• 60 59:57
    9:6
    (Macek)

FLORBAL LITOMYŠL - FBC Spartak Bílovec 9:6
branky: 9. Štěpán Švec, 19. Tomáš Boštík, 22. Patrik Petr, 25. Tomáš Boštík, 34. Tomáš Nykl, 49. Štěpán Švec, 50. Michael Smola, 60. Tomáš Nykl, 60. Michael Smola - 31. Šimon Juchelka, 34. Vojtěch Vavrečka, 39. Vojtěch Vavrečka, 39. Václav Richtár, 40. Šimon Kouba, 52. Radim Richtár; rozhodčí: Aleš Jansa - Jakub Vlček; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 305; zásahy brankářů: Filip Lamař 18 - Jakub Martinek 17; po třetinách: 2:0, 3:5, 4:1
60:00 Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér): Téměř po celý zápas jsme podali velmi dobrý výkon. Drobný výpadek přišel ve druhé třetině. Zítra si na to dáme pozor. Děkujeme všem fanouškům za podporu. #NFL
60:00 Komentář hostů Zbořil Tomáš (Trenér): Až na náš zbytečně nervózní vstup do 1. třetiny, to bylo po celý zbytek zápasu, z mého pohledu, vyrovnané utkání. Ve třetí třetině, za vyrovnaného stavu, byla řada gólových šancí na obou stranách, kde byl nakonec šťastnější soupeř a při závěrečné power-play už jen navýšil výlsedné skóre. Zítra je nový zápas, vidíme se na hale i s našimi skvělými fanoušky!
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:57 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 9:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #15 Michael Smola, asistoval #61 Marek Macek (9:6)
59:32 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 8:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #64 Tomáš Nykl, asistoval #30 Vilém Nonn (8:6)
59:14 Vyloučen hráč #20 Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře
58:05 Bílovec se snaží dát gól v šesti
57:38 Timeout FBC Spartak Bílovec
56:54 Gregor zkusil ze vzduchu ,ale golman čape
55:12 Bílovec měl šanci srovnat
51:42 Patrik Petr odstrčil soupeře jako kdyby to byla kuželka
51:12 GÓL FBC Spartak Bílovec! 7:6
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #71 Radim Richtár, asistoval #93 Tomáš Kasinec (7:6)
49:18 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:5
49:18 Smola to vzal od půlky  hřiště a proměnil
48:19 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #15 Michael Smola (6:5)
48:19 Štěpán Švec vymetá víko
47:03 Vyloučen hráč #77 Šimon Kouba družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hra na zemi
45:43 Šmíd nabombil slapshot z půlky
44:31 Lamplot zkusil nahrávku přes střed ,která nevyšla
42:20 Litomyšl odolává útoky Bílovce jako samice slona indického
41:05 Výborná souhra Pakosty a Švece ,která nekončí ale v brance
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:23 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:5
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #77 Šimon Kouba, asistoval #71 Radim Richtár (5:5)
39:23 Neuvěřitelný comeback Bílovce
38:53 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:4
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #44 Václav Richtár, asistoval #93 Tomáš Kasinec (5:4)
38:53 Bílovec dohání skóre Litomyšle
38:09 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka, asistoval #77 Šimon Kouba (5:3)
38:08 Vyloučen hráč #27 Ondřej Pakosta družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře
37:23 Lamplot prověřuje golmana z půlky
33:38 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #64 Tomáš Nykl, asistoval #27 Ondřej Pakosta (5:2)
33:38 Nykl navyšuje skóre Litomyšle
33:03 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka z trestného střílení (4:2)
33:03 Vavrečka si krásně stáhl Filipa Lamaře na zem
31:32 Hra zase začíná být zajímavá
30:05 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #46 Šimon Juchelka, asistoval #77 Šimon Kouba (4:1)
27:47 Vavrečka netrefuje prázdnou branku
24:00 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík, asistoval #15 Michael Smola (4:0)
24:00 Nádherná dorážka od Tomáše Boštíka
23:20 Bílovec brání jako samice nosorožce tuponosého na afrických planinách
21:29 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Patrik Petr, asistoval #11 Štěpán Švec (3:0)
21:29 Švec našel Patrika Petra jako stronghold a krásně nabral míček pod břevno
20:00 Střely v 1. části: 7:5
18:13 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík, asistoval #61 Marek Macek (2:0)
18:13 Boštík krásně vyhodnotil situaci a místo toho ,aby nahrál položil si golmana na zem a skóroval
16:47 Michael Smola dokazuje že jeho schopnosti jsou nadlidské
16:20 V hale je obrovská atmosféra, oba dva týmy mají spoustu fanoušků
15:00 Velice vyrovnaná hra
13:28 Bílovec úspěšně obránil druhé oslabení
12:10 Švec zkusil slapshot ovšem brankář viděl vše
11:28 Vyloučen hráč #27 Tomáš Wachtarczyk družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hra rukou
10:24 Hra se přelévá ze strany na stranu.(zdravíme hlavního zapisovatele Matěje bráchu do Německa)
08:51 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #30 Vilém Nonn (1:0)
08:51 Štěpán probíjí branku Bílovce rychlostí světla
07:53 Litomyšl stále nic moc nevymyslela
06:53 Vyloučen hráč #23 Jakub Hradský družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
02:11 Obrovská šance Litomyšle ,která vedla tap-inem málem do branky
01:23 Oba dva týmý jsou od začátku aktivní