(Šula)
  • 59 58:51
    Mohelnice

FTC Vysoké Mýto - FBC Mohelnice 5:3
branky: 7. David Špaček, 12. Vojtěch Novák, 22. Patrik Rašek, 44. Patrik Rašek, 52. Lukáš Rolenec - 6. Jiří Šincl, 32. Jiří Šincl, 59. Jiří Šincl; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 5:4; využití: 1:2; diváků: 246; zásahy brankářů: Adam Rozlivka 23 - Jan Hublar 0, Vojtěch Hrachovina 29; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:1
60:00 Komentář hostů Šincl Jiří (Trenér): Snad to uklízečky stihnout vytřít. Příští týden se vidíme.
60:00 Komentář domácích Dejdar Aleš (Vedoucí): Ani vědra slz dnes nepomohla.Druhý bod je doma, za týden se zase připravíme. Děkujeme oběma táborům fanoušků za výbornou práci a hostujícímu golmanovi přejeme rychlý návrat na palubovku.
60:00 Střely ve 3. části: 14:11
59:59 A JE TO JASNÉ, I DRUHÉ UTKÁNÍ VYHRÁVÁ MÝTO!
59:15 Po chybné rozehrávce na míčku Mýto a nevypadá to že by chtělo Mohelnici ještě k něčemu pustit.
59:00 Fbc v 6.
58:52 A Šincl si připisuje v tomto utkání hattrick.
58:51 Timeout FBC Mohelnice
58:51 GÓL FBC Mohelnice! 5:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #87 Jiří Šula (5:3)
57:48 Ach ta disciplína, je to trochu kámen úrazu tohoto zápasu.
57:47 Vyloučen hráč #8 Tomáš Belej družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování florbalky
56:44 Zbývá něco málo do konce zápasu, a Mýto drží 3 brankový náskok. Uvidíme zda se Mohelnice jako včera pokusí o hru v 6.
54:35 Ani Mýto se nevyhne oslabení v této třetině.
54:34 Vyloučen hráč #17 David Špaček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vysoká florbalka
54:16 Rozlivka drží svůj tým, dnes předvádí jeden skvělý zákrok za druým!!!
51:15 Vojta Pavlák a jeho skvělý nahrávky z poza branky jsou dnes velice účitnné! A díky němu Rolenec střílí svůj gól.
51:14 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Lukáš Rolenec, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (5:2)
47:15 Dobrá disciplína není ani na jedné straně, oba týmy se dopouštějí vcelku zbytečných faulů který se můžou stát zápas.
46:29 Vyloučen hráč #19 Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:11 Zatím nejklidnější pasáž zápasu.
43:11 Patrik Rašek se prosazuje po druhé! To co mu tam včera nespadlo, si vynahradil teď a opět posílá svůj tým do dvoubrankového vedení.
43:10 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek bez asistence (4:2)
42:36 Během úvodních pěti minut třetí třetiny jsme byli spíše svědky tvrdých soubojů.
40:30 Na dnešní utkání se přislo podívat skvělých 246 skvělých fanoušků! DĚKUJEME!
40:01 A poslední úvodní buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
36:25 I dnes se na trestou lavičku podívá Novák, včera se mu tu asi líbilo.
36:24 Vyloučen hráč #64 Jindřich Novák družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
35:22 I teď Hrachovina zalepil míček jako by se nic nedělo, dnes má opravdu formu.
33:55 Tak dnes je to zápas golmanu, tentokrát Hrachovina předvedl tygří skok a též chce ukázat že v tom zápase taky je. a po zásluze sklidil ovace.
31:21 Opět se prosazuje kapitán hostujícího týmu Šincl, využil menší chybičky Rozlivky a střelou deset nad led k tyči snižuje náskok FTC.
31:20 GÓL FBC Mohelnice! 3:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #19 Jakub Weiss (3:2)
29:46 I v téhle třetině dostane Mohelnice možnost skórovat.
29:45 Vyloučen hráč #23 Lukáš Slabý družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
27:51 Oproti včerejšímu zápasu je tento více klidnější spíše se čeká kdo udělá nějaký fatál. Není to bezhlavě nahoru a dolu.
25:47 TAK TOTO! Rozlivka teď tygřím skokem vyrazil téměř jasný gól, řekla bych že to byl zákrok tohoto víkendu zatím.
24:31 Novák zkoušel najít zpětnou nahrávkou Lesáka, ten byl však o krok pomalejší a míček tak ztrácí.
22:23 Skvělý zákrok Hrachoviny, Unzeitig mohl zakončovat do prázdné brány, díky včasnému přesunu zachránit tuto situaci za 5 minut 12.
21:34 Střelu Novotného ještě Hrachovina zvládl vyrazit, na dorážku Raška byl ale krátky.
21:33 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #2 Jiří Novotný (3:1)
20:01 Toto buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:03 Díky skvělým blokům domácích se Mohelnice k ničemu nedostala, a tak stav zůstává stejný.
16:52 Ani domácí nemají dobrou disciplínu a opět faulují, od včerejška se zatím nic nezměnilo.
16:51 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra rukou
15:55 Vaněk se dostal do samostatného úníku po chybě Slabého, Novák se však bravurně vrátil a míček mu vypíchl.
14:25 A Mýto má další možnost využít přesilovou hru.
14:24 Vyloučen hráč #65 Tomáš Šalda družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
13:30 Celý víkend tu máme skvělou diváckou kulisu, oba týmy tu mají kotle který svůj tým velmi hlasitě podporuje.
11:55 A domácí využívají! Novák si obehrál jednoho hráče a prudkou střelou do víka posílá svůj tým do vedení!
11:54 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #23 Lukáš Slabý (2:1)
10:50 Po odpískání faulu hostujícího hráče, si Vaněk neodpustil střelu na Rozlivku a to se nedělá, odsedí si tedy 2 minuty na trestné lavičce.
10:49 Vyloučen hráč #95 Michal Vaněk družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nesportovní chování
10:33 Během početní výhody, nepřišla žádná střela ohrožující Rozlivku.
08:30 Trochu ostřejší zákrok od Fuňka je potrestát 2 minutami. Včera byla Mohelnice úspěšná celkem ve dvou početních výhodách. Uvidíme co si připravili na dnešek.
08:24 Vyloučen hráč #4 Martin Fuňk družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
06:55 A Špaček ho v bráně přivítal tak jak se patří, než se stihl rozkoukat už vytahuje míček z branky.
06:53 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 David Špaček, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (1:1)
06:02 Bohužel po zákroku proti Novákovi se Hublar zranil, nevypadá to dobře. Přejeme hostujícímu golmanovi co nejdřívější uzdravení.
06:01 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Vojtěch Hrachovina družstva FBC Mohelnice
05:20 Máme tu první branku zápasu, tentokrát jsou to hosté kteří se dostávají první do vedení. Skvěle si pro nahrávku sběhl Šincl a prostřelil Rozlivku.
05:14 GÓL FBC Mohelnice! 0:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #44 Tomáš Mekyska (0:1)
03:22 Při pokusu o kličku Novotný ztratil míček, výborně se však stihl vrátil a hostujíícho hráče od míčku ještě odstavit.
02:59 Mohelnice od začátku zvolila styl tvrdších soubojů, Mýto si s tím bude muset poradit.
01:55 Zatím se ke střele na bránu dostala jen Mohelnice, Rozlivka však zatím ledově klidný.
00:54 Narozdíl od včerejšího zápasu můžeme vidět trochu klidnější začátek. Rozlivka si připsal první důležitý zákok
00:01 První buly pro hosty.