• 60 59:38
    2
    Vincent DRÁPAL

1. FBK Eagles Orlová - Hornets Brno ZŠ Horní  6:9
branky: 18. Jakub Sasyn, 19. Jakub Sasyn, 27. Jakub Sasyn, 36. Jakub Sasyn, 48. Jan Lukáš, 60. Jakub Sasyn - 11. Jan David Šamánek, 23. Kryštof Kopečný, 28. Filip Barus, 29. Tomáš Ručka, 31. Adam Obertan, 45. Jan Lacina, 55. Filip Barus, 56. Kryštof Kopečný, 59. Kryštof Kopečný; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 4:5; využití: 2:2; diváků: 91; zásahy brankářů: Vít Brož 14 - Pavel Streit 18; po třetinách: 2:1, 2:4, 2:4
60:00 Komentář domácích Louda Lukáš (Trenér): Dnes jsme udělali mnoho chyb, to nás stálo utkání.
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): Vyrovnané utkání, kdy se vedení přelévalo ze strany na stranu. Zítra se začíná znovu. Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:59 Je konec. Brno vítězí a bere si vedení 1:2. Matematika je jasná, zítra musí domácí vyrovnat, hosté mají matchball. Zítra se vidíme zas.
59:46 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 6:9
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #18 Jakub Sasyn, asistoval #88 Adam Kučera (6:9)
59:46 Orlová využívá přesilovou hru, Kučera rychlým krosem našel Sasyna, který propaluje Streita.
59:38 Vyloučen hráč #61 Vincent Drápal družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
59:38 Drápal seknul svého soupeře a uvidíme ještě další přesilovou hru.
58:45 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:9
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný bez asistence (5:9)
58:45 Kopečný využil rychlou rozehrávku a trefuje odkrytou bránu domácích.
58:40 Louda vykoupal tři protihráče.
58:04 Adam Krmášek jako náhradní brankář v prázdné kase vychytal nájezd Šamánka!
57:33 Lukáš dostal přihrávku na křídlo, ale Streit se stačil přesunout.
56:50 Fabián z vrcholu přestřeluje.
56:28 Domácí musí střílet, protože se jim krátí čas. Brno vyhazuje přes všechny čáry.
55:12 Není na co čekat, domácí jdou do šesti.
55:01 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:8
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #89 Michal Rada (5:8)
55:01 Rada udělal kličku, vybojoval míček a trefuje nad nohu Brože.
54:57 Brno opět odskakuje, Barus utekl po pravém křídle a trefil nad rameno Brože.
54:47 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #88 Jan David Šamánek (5:7)
54:32 Brno v plném počtu.
54:14 Streit opět úspěšný proti střele Matějky od poloviny.
53:40 Matějka to zkoušel na bližší tyčku, ale tam bylo plno.
52:32 Vyloučen hráč #64 Kryštof Kopečný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za opakované přestupky
52:32 Opět další možnost pro Orlovou. Kopečný si zahrál na dřevorubce a uvidíme další možnost přesilovky.
52:14 Střela Kučery proletěla nad bránou Streita, ten se akorát ohlédnul.
51:24 Obertan zastavil čistě Kříže a útočit mohou opět hosté.
50:15 Jsem nervózní jak nikdy v životě, tak jsem nebyl nikdy nervózní, ani před prvním sexem, maturitou, zkouškama. Dokáží domácí vyrovnat?
49:59 Brno v plném počtu.
49:28 Streit byl na zemi brzo a stihl ukrást kulatý nesmysl před Sasynem.
49:14 Havel zablokoval pokus Lukáše.
48:52 Střela Bečky proletěla kolem levé tyče hostující svatyně.
47:59 Vyloučen hráč #67 Dominik Hude družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře
47:59 Orlová má obrovskou šanci vyrovnat. Hude sestřelil Loudu a domácí mají přesilovou hru k dispozici.
47:53 Jouklovi chyběli centimetry, aby míček ztečoval za záda Brože.
47:18 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:6
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #4 Jan Lukáš bez asistence (5:6)
47:18 Máme sníženo! Chybu v rozehrávce trestá Lukáš, který na středu našel místo na přední tyčce.
46:31 Louda poslal střelu golfem z poloviny, ale Streit si pohlídal místo nad svoji nohou.
46:00 Matějka střelou ze zátahu trefil Havla, který stál před Streitem.
44:15 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #33 Jan Lacina, asistoval #83 Adam Obertan (4:6)
44:15 Brno využívá přesilovou hru. Lacina dostal na střed a propaluje Brože. Orlové se krátí čas.
43:52 Vyloučen hráč #4 Jan Lukáš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře
43:52 Hornets dostane další přesilovou hru, za dvě minuty je vyloučen Lukáš a Brno má opět výhodu.
