5:13
    Jan MRVA
    (Mattes)

Asper Šumperk - Bulldogs Brno 5:13
branky: 24. Jan Jarmar, 29. Matyáš Valenta, 32. Rostislav Klučka, 33. David Holý, 59. Jan Zindulka - 6. Dominik Novák, 14. Marek Pařenica, 23. Radim Svatoň, 24. Jan Morávek, 26. Marek Mattes, 35. Radim Svatoň, 45. Tobiáš Hude, 48. Marek Mattes, 52. Dominik Novák, 54. Denis Koutný, 57. Radim Svatoň, 58. Marek Mattes, 60. Jan Mrva; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Ondřej Žák 22 - Filip Prokeš 24; po třetinách: 0:2, 4:4, 1:7
60:00 Komentář hostů Kyzlink David (Trenér): Děkuji Šumperku za férovou sérii. Dnes jsme do utkání dobře vstoupili, bohužel ve druhé třetině jsme udělali několik chyb na míčku a ty domácí potrestal. Ve třetí třetině jsme udělali lehkou změnu a proměnili nabídnuté šance. Děkuji hráčům za sérii a jdeme se chystat na další. Díky také našim fanouškům, kteří dnes dorazili v hojném počtu.
60:00 Komentář domácích Mrázek Ondřej (Trenér): Nepovedený konec naší premiérové sezóny v juniorech nás bude ještě nějakou dobu mrzet, ale bohužel je to realita toho v jaké jsme byli aktuální formě. Díky všem a Brnu přeji hodně štěstí ve zbytku sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 8:15
59:44 GÓL Bulldogs Brno! 5:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #28 Jan Mrva, asistoval #55 Marek Mattes (5:13)
58:37 GÓL Asper Šumperk! 5:12
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #17 Jan Zindulka, asistoval #5 Matěj Ivo Pírek (5:12)
57:02 GÓL Bulldogs Brno! 4:12
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Marek Mattes, asistoval #14 Radim Svatoň (4:12)
56:07 GÓL Bulldogs Brno! 4:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Radim Svatoň, asistoval #55 Marek Mattes (4:11)
53:47 Timeout Asper Šumperk
53:47 GÓL Bulldogs Brno! 4:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #47 Denis Koutný, asistoval #39 Tobiáš Hude (4:10)
51:44 GÓL Bulldogs Brno! 4:9
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Dominik Novák, asistoval #39 Tobiáš Hude (4:9)
47:57 GÓL Bulldogs Brno! 4:8
44:49 GÓL Bulldogs Brno! 4:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #39 Tobiáš Hude, asistoval #47 Denis Koutný (4:7)
40:00 Střely ve 2. části: 16:12
34:36 GÓL Bulldogs Brno! 4:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Radim Svatoň, asistoval #28 Jan Mrva (4:6)
32:31 GÓL Asper Šumperk! 4:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #82 David Holý, asistoval #15 Tobiáš Doubrava (4:5)
31:14 GÓL Asper Šumperk! 3:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #29 Rostislav Klučka, asistoval #38 Matyáš Valenta (3:5)
28:59 GÓL Asper Šumperk! 2:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #38 Matyáš Valenta bez asistence (2:5)
25:54 GÓL Bulldogs Brno! 1:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Marek Mattes, asistoval #78 Jakub Navara (1:5)
23:24 GÓL Asper Šumperk! 1:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #23 Adam Jan Pírek (1:4)
23:01 GÓL Bulldogs Brno! 0:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #29 Radim Švábík (0:4)
22:30 GÓL Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Radim Svatoň bez asistence (0:3)
20:00 Střely v 1. části: 5:8
19:37 Bulldoci dokázali ubránit přesilovou hru
17:37 Vyloučen hráč #60 Tadeáš Svozil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká florbalka
17:37 Svozil dává gól který není uznaný díky došvihu
15:44 Žák teď nádherně chytá nebezpečnou střelu Brna
13:29 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #97 Marek Pařenica, asistoval #7 Maxim Kejř (0:2)
13:29 Rychlí proti útok Brna je úspěšný
13:20 Nádherná kombinace asperu ale gól to není
10:30 Macák to zkouší z dálky ale Prokeš připravený
08:25 Hra je pozastavena a hráč z bulldogů leží na zemi
06:49 Zindulka si to krásně vymotal ale bránu mijí
05:10 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Dominik Novák, asistoval #47 Denis Koutný (0:1)
05:10 Novák od mantinelu dává přesně na bližší
02:56 Hra je rychlá