• 59 58:42
    7:3
    (Chlad)

FBC Liberec - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:3
branky: 2. Jakub Kopecký, 24. Marek Korych, 32. Jakub Kopecký, 38. Vojtěch Wiener, 44. Filip Smutný, 47. Jakub Kopecký, 59. Jakub Kopecký - 5. Daniel Keller, 36. Daniel Gärtner, 52. Ivan Pergler; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 407; zásahy brankářů: Petr Chlad 14 - Mikuláš Futschik 31; po třetinách: 1:1, 3:1, 3:1
60:00 Střely celkem: Liberec - 37 , Vinohrady - 17
60:00 Nejlěpší hráči dnešního zápasu: Liberec - Jakub Kopecký , Vinohrady - Mikuláš Futschik
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:59 Je to Liberec, který postupuje do další části play-off!!!
59:15 Beží poslední vteřiny dnešního zápasu.
58:42 GÓL FBC Liberec! 7:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #35 Petr Chlad (7:3)
58:42 Kopecký trefuje prázdnou bránu a připisuje si další bod v dnešním zápase.
57:00 Vinohrady se drží na polovině Liberce a fanoušci je ženou ku předu.
55:18 Vinohrady se nevzdávají a zkouší to v každé chvilce se šesti hráči v poli.
51:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #11 Ondřej Plíhal (6:3)
51:12 Hosté to znovu zkouší v šesti.
50:55 Liberec během oslabení několikrát ohrozil branku soupeře.
49:50 Vinohradům se zatím přesilová hra moc nedaří.
49:09 Kopecký vlastním tělem zabránil brance.
48:40 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
48:40 Vyloučen hráč #94 Jakub Faksa družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou
48:40 Vinohrady to zkoušejí se šesti hráči v poli.
46:24 GÓL FBC Liberec! 6:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #24 Marek Korych (6:2)
46:24 Klobouky dolu, Kopecký hattrick.
43:49 GÓL FBC Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #5 Jakub Kopecký (5:2)
43:49 Smutného střela zapadla překvapivě za brankáře.
43:33 Hostující brankář chytá další střelecký pokus Liberce.
42:00 Dnešní zápas navštívilo 407 diváků.
40:15 Míček se nachází v rohu Vinohrad.
40:00 Střely ve 2. části: 14:6
39:10 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:13 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #5 Jakub Kopecký (4:2)
37:13 Domácí proměňují přesilovou hru. Wiener se prosazuje střelou z velkého brankoviště.
36:50 Kopecký pouze do boční sítky.
36:22 Vyloučen hráč #15 Lukáš Trojáček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za opakované přestupky
36:22 Liberec má další přesilovu hru a může znovu odskočit na rozdíl dvou branek.
35:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #74 Daniel Gärtner z trestného střílení (3:2)
35:32 Gärtner proměňuje trestné střílení a zápas máme znovu jenom o jednu branku. Bitva pokračuje.
33:44 Chlad si vyjel až na hranu velkého brankoviště a zmenšil střelecký úhel Gärtnerovi.
31:58 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #27 Filip Smutný (3:1)
31:58 Futschik si na střelu Kopeckého sáhl nohou, ale i tak míček zapadl za jeho záda.
31:40 Chlad vychytal Hájka, ten trefil jeho helmu.
30:35 Ferdan trefuje tyč.
30:00 Polovina zápasu za námia zápas zcela vyrovnaný.
28:03 Vinohrady se ubránily, Liberec si nevytvořil žádnou větší šanci.
26:02 Vyloučen hráč #67 Klāvs Araks družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
26:02 První přesilová hra zápasu. Zahraje si jí Liberec.
23:14 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #27 Filip Smutný (2:1)
23:14 Korych to vzal na sebe  a trefuje horní část brány.
22:09 Liberec měl volný úder z dobré pozice, ale nic nedokázal vytvořit.
21:00 Liberec na míčku na hostující polovině.
20:01 Bule pro Liberec.
20:00 Střely v 1. části: 15:5
19:47 Dolejš vlastním tělem ubránil Gärtnera před Chladem.
19:03 Začala probíhat poslední minuta první třetiny.
18:42 Další závar před libereckou bránou.
18:10 Hosté nebyly daleko od vstřelní branky.
17:10 Kopecký sám před Futschikem selhal.
16:26 Vinohrady zablokovaly další střellu domácích.
13:55 Gärtner z hokejky vyslal pěknou střelu na Chlada.
12:22 Futschik v bráně se rozhodně nenudí, musel likvidovat další šacni Liberce.
10:00 Zápas střídá jedna šance za druhou a je to nahoru - dolu.
08:20 Gärtner pouze nad bránu Chlada.
06:57 Ferdan z velkého úhlu netrefuje hostující bránu.
04:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Daniel Keller, asistoval #32 Pavel Hájek (1:1)
04:47 Střela ze střední vzdálenosti na bližší tyč.
04:40 Stuchlík nejdříve promáchl a potom mířil mimo bránu.
02:40 Libercká střela a Futschik musel zasahovat.
01:16 GÓL FBC Liberec! 1:0
01:16 Kopecký ze standardní situace střelou za zadní tyč nad nohu Futschika otevírá dnešní skóre.
00:50 Peklo v liberecké hale. Fanoušci se hned od začátku předhánějí.
00:01 Buly vyhrál Liberec.
00:00 Dobrý den, vítám Vás u posledního rozhodujícího osmifinálového zápasu. Dnes se rozhodne o tom, kdo dostane vstupenku mezi nejlepších osm týmů. Dnes to nebude bitva jenom na hřišti, ale i na tribunách, z Prahy přijel celý autobus fanoušků.