43:24 Adam Krmášek v poslední chvíli přizvedl pokus Zapletala, který mířil do odkryté brány.
42:41 Šamánek to zkoušel od levého mantinelu, ale trefil pouze prostředek kasy, kde pracuje Brož.
42:16 Streit ve vzduchu chytá míček před sbíhajícím Kučerou a rozehrávat můžou hosté.
41:44 Brož na oslední chvíli secvaknul nohy k sobě a chytil pokus Laciny, který mířil mezi nohy domácího brankáře.
41:03 Orlová se ubránila a hraje v pěti.
40:24 Růžička hodně přestřelil z vrcholu a rozehrávat můžou domácí.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro domácí, Hornets pokračuje v přesilové hře.
40:00 Další pozdrav míří za Šimim! Šimi, držíme na Letku palce a taky se těšíme zítra!
40:00 Jeden pozdrav o přestávce bych chtěl poslat Gamymu. Snad ti směna utekla v práci a zločinci byli hodní, zítra se na tebe těšíme.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:38 Drápal z vrcholu přestřeluje!
39:03 Vyloučen hráč #6 Adam Krmášek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
39:03 Hornets má k dispozici další přesilovou hru. Adam Krmášek seknul svého protihráče a Brno má výhodu.
38:39 Brož opět fantastickým přesunel překazil gólové oslavy Hornetů. Šamánek se chytá za hlavu, protože ho vyčapal domácí král v masce.
38:20 Ručka zablokoval pokus Sasyna.
37:57 Lacina to zkoušel bekhendem, ale jeho pokus míří někam na Ostravu, Brož mohl zůstat v klidu.
37:24 Tököly mohl vyrovnat, ale trefil pouze prostředek brány, kde byl připraven hostující muž v masce.
36:53 Louda zakleknul Šamánka a hostující hráč nemohl zakončit tak, jak by si sám představoval.
36:22 Fantastický Brož vychytal nájezd Laciny.
35:31 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:5
35:31 Orlová využívá přesilovou hru! Kučera našel na středu Sasyna, který zády k bráně plácnul do míčku a ten zapadl za Streita.
35:12 Vyloučen hráč #88 Jan David Šamánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
35:12 Jan David Šamánek zbytečně dohrál soupeře a Orlová má k dispozici další přesilovou hru.
34:35 Kopečný měl odkrytou bránu, ale netrefil ideálně a míček zaplul vedle tyčky.
34:12 Brno v plném počtu.
33:56 Sasyn dostal na střed, ale rychlou střelu chytá Streit do své moci.
33:20 Matějka posílá bombu těsně kolem levé tyče.
32:12 Vyloučen hráč #19 Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování florbalky
32:12 Orlová si zahraje první přesilovku v zápase. Za blokování je vyloučen Růžička a Orlová může snížit.
31:33 Monstersave by Brož! Ten kluk zachránil teď Orlovou! Hosté šli v přečíslení dvou na jednoho, kdy Obertan dostal před prázdnou kasu, ale Brož tygřím skokem zachránil.
30:24 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #83 Adam Obertan, asistoval #33 Jan Lacina (3:5)
30:24 Vyloučen hráč #8 Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
30:24 V současnou chvíli je vyloučen Kříž a hosté dostanou ještě k dispozici přesilovou hru.
30:24 Hornets odskakuje do dvoubrankového vedení. Obertan utekl na levém mantinelu a trefuje na zadní tyč.
29:50 Emoce jdou nahoru více než v Oktagonu. Spolukomentátor hlásí, že se začíná celkem bát. Vidíme tvrdý florbal z obou stran.
28:29 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Tomáš Ručka, asistoval #83 Adam Obertan (3:4)
28:29 Hosté otáčí skóre. Ručka vystřelil do spojnice, od které míček šel za brankovou čáru.
27:49 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #19 Robin Růžička (3:3)
27:49 Hornets využívá přesilovou hru. Růžička narýsoval pas na Baruse, který z první trefuje volné místo v bráně domácích.
26:49 Vyloučen hráč #3 Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za blokování florbalky
26:27 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:2
26:27 Hattrick a Orlová jde do vedení! Tahle spolupráce dneska funguje! Kučera posunul na Sasyna a ten na bližší tyčku prostřeluje Streita.
26:02 Brož maskou vyráží bombu Obertana.
25:42 Joukl se obtočil a mířil na zadní tyčku, Brož se rychle přesunul a chytá pokus hostujícího útočníka.
24:47 Tentokrát to zkoušel Myška, ale pálil pouze mimo.
24:40 Babiš to zkoušel na přední tyčku, Streit si pohlídal prostor u tyčky.
24:19 Zápas nabírá na rychlosti, hraje se nahoru dolů. Obrany jsou v pernamenci.
