2

0

4.

Andone SK Jihlava - Floorball Club FALCON 7:6pn
branky: 3. Jan Beránek, 29. Kryštof Kůs, 33. Kryštof Kůs, 51. Patrik Bratršovský, 54. Jan Beránek, 54. Denis Kolář, N Kryštof Kůs - 10. Vojtěch Horák, 17. Vojtěch Řádek, 30. Vojtěch Řádek, 39. Petr Nejedlý, 47. Jakub Škrdla, 60. David Sgall; rozhodčí: Miloš Janda - Daniel Kršek; vyloučení: 3:5; využití: 1:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Tomáš Policar 22 - Pavel Malý 22; po třetinách: 1:2, 2:2, 3:2, 0:0
Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Dnes nepodařený začátek, kde soupeře nechali jít jednoduše do vedení našima chybami. Závěr zápasu byl dobře odpracovaný a bylo vidět, že se zápasem ještě chceme něco udělat. Díky hráčům za nasazení a chuť. Díky soupeři
Komentář hostů Ších Jakub (Trenér): Utkání má pro nás bohužel velmi hořkou příchuť. Ve třetí třetině jsme zápas kontrolovali. Ve chvíli, kdy jsme vstřelili další branku, tak ji rozhodčí nepochopitelně neviděl a nechal pokračovat ve hře. Z protiútoku jsme dostali gól. Od té chvíle pro nás bylo těžké vyrovnat se s pocitem křivdy, naopak domácí byli jak pokropení živou vodou. Výbornou hrou v šesti jsme dotáhli zápas alespoň do prodloužení, kde jsme pět vteřin před koncem trefili spojnici. Nebylo nám zkrátka dnes přáno. Nájezdy už jsou loterie. Věřím, že existuje spravedlnost, která se ukáže v rozhodujícím zápase. Děkuji svým hráčům, že to nezabalili. Jedeme dál směr náš cíl.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #62 Filip Ouředníček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Andone SK Jihlava hráč #92 Denis Kolář , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #48 Jakub Škrdla , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Andone SK Jihlava hráč #94 Kryštof Kůs a vstřelil rozhodující gól (7:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #99 Dominik Šimáně , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Andone SK Jihlava hráč #6 Hynek Jirků a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #3 Vojtěch Horák , ale gól nevstřelil.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Střely v prodloužení: 3:3
70:00 Ukončení prodloužení
68:50 Jihlava zastavila a vybojovala míček z útoku hostů.
68:19 Vyloučen hráč #94 Kryštof Kůs družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
67:12 Hrači domácích si neví rady.
65:44 Vít Jirků předvádí nádherný útok, ale obrana hostů ho zastavuje.
64:44 Hosté se snaží zaměřit bránu, ale také se jim nedaří.
63:55 Jihlava se dostává do útoku, ale bránu netrefují.
62:25 Míček získává tým domácích a snaží se nahodit na bránu, ale neúspěšně.
61:10 Balonek se drží na straně hostujících.
60:01 Buli v prodloužení vyhrává tým hostů.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:13 GÓL Floorball Club FALCON! 6:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #48 Jakub Škrdla (6:6)
59:13 Stav je opět vyrovnaný.
58:36 Vyloučen hráč #72 Vít Jirků družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:33 Veliká nervozita mezi hráči, jak na střídačce, tak na hřišti.
58:29 Timeout Andone SK Jihlava
58:05 Míček lítá z jedné strany hříště na druhou.
57:25 Další krásný zákrok brankáře domácího týmu.
56:55 Jihlava s balonkem na půlce ohostů, ale ti zdárně brání.
56:34 Timeout Floorball Club FALCON
54:21 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
54:04 V celé hale je cítít veliké napětí a narvozita, jak toto utkání dopadne.
53:30 GÓL Andone SK Jihlava! 6:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #92 Denis Kolář, asistoval #94 Kryštof Kůs (6:5)
53:30 Nastává obrácení skóre.
53:02 Nastává vyrovnání gólů. Posledních 7 minut utkání bude jistě napínavé.
53:01 GÓL Andone SK Jihlava! 5:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #45 Michal Beránek (5:5)
52:02 Skvělá akce brakáře Jihlavy.
50:56 GÓL Andone SK Jihlava! 4:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský, asistoval #88 Jan Beránek (4:5)
50:56 Domácí mění útok hostů úspěšně v gól.
