5:4
    Antonín STÁREK
    (Štěrba)

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:4p
branky: 9. Václav Vavruška, 18. Radek Krajcigr, 31. Václav Vavruška, 52. Ladislav Pekárek, 69. Antonín Stárek - 24. Adam Mikoláš, 26. Daniel Chatrný, 26. Marek Bräuer, 53. Šimon Kuczera; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3 + Ladislav Pekárek OS + Ondřej Kopič 4 + TDKU:3 + Šimon Kuczera OS; využití: 2:1; diváků: 409; zásahy brankářů: Jan Dvořák 15 - Jan Binder 18; po třetinách: 2:0, 1:3, 1:1, 1:0
70:00 Střely v prodloužení: 2:3
70:00 Ukončení prodloužení
68:15 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #20 Antonín Stárek, asistoval #66 Daniel Štěrba (5:4)
67:54 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
67:54 Vyloučen hráč #61 Jakub Košarišťan družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
67:37 Lípa si zahraje přesilovou hru.
66:14 Jirsa přestřeluje skoro prázdnou branku.
65:03 Hosté rozehrávají v útočném rohu, snaží se dostat do střely.
63:22 Pekárek se snaží vypíchnout míček a dostat se do úniku.
62:58 Vyloučen hráč #29 Ondřej Kopič družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa do konce utkání
62:58 Vyloučen hráč #29 Ondřej Kopič družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2+2 minuty za hrubost
62:01 Slaný střílí z půlky.
61:03 Výborný zákrok Dvořáka!
60:01 Buly vyhrávají domácí.
60:00 Střely ve 3. části: 3:4
59:37 Lípa jde do útoku, Křenek se snaží dotlačit před branku.
58:59 Domácí stále na míčku, přihrávají si v obraně.
57:51 Lípa na míčku, od obrany se přesouvá do útoku, kde se pokouší zakončit Vavruška.
56:31 Lípa rozehrává na útočné polovině a vrací se s míčkem do obrany.
55:52 Hosté za vlastní brankou získávají míček a jdou do útoku.
54:19 Křenek střílí do Bindera.
53:17 Lípa okolo obrany hostů, vyčkává na vhodnou chvíli pro střelu.
52:35 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #46 Šimon Kuczera, asistoval #53 Marek Bräuer (4:4)
52:35 Vyloučen hráč #46 Šimon Kuczera družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - osobní trest
52:35 Vyloučen hráč #46 Šimon Kuczera družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování
52:03 Dvořák výborně podržel svůj tým.
51:34 Krajcigr ve velké šanci.
51:20 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #1 Jan Dvořák (4:3)
51:20 Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování
51:20 Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa - osobní trest
50:41 Vavruška v dalším samostatném úniku.
49:58 Vavruška se dostává do samostatného úniku, ale netrefuje branku.
49:25 Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
48:50 Lípa na míčku, dostává se do útoku, kde se Krajcigr snažil dostat ke střele.
47:59 Lípa v útoku a Štěrba se dostává do velké šance.
46:57 Vavruška se znaží získat míček, ale posílá k zemi ostravského hráče.
45:10 Štěrba se prokličkoval až do zakončení, ale trefuje Bindera.
43:58 Lípa přechází do útoku, vytváří si mnoho šanci, ale nemohou se dostat k zakončení.
42:38 Lípa se ujímá míčku a Trčka běží do střely.
41:19 Lípa rozehrává v útočném rohu.
40:01 První buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
39:15 Lípa v plém počtu a hned se snaží dostat do útoku.
38:33 Krajcigr se v oslabení dostává do šance.
37:12 Ostrava přesilovku začíná kousek od brankoviště. Už si přihrávají okolo obrany domácích a čekají na vhodnou chvíli pro zakončení.
37:11 Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hra na zemi
36:20 Trčka z obrany nahrává na Vavrušku, který se otáčí do střely a trefuje pouze blok.
