• 60 59:39
    3:5
    (Michálek)

FBC DDM Kati Kadaň - FLORBAL LITOMYŠL 3:5
branky: 27. Jiří Prokop, 49. Patrick Lenke, 60. Daniel Muchna - 9. Petr Černý, 12. Michael Smola, 18. Jan Kulhavý, 53. Michael Smola, 59. Marek Lamplot; rozhodčí: Jakub Horák - Jakub Mauer; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 533; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 33 - Jonáš Moravec 26; po třetinách: 0:3, 1:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér): Lukáš Pitra: Ve druhé třetině jsme měli proměnit šance, které jsme měli a vypadalo by to jinak. My jsme dnes udělali 2 jednoduché chyby a soupeř to potrestal. Tohle zápasy play-off prostě rozhoduje. Nezbývá nám nic jiného, než se sebrat a zítra odvést úplně jiný výkon než dnes a vrátít sérii do Litomyšle. Děkujeme skvělým divákům.
60:00 Komentář hostů Doubek Tomáš (Trenér): O krůček blíž. Jedeme dál. Sérii do Litomyšle vracet nechceme. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům. #NFL
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:59 Myslím, že domácí se za dnešní výkon nemusí stydět. První třetina rozhodla. Uvidíme, co přinese zítřejší zápas.
59:55 Balónek skončil na Štěpánkově brance, jen chybí v brance gólman, který by jej z ní sejmul.
59:39 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Daniel Muchna, asistoval #29 Jaroslav Michálek (3:5)
59:39 Alespoň lehká úprava skóre. Nebo je ještě dost času?
58:29 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot bez asistence (2:5)
58:29 Zkusí to domácí ještě?
58:13 Domácí v 6.
57:34 Napětí v hale by se dalo krájet.
57:01 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
56:42 Litomyšli se přesilovka zatím moc nedaří.
56:15 Kulík byl dokonce ztrojen.
54:58 Vyloučen hráč #18 Daniel Muchna družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:58 Štěpánek předvedl skvělý zákrok. Švec si zase musel seknout do Štěpánka a po srážce s Muchnou, nám začal válet sudy.
54:01 Kulhánek volil dobrovolné rozbytí se o Chládka.
53:30 Dnes jsou rozhočí na došvihy obzvláště pozorní.
52:44 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #15 Michael Smola, asistoval #61 Marek Macek (2:4)
52:44 Nonn po gólu Smoly musel uklidňovat své spoluhráče, protože vrthli na půlku domácích slavit dosti neurvale.
52:10 Začíná se přiotřovat, chápu proč.
51:29 Ondráček šel bez většího kontaktu na zem. Tohle není fotbal.
51:09 Díky bohu za Štěpánka dneska.
50:34 Až teď mi došlo, že domácí vlastně hráli a ještě hrají přesilovku.
49:24 Ani časomírá nám neunesla tíhu okamžiku a smazala jeden trest.
48:58 Ondráček asi neunesl tíhu okamžiku.
48:57 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (2:3)
48:57 Vyloučen hráč #66 Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování
48:57 Lenke se nemýlil.
48:29 Vyloučen hráč #61 Marek Macek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování
48:29 Vyloučen hráč #21 Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování
48:29 Asi si hoši mezi sebou něco řekli a slyšel to i rozhodčí.
48:01 Série odpalování balonů na polovinu soupeře.
46:44 Lenke pouze vytloukl bloky.
45:53 Štěpánek si v klidu došel pro odraženou střelu.
45:02 Domácí nyní zamčeni na vlastní polovině.
43:29 Kolitsch zkušeně podržel míček.
42:35 Lenke otestoval pozornost Moravce u bližší tyče - bez deficitu.
41:39 Štěrba vypresoval balonek na Nonnovi.
40:46 Pakosta skoro vysokou hasil Prokopův protiútok.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají i do třetice hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 9:14
39:43 Kulík prohnal Ondráčka s Nonnem.
38:10 Lamplot dlouho stál za svou brankou a míchal si s balónkem, Lenke čekal před ní a koukal.
37:21 Lenkeho střela proskotaačila kolem Moravcovy zadní tyčky.
36:54 Kulhánek ze standartky vymýlá bloky.
36:01 Prokop se doslova položil do střely, co mu to bylo platné, když ani zdaleka netrefil bránu. Tomuto projektilu by možná nepomohla ani brána fotbalová.
35:56 Velká šance Michálka, Moravec chytá.
35:28 Pokorný neměl komu, tak jel sám.
