(Seidl)
  • 60 59:08
    Rtyně v/P

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Sokol Rudná 6:4
branky: 9. Miroslav Kuře, 21. Adam Vejrek, 30. Adam Petera, 38. Dominik Hebelka, 53. Miroslav Kábrt, 60. Marek Weinelt - 17. Jan Josef Brychta, 39. Vojtěch Dejm, 45. Tomáš Bubeník, 48. Lukáš Slepička; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 121; zásahy brankářů: Jan Seidl 17 - Jan Křemen 22; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): První bod série máme, ale to vůbec nic neznamená. Soupeř ukázal svou kvalitu, tak jak jsme očekávali. Bylo to super, na takovýhle mače jsme čekali dlouho. To je prostě to play-up. Zítra čekáme diametrálně odlišný utkání, ale budeme připraveni. Sypal bych si popel na hlavu, kdybych opomenul poděkovat všem divákům, kteří dnes vážili cestu. Byli jste skvělí, slova mi na to nestačí. Díky moc fanouškům, ale i soupeři za tvrdé, fyzicky i psychicky náročné utkání. Ahoj zítra!
60:00 Komentář hostů: No co si budeme úplně jiná liga než Strakonice. Soupeř o třídu rychlejší důraznější a disciplinovanější. Dlouho nám trvalo než jsme se s tím srovnali, ale nakonec jsme se víc než vyrovnali. Třetí třetina od nás perfektní. Rozhodl šťastný moment při hře 4 na 4. I tak musím kluky pochválit za výkon. Zítra nás čeká druhé kolo a my budeme připraveni. Děkuji soupeři a fantastickým divákům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 4:7
59:44 Blok Špačka zabránil gólu do prázdné.
59:09 Po výhozu Seidla si Weinelt vymíchal golmana hostí a navýšil.
59:08 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
59:08 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #66 Jan Seidl (6:4)
57:36 Timeout Sokol Rudná
57:36 Rudná v šesti.
54:49 Šanci Labíka zastavil Pivoňka.
52:35 Střelu K. Hebelky vyratil Křemen, ale hned na to z dorážky střílí Kábrt, který posílá Rtyni zpět do vedení.
52:34 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #25 Kamil Hebelka (5:4)
50:43 Po dvou beztrestných třetinách tu máme rovnou dva a sledujeme hru 4v4
50:42 Vyloučen hráč #47 Marek Weinelt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
50:42 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
50:30 Hebelka K. probíhá celé hřiště, střílí, ale mimo bránu.
49:21 V této třetině jde vidět, že domácí polevili a naopak Rudná více kontroluje hru.
47:34 Volný Slepička před bránou Rtyně vyrovnává skóre.
47:33 GÓL Sokol Rudná! 4:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Lukáš Slepička, asistoval #31 Jan Karásek (4:4)
45:45 Balon nyní drží Rudná a snaží se vytvořit šanci na vyrovnání.
44:28 Z povedené rozehrávky před bránou domácích střílí Bubeník a skóruje.
44:27 GÓL Sokol Rudná! 4:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #98 Jan Josef Brychta (4:3)
43:56 Slepička zdvojen v rohu Rtyně a ztrácí balon.
42:21 Třetí třetina je zatím opatrná.
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
38:11 Hostí rychle odpovídají. Dejm sám na golmana domácích a střelou k pravé tyčce snižuje skóre.
38:10 GÓL Sokol Rudná! 4:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #49 Vojtěch Dejm, asistoval #26 Martin Špaček (4:2)
37:46 Rusin na volného Hebelku D. před bránou. Ten jen tak tak trefuje balon, ale i přesto zvyšuje vedení.
37:45 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dominik Hebelka, asistoval #77 Vojtěch Rusin (4:1)
36:26 Vejrek na volného Vacka před bránou - střela jde mimo.
35:45 Slepička střílí od mantinelu, ale střela jde těsně mimo bránu.
33:14 Střelu Dejma i následující dorážky spoluhráčů Seidl vyráží.
31:03 Rtyně kombinuje na vlastní polovině, ale nedaří se jim dostat dopředu.
29:08 Po vyhraném buly v rohu hostí nezahálel Petera, který střelou z první navyšuje skóre Rtyně.
29:07 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #93 Adam Petera, asistoval #7 Dominik Hebelka (3:1)
28:28 Rudná vytváří silný tlak na polovině domácích.
27:54 Souboje jsou víc a víc vyhrocené.
25:57 Rudná má rozehrávku od mantinelu. Střela Špačka jde však těsně nad bránu.
24:32 Hra se teď odehrává na polovině hostí, ale většina střel jde do bloků obránců Rudné.
22:58 Ani jednomu týmu se nyní nedaří vytvářet gólové kombinace.
20:55 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #94 Šimon Vacek (2:1)
20:55 Vacek crossovkou na Vejrka, který skóruje do odkryté brány.
20:00 Střely v 1. části: 14:5
19:09 Rychlý návrat Cejnara zastavuje akci hostí.
18:09 Hra nabrala ještě větší rychlost a razanci v soubojích.
16:29 Brychta doběhl balon na mantinelu a ze samostaného úniku skóroval.
16:28 GÓL Sokol Rudná! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta bez asistence (1:1)
14:55 Rudná drží balon na polovině domácích, ale nedaří se jim vytvořit gólovou šanci.
13:16 Křemen předvádí úžasné zákroky.
11:19 Pěkný zákrok Seidla.
10:53 Santora využívá chyby domácích a jde do brejku. Bránu však míjí.
08:04 Hebelka D. od mantinelu na volného Kuřete před bránou a je z toho první gól utkání.
08:03 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře, asistoval #7 Dominik Hebelka (1:0)
06:12 Skvělý zákrok golmana hostí.
05:24 Rtyně teď opakovaně napadá bránu hostí, ale střely jdou buď do bloku nebo do rukou golmana.
03:57 Střelu Geislera a následnou dorážku Vacka golman hostí vyráží.
02:03 První větší souboj patří domácím.
00:45 Hned od začátku má zápas rychlé tempo.
00:01 Úvodní buly pro Rudnou.