• 59 58:02
    2
  • 59 58:02

Floorball Club FALCON - Andone SK Jihlava 10:5
branky: 10. Jakub Škrdla, 10. Jakub Škrdla, 13. Jakub Škrdla, 20. Vojtěch Horák, 24. Dominik Šimáně, 29. Dominik Šimáně, 30. Daniel Budáč, 30. Vojtěch Horák, 32. Vojtěch Horák, 36. Vojtěch Řádek - 20. Tomáš Dibelka, 23. Jan Beránek, 24. Josef Pojer, 25. Denis Kolář, 55. Hynek Jirků; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 3:6 + Patrik Bratršovský OS + Michal Beránek OS; využití: 2:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Michal Novák 13 - David Navrkal 8, Tomáš Policar 9; po třetinách: 4:1, 6:3, 0:1
60:00 Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): Hodně nám pomohl vynikající vstup do zápasu, jen škoda lehkého polevení na začátku 2. třetiny. Jinak jsme průběh utkání kontrolovali. Zítra se začíná od nuly, budeme chtít hrát ještě líp. Jedeme dál směr náš cíl.
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Po nepodchyceném začátku se nám povedla druhá čas a díky tomu dostat do zápasu. Škoda potom nezvládnutých situací, kterým se nechali rozhodit a několika vyloučeními se rozhodl zápas. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
58:02 Vyloučen hráč #45 Michal Beránek družstva Andone SK Jihlava - osobní trest
58:02 Vyloučen hráč #45 Michal Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování
54:17 GÓL Andone SK Jihlava! 10:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #74 Josef Pojer (10:5)
51:14 Timeout Andone SK Jihlava
44:32 Vyloučen hráč #11 Radek Blažek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
42:24 Vyloučen hráč #19 Tomáš Dibelka družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
35:49 GÓL Floorball Club FALCON! 10:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #48 Jakub Škrdla (10:4)
31:02 GÓL Floorball Club FALCON! 9:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #98 Jan Plášil (9:4)
31:02 Střídání brankáře. Nový brankář #55 Tomáš Policar družstva Andone SK Jihlava
29:32 GÓL Floorball Club FALCON! 8:4
29:17 GÓL Floorball Club FALCON! 7:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #97 Daniel Budáč, asistoval #75 Vojtěch Řádek (7:4)
28:33 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost
28:33 Vyloučen hráč #88 Jan Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za držení
28:22 GÓL Floorball Club FALCON! 6:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #75 Vojtěch Řádek (6:4)
28:10 Vyloučen hráč #32 Marek Formáček družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hra bez florbalky
26:30 Vyloučen hráč #45 Michal Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hrubost
24:03 GÓL Andone SK Jihlava! 5:4
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #92 Denis Kolář, asistoval #6 Hynek Jirků (5:4)
23:20 GÓL Floorball Club FALCON! 5:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #48 Jakub Škrdla (5:3)
23:14 GÓL Andone SK Jihlava! 4:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #74 Josef Pojer, asistoval #88 Jan Beránek (4:3)
22:05 GÓL Andone SK Jihlava! 4:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #45 Michal Beránek (4:2)
20:47 Vyloučen hráč #88 Šimon Štěpán družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za opakované přestupky
20:00 Střely v 1. části: 9:4
19:43 GÓL Floorball Club FALCON! 4:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #45 Petr Nejedlý (4:1)
19:03 GÓL Andone SK Jihlava! 3:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #19 Tomáš Dibelka, asistoval #88 Jan Beránek (3:1)
17:07 Vyloučen hráč #7 Patrik Bratršovský družstva Andone SK Jihlava - osobní trest
17:07 Vyloučen hráč #7 Patrik Bratršovský družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování
12:33 GÓL Floorball Club FALCON! 3:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #99 Dominik Šimáně (3:0)
09:42 GÓL Floorball Club FALCON! 2:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #75 Vojtěch Řádek (2:0)
09:25 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #88 Šimon Štěpán (1:0)