchl do brejku, ale nekonec odebíral míček s faulem a místo toho půjde sedět, děvenka moje starostlivá.
07:48 Vyloučen hráč #46 Jeroným Škvařil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
06:52 Hra je zatím klidná a pomalá jako Bídníci v původním vydání.
05:51 Gabriel váhal, váhal, až to málem prováhal díky dobrému napadání Polzera.
04:40 Polzerova nepovedená střela byla nakonec nebezpečnější, než se původně zdála.
04:20 Vít dvakrát po sobě zkoušel ohrozit Tomšíka, ale ten je neohrožený.
03:50 Následně mají šanci domácí, ale míček si cestu za Karase nenašel.
02:57 Babík dostal po kličce na středu docela pěknou Fiskarsku, ale naštěstí pro domácí ani jeden sudí tento faul nezaregistroval.
02:30 Na hřišti jsem zatím moc akce neviděli, přesto se začínají ozývat fanoušci Vítkovic.
01:37 Polzerova střela z půlky trefila Jankovského hruď.
00:57 Mitáš dostal sekyru a domácí hrají na míčku
00:01 Fukala vyhrál buly a na míčku hrají hráči ve žlutém
00:00 Vážení čtenáři, na VUT se již schyluje k druhému utkání mezi domácími Gullivery a hosty z Vítkovic. První utkání vyhráli včera hráči Vítkovic, dnes je čekala strastiplná cesta do Brna.