23:40 Hosté teď aktivnější, domácí se musí bránit. Joukl to zkoušel golfem, ale Brož vyráží.
22:59 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #20 Daniel Havel (2:2)
22:59 Hornets vyrovnává. Kopečný dostal na středu prostor a trefuje nad ramenem Brože.
21:08 Sasyn otáčí hru dozadu a domácí rozehrávají od své brány.
20:33 Ručka to opět prozkoušel z dálky, ale Brož jeho pokus dobře viděl a připisuje si zákrok.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Hornets.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:56 Volný úder ze zajímavé pozice pro domácí, ale střela byla přizvednuta nad bránu hostů.
19:25 Tentokrát Šamánkovi chyběli milimetry, aby trefil letící míček vzduchem.
18:51 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:1
18:51 Orlová jde do vedení. Kučera udělal zorro napříč brankovištěm a našel u druhé tyčky volného Sasyna, který nastavil čepel a poslal kulatý nesmysl za záda Streita.
17:18 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:1
17:18 Domácí hala burácí! Máme vyrovnáno! Kučera z rohu nahrál na střed Sasynovi, který prostřeluje Streita střelou na bližší tyčku!
16:50 Sláma zakončoval protiútok Brna, ale přestřelil domácí bránu.
16:17 Čistá čórka od Adama Krmáška a rozehrávat můžou domácí, k míčku se dostal Lukáš, který to zkusil ze zátahu a vyprášil betony Streita.
15:10 Další nához na teč, tentokrát po ose Bečka - Kučera, Streit si míček našel a bere do své moci.
13:50 Streit prožívá horké chvilky, domácí se ženou do vyrovnání. Nejprve Kučera těsně netrefil teč od Matějky, následně dorážel Bečka, ale trefil břicho hostujícího muže.
12:16 Louda zablokoval Slámu, který mohl běžet sám na Brože.
10:50 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek z trestného střílení (0:1)
10:50 Hornets jde do vedení. Pro Hornets bylo nařízeno trestné střílení, ke kterému se postavil Šamánek, ten si rozpohyboval Brože a kličkou do bekhendu posílá Hornets do vedení.
10:00 Brož si našel skrz skrumáž těl skrytou střelu Ručky a chytá. To byl zajímavý pokus hostujícího hráče. Asi si vzal příklad z Kříže, oba brankáři se určitě nudit nebudou.
08:58 Rozehrávka od Brože a u míčku jsou domácí. Hornets začíná vysouvat svůj press.
08:45 Brož ramenem vytahuje pokus Drápala.
08:28 Streit do rukou chytá tvrdý pokus Kříže, tenhle souboj dneska uvidíme hodněkrát.
07:50 Lacina zahodil obrovskou příležitost Brna, když sám na středu před Brožem přestřelil.
07:21 Sláma se snažil protečovat střelu Joukla, ale první jmenovaný před Brožem netrefil letící míček.
06:25 Opatrná rozehrávka domácích, hosté čekají, co domácí vymyslí. Čekají tak na 70% hřiště, Orlová hledá skulinu kudy dopředu. Předpokládám, že uvidíme vyrovnaný zápas.
05:05 Křížův tvrdý projektil prosvištěl kolem pravého vinklu hostující svatyně - v hale to pouze zadunělo.
04:35 Myška o centimetry neusměrnil pokus soukmenovce Kříže z poloviny, tohle by hostující muž v masce neměl.
03:55 Tököly zablokoval golfák Baruse od pravého mantinelu, hosté se začínají taky osmělovat.
03:17 Brož konečkama prstů vytahuje zátah Ručky do víka.
02:48 Kučera mířil dvacet nad ledem, Streit opět připraven.
02:16 Joukl byl tak překvapen, že dostal tolik prostoru na středu, že než stačil zpracovat míček, tak k němu přiběhl Kříž a míček mu ukradl.
01:34 Streit si našel kulatý nesmysl, který skákal napříč jeho brankovištěm a uklidňuje hru, Orlová začala aktivněji.
01:06 Drápal to zkoušel z poloviny, ale jeho střela pouze proskákala kolem levé tyče.
00:19 Sasyn se na levém mantinelu vytočil a dostal se do zakončení, Streit si připisuje první zákrok.
00:01 Úvodní buly vyhrává Orlová!
00:00 Dobrý večer dámy a pánové z haly Gymnázia! Večerní program pomalu končí, ale to hlavní teprve začne! Souboj na který čeká celá republika a to je souboj mezi Orlovou a hosty Hornets Brno. Stav série je aktuálně 1:1 a vítěz dnešního vyhroceného zápasu si připíše matchball na svoji stranu. Připravte si popcorny, dobrou večeři s milenkou a těšíme se u dnešního onlajnu. Od komentátorského stanoviště Vás zdraví Lukáš Vaněk a Patrik Hájek.