44
  • 44 43:12
    Benešov

Prague Tigers - SK Florbal Benešov 3:3
branky: 2. Tomáš Filipský, 27. David Lukovics, 33. Kryštof Průša - 13. Tomáš Hnátek, 40. Ondřej Pěch, 42. Matěj Kupsa; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 1:3 + Petr Latka 4; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: David Schovánek ?, Matěj Písařovic ? - Marek Mohr -3; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:2
45:00 Střely ve 3. části: 4:9
44:50 Tigers si už pomalu a jistě dokráčí do finále.
44:00 Poslední minuta utkání.
43:20 Benešov to zkouší v 6 hráčích v poli.
43:13 Uvidíme co si Benešov řekl a co nám předvede.
43:12 Timeout SK Florbal Benešov
43:05 Čas utíka pro Benešov bleskově.
43:00 Poslední 2 minuty utkaní.
41:36 A už je to pouze o 4 branky v serii.
41:35 GÓL SK Florbal Benešov! 3:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #33 Matěj Kupsa, asistoval #2 Lukáš Vojta (3:3)
40:00 A jako kdyby nás vyslyšel a neskutečně čape ramenem. Filip Česner by na něj byl vskutku hrdej!
39:20 Písařovic stále čeká na svůj první zákrok serie.
39:19 Benešov snižuje v oslabení.. Zažijeme zde otočku století?
39:18 GÓL SK Florbal Benešov! 3:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #23 Ondřej Pěch bez asistence (3:2)
38:12 Timeout Prague Tigers
38:12 Střídání brankáře. Nový brankář #78 Matěj Písařovic družstva Prague Tigers
38:12 Vyloučen hráč #51 Petr Latka družstva SK Florbal Benešov na 2+2 minuty za hrubost
36:50 Musíme ale uznat, že pokud by se do skore započítavala i aktivita v ochozech, Benešov by o parník vedl.
35:22 V serii na branky Tigers aktuálně vede 9:3 a jde to vidět i na hřisti konkrétně na klidu jednotlivých hráčů.
34:20 Nebezbečná standartka v podání Benešova brankou nekončí.
33:28 Benešov už musí tlačit a zkusit aspoň zdramatizovat utkaní, pořípadě serii.
32:39 GÓL Prague Tigers! 3:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #22 Kryštof Průša, asistoval #64 Vojtěch Pavelec (3:1)
30:01 Tigers začínají poslední periodu ve čtyřech.
30:00 Střely ve 2. části: 6:6
29:34 Vyloučen hráč #99 Tomáš Pluhař družstva Prague Tigers na 2 minuty za zdržování hry
28:28 Vojta trefuje pouze konstrukci Schovánkovo svatyně.
27:22 Langrova branka po důrazném zakončení akce NEPLATÍ.
26:21 Tigers odskakuje do vedení 2:1.
26:20 GÓL Prague Tigers! 2:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #3 David Lukovics, asistoval #14 František Mrázek (2:1)
25:36 Vaškovi to dneska líta pouze nahoru a zase míjí svatyni.
24:46 Čeká nás přesilovka 5na3
24:45 Vyloučen hráč #4 Jakub Osička družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
24:45 Vyloučen hráč #51 Petr Latka družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování florbalky
23:00 Vašek si tentokrát nehrál na dentistu ale minul ÚPLNĚ odkrytou branku Benešova.
22:55 Hra je velmi vyrovnaná.
21:00 Hra je přerušovaná mnohdy zbytečnými fauly z obou stran.
19:46 Vašek právě málem vystřelil chrup soupeři, bohudík se nic vážného nestalo.
18:40 Průša se ocitl úplně sám před brankou ale dokázal pouze hodit míček do náruče golmanovi.
15:55 Parádní akce v podání pražských tigers končí zakončením nad Mohrovou svatyní.
15:01 A jdeme na druhou periodu.
15:00 Střely v 1. části: 7:8
12:48 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #88 Tomáš Hnátek, asistoval #66 Šimon Oprchal (1:1)
12:48 Coufalík se protancoval hřištěm a srovnal utkání
10:27 Vyloučen hráč #11 Daniel Štěrba družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
10:27 Tigers si zahrají první přesilovku utkání
09:50 Fanoušci hostí hlasitě podpurují svůj tým
07:53 Benešov promarnil šanci na vyrovnání
07:00 Hra se přelévá ze strany na stranu
04:14 Schovánek likviduje střelu Benešova
01:50 GÓL Prague Tigers! 1:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #57 Tomáš Filipský, asistoval #99 Tomáš Pluhař (1:0)
01:50 Filipský vymetl zbytky pavučin z Moherovy brány
00:12 Tigers se ujmuli míčku