9:7
    Michal STRNAD
    (Nicklas)

Kralupy Wolves - FBŠ ATT Gorily Plzeň 9:7
branky: 13. Adam Kozel, 25. Jakub Manek, 29. Kristián Malík, 29. Jakub Manek, 39. Petr Husťák, 41. Kristián Malík, 50. Jan Suk, 53. Jakub Hájek, 59. Petr Husťák - 10. Daniel Nicklas, 12. Ondřej Hlinovský, 18. Matěj Surák, 20. Matěj Surák, 38. Ondřej Hlinovský, 42. Petr Torma, 60. Michal Strnad; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 5 + Petr Husťák OS:2; využití: 2:3; diváků: 185; zásahy brankářů: Jan Blaho 20 - Vojtěch Šimůnek 22; po třetinách: 1:4, 4:1, 4:2
60:00 Komentář domácích Kašpárek Ondřej (Trenér): Jsem na svůj tým velmi hrdý jak jsme se za stavu 1:4 vrátili do zápasu. Zítra nás čeká další velmi těžký zápas a teď musíme co nejrychlejí domů regenerovat. Na zítřek zvu všechny Kralupáky!
60:00 Komentář hostů Tábořík Filip (Trenér): Tohle je prostě play-off! Jednou si nahoře a po druhé dole. My máme teď 20 hodin na to se z toho vyhrabat a zítra dovést sérii do 5. zápasu pod Plzeňskou vež!! Je neskutečné jaké máme fanoušky, co předváděli je neskutečné! Zítra JE-DE-ME!!
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:51 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 9:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #34 Michal Strnad, asistoval #13 Daniel Nicklas (9:7)
59:20 Vyloučen hráč #8 Václav Veverka družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hra na zemi
58:15 GÓL Kralupy Wolves! 9:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #1 Jan Blaho (9:6)
58:15 Vyloučen hráč #6 Petr Husťák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nesportovní chování
58:15 Vyloučen hráč #6 Petr Husťák družstva Kralupy Wolves - osobní trest
58:15 Po samostatném úniku Kralupy zvyšují vedení už na 9:6
52:46 GÓL Kralupy Wolves! 8:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #5 Adam Kozel (8:6)
52:46 Dalekonosným padáčkem zpoza půlky Kralupy uskakují do dvougólového vedení
49:24 GÓL Kralupy Wolves! 7:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #91 Jakub Kocourek (7:6)
49:24 Domácí se znovu ujímají vedení po úniku Kocourka se zakončujícím Sukem
41:03 Hosté ihned odpovědeli a stav je 6:6
41:02 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #29 Petr Torma, asistoval #13 Daniel Nicklas (6:6)
40:12 GÓL Kralupy Wolves! 6:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #88 Jan Michálek (6:5)
40:12 Kralupy vletěly do třetí třetiny jako uragán a poprvé v zápase vedou
40:00 Střely ve 2. části: 14:9
38:39 GÓL Kralupy Wolves! 5:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #5 Adam Kozel (5:5)
38:39 Petr Husťák dává gól backhandem a skóre je 5:5
38:21 Trestné střílení družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň neproměnil #13 Daniel Nicklas.
37:19 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský bez asistence (4:5)
37:19 Po odebraní míčku u mantinelu hráč hostí vrací vedení Plzni
28:25 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
28:25 GÓL Kralupy Wolves! 4:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #91 Jakub Kocourek (4:4)
28:25 Domácí Kralupy srovnali skóre dvěmi slepenými góly a najednou je zápas nerozhodně
28:08 GÓL Kralupy Wolves! 3:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #25 Jakub Hájek (3:4)
26:37 Vyloučen hráč #20 Tomáš Pour družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
24:42 GÓL Kralupy Wolves! 2:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #6 Petr Husťák (2:4)
24:42 Druhou třetinu otevírá svým prvním gólem v zápase Kuba Manek
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:57 Na závěr třetiny hosté upravili skóre a vedou už o tři góly.
19:53 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (1:4)
19:16 Vyloučen hráč #32 Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
17:29 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #3 Jiří Kratina (1:3)
17:29 Hosté zvyšují na 3:1 po dobře sehrané přesilové hře
15:54 Vyloučen hráč #59 Tomáš Veselý družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za blokování florbalky
12:47 GÓL Kralupy Wolves! 1:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #59 Tomáš Veselý (1:2)
12:47 Domácí proměnují první přesilovou hru a je to zas o gól.
12:03 Vyloučen hráč #11 Ondřej Budek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
11:08 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #13 Daniel Nicklas (0:2)
11:08 Po přihrávce do prazdné brány hosté zvyšují na 2:0
09:03 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Daniel Nicklas, asistoval #34 Michal Strnad (0:1)
09:03 Střela Nicklase prošla brankáři domácích mezi nohami.
08:17 První přesilovka hostí byla neúspěšná.
06:17 Vyloučen hráč #1 Jan Blaho družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře
06:17 Máme tu první vyloučení na straně domácích
02:30 Hra je nahoru dolu. Vypadá to, že zápas bude probíhat v rychlém tempu.