34:29 Litomyšl sice dál gól ze standartky, ale Macek při svém promáchnutí málem došvihem vysklil jednoho z protihráčů.
34:19 Hádala bych se, od koho se teď balónek odrazil za mantinel. Já tipuju rozhodčího.
33:20 Michálek ve zdvojení hledal cestu ven, docela aktivně. Nakonec mu bylo pískáno zdržování hry.
32:49 Dundr si prohodil dva hráče, ale sám před Moravcem nedokázal zakončit.
31:53 Novák si seknul do Štěpánka, i když už bylo jasné, že má míček plně ve své moci.
31:09 Všech 533 neuvěřitelných diváků žene domácí k dalšímu gólu.
30:26 Švec trefuje pouze blok Jäschkeho.
29:47 Moc to nevypadá jako přesilovka Litomyšle.
29:14 Prokop promáchnul, to byla obrovská šance.
28:30 Vyloučen hráč #26 Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
28:30 Pokorný musel hasit gólovku.
27:31 D. Novák zbytečně odevzdal balónek domácím.
26:52 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #71 Erik Štěrba (1:3)
26:52 Štěrba skvěle našel Prokopa, který nekompromisně ometl svou střelu o břevno a zasloučil si tak aplaus celé haly.
25:14 Dundr přesně vystihnul přihrávku na Stuchlíka obral ho o míček.
24:24 Pardubského střela prošla až k Moravcovi, jen před ním nestál nikdo z kadaňských hráčů. Co Moravec vidí, to má.
22:30 Překvapivě se to už nehoní tolik nahoru-dolů. První třetinu byli diváci opravdu jako na tenise.
21:43 Dundr vyvájel na Černého takový nátlak, že balónek a málem i Černý skončili dobrovolně za mantinelem.
21:19 Štěrba pod tlakem dokázal udržet balonek.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět hosté.
20:00 Střely v 1. části: 9:15
19:06 Štěpánek vyčapal přečíslení 2na1. Hra byla hned poté přerušena, protože se Lenke svíjel v bolestivé grimase v protějším rohu. Naštěstí odchází na střídačku po svých a doufejme, že bude v pořádku.
18:43 Nonn jen odevzdal balonek Michálkovi.
17:59 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #55 Jan Kulhavý bez asistence (0:3)
17:59 Tohle bylo pěkně trefené, nad nohu a k tyči.
17:31 Pardubského střela nadělala problémy Moravcovi.
15:51 Zbytečná ztráta od Muchny a naštěstí nevyužité přečíslení Litomyšle.
14:26 Macek naskočil Prokopovi na záda.
13:42 Štěpánek drží domácí, neskutečně!
13:17 Štěpánek opět zasahuje.
12:06 Pardubský zbytečně překombinoval situaci. Již mohl zakončovat, ale hledal nějakého svého spoluhráče, našel jen obsazeného Budáka.
11:17 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:2
11:17 Smola nekompromisně do víka.
10:37 Kolitschova střela proskákala až k Moravcovi. Štěrbovi chyběly centimetry, aby ji usměrnil do litomyšské brány.
08:53 Budákova přízemní střela nenašla cíl.
08:10 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #87 Petr Černý, asistoval #5 Jonáš Moravec (0:1)
08:02 Michálek sice prošel přes tři hráče, ale nic z toho.
07:33 Domácí si chtějí také podržet balonek na delší dobu.
06:34 Kolitsch naložil rameno Petrovi.
06:17 Hraje se ve vysokém tempu.
05:36 Skvělý Štěpánek.
05:12 Moravec s rukou vztyčenou na oslavu úspěšného zákroku. Pardubského střela jej prakticky trefila.
04:37 Po Černého střele zvoní břevno. Tohle bylo opravdu těsné.
03:02 Chládek hledal na zadní tyčce Muchnu, marně.
02:36 Dlouhý nakopávaný od Petra sbírá bez problémů Štěpánek.
01:44 Štěpánek pozorný proti dorážejícímu Stuchlíkovi.
01:07 Kulík backhandem bohužel míjí Moravcovu svatyni.
01:02 Nonn dokázal zblokovat Prokopvu střelu.
00:42 Domácí fandové jedou od první minuty.
00:21 Litomyšl ihned zaváří domácí na jejich polovině.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají hosté.
00:00 Vítám Vás u dnešního zápasu. Kdo by to byl věřil, ale čtyřicet malých dětí je nad síly čtyř dorostenek. Ale děti i hráčí srovnáni a připraveni na nástup. Může to vypuknout!