35:03 Stárek nahrává Seibrtovi, který střílí těsně mimo.
34:20 Tvrdý souboj Vavrušky Pešata, Pešat končí na zemi.
33:05 Pekárek a Krajcigr ve velké šanci.
32:31 Domácí vytlačují Ostravu zpět až za jejich branku.
31:49 Ostrava v útočných pozicích.
30:25 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #7 Václav Vavruška, asistoval #66 Daniel Štěrba (3:3)
29:47 Domácí rozehrávají na vlastní polovině a snaží se dostat do útoku.
28:50 Vavruška vybíhá přes osu a jde do střely.
27:56 Krajcigr v obrovské šanci.
26:51 Lípa získává míček a připravuje se na přechod do útoku, který zahajuje Pšenička.
25:48 Ostrava rozehrává na půlce a přesouvá se blíže k brance.
25:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #20 Adam Mikoláš (2:3)
25:20 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #38 Jan Daniš (2:2)
24:59 Vavruška se řítí do útoku, ale na půlce přichází o míček a pak fauluje.
23:33 Slaný nahazuje na Krajcigra, keterý míček nezachycuje a hosté jdou do útoku.
23:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #20 Adam Mikoláš, asistoval #85 Lukáš Pobořil (2:1)
21:55 Ostrava se zatím marně sanží dostat k českolipské brance.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrávají hosté a domácí se naží hned od samého začátku získat míček.
20:00 Střely v 1. části: 10:2
19:12 Lípa se snaží dohrát třetinu s míčkem, v obreně si přihrává Slaný a Trčka.
18:04 Do velké šance se dostává Pekárek a Kopič, Pekárek trefuje Bindera a Křenek se snaží jestště dorážet.
17:53 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #66 Daniel Štěrba (2:0)
17:26 Krajcigr znovu zkouší střílet od hrany velkého brankoviště.
16:48 Lípa už v rozestavení okolo obrany hostů, vytváří si volné místo pro střelu, do které jde Krajcigr.
16:45 Vyloučen hráč #35 Filip Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:07 Lípa rozehrává na útočné polovině, Vavruška posílá míček obráncům, kteří se zatahují k brance a snaží se míček vrátit na útočníky.
13:48 Ostrava proniká na českolipskou polovinu, kde jimale hned míček bere Trčka.
12:17 Hosté rozehrávají na vlastní polovině, přihrávají si v obraně pod tlakem domácích.
11:23 Kouba nechává míček Seibrtovi do druhé vlny, který střílí těsně mimo tyčku Bindera.
10:36 Lípa v útočných pozicích, Stárek jde do střeli, ale míří mimo.
09:00 Lípa se žene do útoku, ale na půlce přichází o míček, ostrava se valí do protiútoku, ale jejich šance končí až za brankou Dvořáka.
08:14 Buly vyhrávají hosté a od od obrany si vytvářejí kombinační přechod do útoku.
08:13 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #7 Václav Vavruška, asistoval #17 Vladimír Trčka (1:0)
07:14 Po přihrávce Krajcigra to zkouší propálit Křenek.
06:13 Křenek výborně blokuje střelu hostí a Lípa vyráží do protiútoku.
04:44 Lípa rozehrává v útočném rohu, Kopič nahrává Slanému, který pálí z půlky.
03:56 Ostrava si přihrává okolo domácíh a čeká na vhondou chvíli aby mohla proniknout blíže k brance.
02:29 Vavruška hledá před brankou Pšeničku, ale bohužel k němu míček nedostává.
01:20 Vavruška se vytáčí k bráně, ale fauluje a tak hosté rozehrávají od vlastní branky.
00:01 První buly tohoto utkání vyhrávají hosté a domácí se ihned snaží získat míček.
00:00 Dobrý podvečer vážení florbaloví diváci vám přejeme dnes z českolipské sportovní haly, kde se dnes odehraje 2.kola předkola play-off. Přejeme vám příjemné počtení.