59
  • 59 58:20
    Draci

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Draci Říčany 5:7
branky: 2. Marek Weinelt, 11. Adam Vejrek, 28. Jakub Martinec, 29. Jakub Martinec, 56. David Šimáně - 4. Marek Honzák, 12. Matyáš Pros, 21. Vítězslav Špok, 23. Vojtěch Honzák, 29. Filip Nochta, 31. Ondřej Kubeš, 45. Vítězslav Špok; rozhodčí: Lukáš Drahný - Tomáš Jelínek; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 214; zásahy brankářů: Jan Seidl 20, Jan Beneš 10 - František Lerch 20; po třetinách: 2:2, 2:4, 1:1
60:00 Komentář domácích Kábrt Miroslav (Asistent trenéra): Serie s říčany nám nesedla, tak jak jsme si předstvovali. Tahali jsme za kratší konec a soupeři tak musíme jen pogratulovat k postupu do národky. Pro nás to však nekončí a jedeme se rvát dál. Děkujeme našim fanouškům, kteří nás nepřestávají překvapovat svoji účastí a doufáme, že to takhle vydrží dál! Díky také celému klubu, kteří se o nás celý rok takhle stará a to včetně našich budoucích nástupců :-).
60:00 Komentář hostů Čechovič Adam (Trenér): První musím poděkovat týmu, zvládli jsme náš cíl v nejkratší možné době a slavíme třetí postup v řadě, kluci si za tím šli a hrozně si to zaslouží, velká gratulace. Pak bych chtěl poděkovat našim divákům, kteří byli celou sezónu neskuteční a v play off nás hnali, ať jsme hráli kdekoliv. Další poděkování patří vedení, které nám vytváří podmínky k tomu, abychom takovýchto úspěchů dosáhli. Jako poslední chci za sebe poděkovat mým kolegům Pavlovi Pajerovi a Tomáši Peckovi za spolupráci v celé sezóně. Do Říčan vezeme dnes Národku!
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:50 Za posledních pár minut měly oba týmy šance na skórování, ale většina z nich končila v bloku.
58:20 Timeout FBC Draci Říčany
56:48 V. Honzák netrefuje prázdnou bránu.
55:03 Hra v šesti se nakonec domácím vyplatila. Šimáně skóruje ze středu střelou z otočky.
55:02 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #21 David Šimáně, asistoval #68 David Cejnar (5:7)
54:18 Domácí stále v šesti, ale i přesto se jim nedaří dostat na útočnou polovinu.
52:51 Geisler zachraňuje Rtyni před gólem do prázdné.
52:16 Weinelt z půlky, ale střela jde vysoko nad.
51:06 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
51:06 Rtyně v šesti.
50:22 Domácí ubránili oslabení.
49:13 Říčany zatím bez střely.
48:22 Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za zvedání florbalky
48:22 Říčany si zahrají další přesilovku.
47:28 Rusin posílá krásnou nahrávku do prázdné brány, tu už ale nikdo nezachytil.
45:19 Téra z půlky - Lerch chytá.
44:45 Pěkný přesun golmana hostí zastavuje střelu Labíka.
44:12 Spok navyšuje po výhozu Lercha.
44:11 GÓL FBC Draci Říčany! 4:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #13 František Lerch (4:7)
42:55 Utkání je ještě víc vyhrocené a nabírá na počtu osobních soubojů.
41:40 Rtyně na balonu presuje Říčany.
40:00 Střely ve 2. části: 10:14
39:08 Střelu V. Honzáka blokuje Geisler.
38:25 Draci rozehrávají z poloviny, ke střele se však nedostávají.
35:08 Hostí nevyužili přesilovku.
34:50 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Beneš družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší
34:40 Tománek volný nahoře střílí - mimo.
33:51 Draci kombinují, ale bez většího počtu střel.
33:08 Vyloučen hráč #4 Filip Kulda družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
32:02 Rozhodčí zvedají ruku - Říčany jsou v šesti.
30:34 Střela, která se odrazila od dvou domácích obránců, nakonec končí za zády Seidla.
30:33 GÓL FBC Draci Říčany! 4:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #63 Marek Honzák (4:6)
28:39 Martinec opět snižuje, tentokrát střelou z otočky.
28:38 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Jakub Martinec, asistoval #7 Dominik Hebelka (4:5)
28:23 Říčany se nechtějí připravit o vedení a skórují.
28:22 GÓL FBC Draci Říčany! 3:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #92 Matěj Tabášek (3:5)
27:03 Martinec zázračně skóruje.
27:02 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Jakub Martinec, asistoval #12 Jakub Téra (3:4)
26:50 Druhá třetina je zatím ve stejném tempu jako první.
26:11 Po chybné nahrávce Rusina střílí Pros. Jeho střelu blokuje Cejnar.
24:21 Vacek sám na Lercha - ten jeho střelu vyráží helmou.
22:53 Dvojčata Honzákovi společně navyšují vedení.
22:52 GÓL FBC Draci Říčany! 2:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #63 Marek Honzák (2:4)
21:45 Říčany presují domácí.
20:25 GÓL FBC Draci Říčany! 2:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #11 Ondřej Kubeš (2:3)
20:25 Říčany jdou do vedení. Spok se trefuje nad nohu Seidla.
20:00 Střely v 1. části: 6:16
19:51 Weinelt zastavuje break Říčan.
18:43 Rtyně v šanci - Honzák M. odpaluje balon.
16:28 Draci na balonu, bez akce na bránu.
15:10 Weinelt posílá dělovku z rozehrávky - trefuje levou tyč.
13:31 Rusin v rohu vlastní poloviny sbírá balon, probíhá celé hřiště, ale jeho střela jde do bloku.
11:52 Pros sám na Seidla od mantinelu. Vyrovnává skóre střelou k levé tyčce.
11:51 GÓL FBC Draci Říčany! 2:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #49 David Tománek (2:2)
10:44 Draci kombinují na polovině domácích, ale ke střelám se moc nedostanou.
10:04 Vejrek sebral balon na středu a střelou k levé tyči posílá Rtyni opět do vedení.
10:03 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek bez asistence (2:1)
09:39 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
07:59 Hra se teď odehrává převážně na polovině Rtyně - Říčany nenechají domácí projít přes polovinu.
03:43 Honzák proti Šimáněmu - hráč z Říčan nacháří skulinku a vyrovnává skóre.
03:42 GÓL FBC Draci Říčany! 1:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #34 Vojtěch Honzák (1:1)
02:56 Seidl zachraňuje jasnou gólovku skvělým přesunem.
02:30 Draci presují domácí.
01:07 Weinelt na středu pod tlakem. I přesto se dokázal vytočit s balonem a trefou k pravé tyči otevírá skóre.
01:06 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (1:0)
00:01 Úvodní buly pro Říčany.