49:43 Hosté s míčkem na své polovině rozmýšli nad dalšími kroky, které se mění v neúspěšné střílení.
48:22 Neúspěšná střela Beránka staršího se mění v protiútok, také neúspěšný.
47:33 Další neproměněná šance Beránka Jana ve spolupráci s Jirků Hynek.
47:06 Trestné střílení družstva Andone SK Jihlava neproměnil #88 Jan Beránek.
46:42 GÓL Floorball Club FALCON! 3:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #75 Vojtěch Řádek (3:5)
46:12 Jihlava se snaží dostat před bránu hostů, ale nedaří se jim to.
44:40 Hynek Jirků prokličkovává kolem hráčů, ale míček mu sjíždí z čepele.
43:55 Hosté se stále udržují obranu.
43:13 Jihlava střílí, ale míček zachycuje obrana hostů.
42:35 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
40:55 Hosté se snaží rozehrát, ale moc se jim nedaří.
40:01 Úvodní buli vyhrává tým hostujících.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:11 Další pěkný zákrok brankáře hostujících.
38:27 Hosté mění svou šanci v gól.
38:26 GÓL Floorball Club FALCON! 3:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #3 Vojtěch Horák (3:4)
38:00 Beránek mladší probíhá celé hřiště, ale nezakončuje střelou na bránu.
36:54 Tým hostujících si udržuje míček, ale přes obranu domácích je to složité.
35:33 Hosté se snaží prolomit obranu domácích.
34:03 Chyba Jihlavy dává příležitost hostům, která ovšem dopadá neúspěšně.
32:55 GÓL Andone SK Jihlava! 3:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #94 Kryštof Kůs bez asistence (3:3)
32:55 Útok Jihlavy se mění v gól.
31:55 Hra začíná být čím dál více agresivní a vypjatá.
30:44 Krásný útok Jihlavy, avšak bránkář hostů balonek chytá.
29:34 Emoce na hřišti jsou vypjaté.
29:14 GÓL Floorball Club FALCON! 2:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #48 Jakub Škrdla (2:3)
28:51 GÓL Andone SK Jihlava! 2:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #45 Michal Beránek (2:2)
28:10 Ani oslabení hostům nebrání v pokus o útok na bránu.
27:42 Jihlava v plném počtu.
27:19 Vyloučen hráč #88 Šimon Štěpán družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
26:40 Další krásný zákrok brankáře domácíc.
26:07 Pokus střelby hostů chytá brankář domácích.
25:42 Vyloučen hráč #3 Matěj Voslář družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hrubost
24:55 Hosté získávají míček, ale přes zahuštěný střed míček ztrácí.
24:01 Jihlava se s míčkem stále drží na své straně hřiště.
22:40 Hosté rozehrávají, ale domácí míček úspěšně vybojují.
21:51 Jihlava se snaží rozehrát, ale nedaří se jim to.
20:01 Úvodní buli vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 6:7
19:46 Vyloučen hráč #98 Jan Plášil družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
19:22 Hra začíná být rychlejší a agresivnější.
17:33 Krásná spolupráce bratrů Beranků, ale brankář střelbu úspěšně zachycuje.
16:55 Hosté ukázali krásný útok na bránu Jihlavy, ale nezakončují.
16:13 GÓL Floorball Club FALCON! 1:2
14:04 Díky úspěšné obraně Jihlava získává mířček a snaží se v protiútok, který se jim v okamžiku obrátil ve střelbu na jejich bránu.
13:24 Hra se přelévá od jedné brány ke druhé.
12:18 První střela v přesilovce, ale neúspěšná.
11:09 Hosté úspěšně brání v oslabení.
10:23 Vyloučen hráč #61 Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
10:08 Jihlava se snaží prolomit obranu hostů, avšak neúspěšně.
09:05 Špatné střídání na straně domácích se mění v gól.
09:04 GÓL Floorball Club FALCON! 1:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #45 Petr Nejedlý (1:1)
07:45 Další neúspěšná strěla hostů.
06:23 Míček na straně hostů se rychle obrací v protiútok.
05:33 Hosté střílejí, ale střelbu zachycuje Jan Beránek.
04:43 Míček zůstává na straně domácích.
03:53 Hosté se snaží získat míček, ale Jihlava se nedává.
03:25 Zranění na straně hostů.
02:48 GÓL Andone SK Jihlava! 1:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #6 Hynek Jirků (1:0)
00:50 Domácí zkoušejí útok, ale hosté zvracejí v rychlý protiútok.
00:01 Úvodní buli vyhrává tým domácích.