• 69 68:05
    4:3
    ()

BUTCHIS - SOKOLI Pardubice 4:3p
branky: 47. Erik Papež, 54. Jan Waldhauser, 58. Jan Waldhauser, 69. Jan Waldhauser - 18. Přemek Pakosta, 22. Jan Savický, 53. Petr Křinka; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Jan Hlinák 16 - Matěj Denemark 30; po třetinách: 0:1, 0:1, 3:1, 1:0
13000 Děkujeme za podporu a zítra se znovu uvidíme
70:00 Střely v prodloužení: 5:2
70:00 Ukončení prodloužení
68:05 GÓL BUTCHIS! 4:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #64 Jan Waldhauser bez asistence (4:3)
65:12 Butchis navyšují svůj tlak a posílají na hřiště nové síly
64:35 Na míč se dostali domácí a bombardují bránu
63:30 Na tribuně v sektoru E je nejhasitější fanoušek v brýlých, který by si za svoje povzbuzování zasloužil ocenění
61:05 zatím je prodloužení velmi opatrné. Na míčku jsou Pardubice
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:55 Tribuny se hlasitě ozývají
57:59 GÓL BUTCHIS! 3:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #64 Jan Waldhauser, asistoval #99 Jakub Černý (3:3)
57:45 Domácí to opět zkouší s početní výhodou a Petáň pálí do brankaře
57:10 Brankář Jan Hlinák #35 krásným zákrokem podržel svůj tým
56:55 Domácí nepouštění hosty do šancí a snaží se udržet si jednobrankovou ztrátu
55:02 Vyloučen hráč #97 Štěpán Novák družstva BUTCHIS na 2 minuty za špatné střídání
55:02 Butchis si komplikují hru vyloučením za špatné střídání
54:40 Hra se začíná hýbat a Petráň ohrozil krásnou střelou branku
53:05 GÓL BUTCHIS! 2:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #64 Jan Waldhauser, asistoval #74 Erik Papež (2:3)
52:26 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka z trestného střílení (1:3)
51:11 Erik Papež zkouší potřetí své štěští střelou na branku, sokolí zeď míček nepropustila
48:55 Správný a věrný fanoušek se ozývá a svými hlasivkami žádá vstřelení gólu svého týmu
46:17 GÓL BUTCHIS! 1:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #99 Jakub Černý (1:2)
46:17 Po velkém zmatku a tlaku před bránou Sokolů Butchis snižují ztratu na jeden gól
46:00 Fanoušci se na chvíli probudili a začnají hnát svůj tým
44:02 Štěpán Novák #97 střílí ze středu, ale přes blok hokejek neměla střela dostatečnou razanci a brankař ji chytil
42:55 Štěpán Novák #97 zachytává přihrávku, ale po nepovedené akci mají v držení míček opět hosté
40:01 Do třetí třetiny vstupují lépe hosté po vyhrání buly
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:30 Erik Papež byl před odkrytou branku, ale posílá míček do vyšších řad
39:25 Divácí na to reagují a hala ožívá
37:20 Štěpán Novák ukázal protihráči u mantinelu sílu kmene a rozhodčí ponechávají výhodu
37:17 Domácí hráč ve velké šanci trefuje tyč a smůla pokračuje
35:10 Brankář domácích vytáhl neskutečný zákrok a podržel svůj tým
33:32 Křinka #55 (Pardubice) neubrzdil svůj útok a převrátil branku
31:26 Sokoli přežili oslabení a počet hráčů se vyrovnává
29:02 Vyloučen hráč #56 Maxmilián Škoda družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
29:02 Florbalový bůh dává domácím šanci na snížení ztráty
28:05 Hráč Butchis se přiznává a budou rozehrávat Pardubice
27:29 Domácí se snazí vyrovnat jak to jde, ale nejsou schopní dát gól
26:55 Butchis-Regner #12 střílí pouze do golmana
25:31 Rozhodčí nemohou rozhodnout, kdo bude rozehrávat a tak nařizují buly, které lépe zvládají Pardubice
24:05 Jakub Černý #99 po krásné nahrávce před odkrytou bránu trefuje pouze tyčku
24:03 Václavík 77 vystřelil, ale pouze do boku, Butchis mají rozehrávku ze strany
22:56 Sokoli drží míček a nepouštějí Butchis ke hře
21:44 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #58 Jan Savický, asistoval #55 Petr Křinka (0:2)
21:03 Začala druhá třetina a lépe do ní vstupují Pardubice
20:00 Střely v 1. části: 10:4
19:59 Jakub Černý na konci třetiny ohrozil golmana, ale nepřekonal
19:00 Butchis se snaží vyrovnat, ale nepřenost nahrávek je oddaluje od vyrovnání
18:00 Pardubice se dostaly do vedení
17:03 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Přemek Pakosta, asistoval #48 Lukáš Prix (0:1)
16:48 Vyloučen hráč #77 Michal Václavík družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
16:48 Pardubie budou hrát přesilovou hru
16:00 Po krásné kombinaci se Jan Waldhauser se dostal do obrovské šance, ale po nátlaku ze zadu minul
13:00 Hra začíná být živější z obou stran
12:46 Šubrt 38 (Butchis) na poslední chvíli vypíchl míček soupeři před bránou a zabránil ohrožení brány
10:12 Po faulu Butchis zůstávají Pardubice v útočném pásmu
09:10 Po dobré kombinaci a crossové nahrávce míjí prázdnou bránu hráč 32 z Pardubic
07:44 Švebl (Butchis) posílá nebezpečnou střelu, ale brankáš chytá
06:00 Šubrt pokazil nahrávku za bránou a odevzdává míček soupeři
04:20 Sokoli se pokusili o překvepení z rychlé rozehrávky, ale míček jim sjel z čepele
02:30 Pardubice drží míček a čekají na vhodnou šenci zaútočit
01:00 První šancišance zápasu se dostávají domácí, ale gól nepadl
00:00 Dány a pánové výtám Vás u prvvního zápasu play-down mezi Butchis a Sokoly Pardubice