• 59 58:44
    3:10
    (Pivoňka)

Fbc Strakonice - Sokol Rudná 3:10
branky: 22. Miloslav Blahuta, 25. Karel Řezanka, 50. Tomáš Mareš - 4. Jan Karásek, 5. Jan Josef Brychta, 9. Jan Karásek, 16. Jan Karásek, 20. Michal Honek, 22. František Novosad, 33. Štěpán Hanzl, 52. Jan Karásek, 55. Adam Pivoňka, 59. Štěpán Hanzl; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Tomáš Prokopius; vyloučení: 6:7 + Martin Špaček OS; využití: 1:2; diváků: 113; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 14 - Jan Křemen 28; po třetinách: 0:5, 2:2, 1:3
60:00 Komentář domácích Řezanka Karel (Trenér): Dneska nervozní začátek a hrůzostrašná první třetina.Do zítra musíme zlepšit úplně všechno.Omlouváme se divákům, co si dneska našli cestu do haly.Doufam že je dnešní výkon neodradil a přijdou i zítra.Určitě předvedem lepší výkon.Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Hluchý Marek (Vedoucí): První zápas série a dneska rozhodla první třetina, kdy nám tam spadlo úplně všechno. Další dvě třetiny byly od obou týmů nervozní a hromada zbytečných vyloučení z obou stran zápas dost ovlivnila. Máme první bod a zítra musíme opět od začátku a ještě s větším nasazením. Na můj vkus jsme moc prohrávali osobní souboje a tím si to komplikovali. Díky soupeři  za zápas a fanouškům jak naším tak Strakonickým za super kulisu.
60:00 Střely ve 3. části: 17:6
58:44 GÓL Sokol Rudná! 3:10
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #45 Adam Pivoňka (3:10)
55:45 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:39 GÓL Sokol Rudná! 3:9
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #81 Štěpán Hanzl (3:9)
51:02 GÓL Sokol Rudná! 3:8
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #81 Štěpán Hanzl (3:8)
49:58 GÓL Fbc Strakonice! 3:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #24 Karel Šavrda (3:7)
47:48 Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování
47:48 Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná - osobní trest
47:48 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za držení
43:44 Vyloučen hráč #30 Lukáš Kepka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:58 Vyloučen hráč #81 Matěj Čajan družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:57 Vyloučen hráč #3 Miloslav Blahuta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
37:11 Vyloučen hráč #17 Tomáš Bubeník družstva Sokol Rudná na 2 minuty za držení
36:05 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
32:10 GÓL Sokol Rudná! 2:7
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #31 Jan Karásek (2:7)
28:07 Vyloučen hráč #98 Jan Josef Brychta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
24:13 GÓL Fbc Strakonice! 2:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #37 Tomáš Mareš (2:6)
24:04 Vyloučen hráč #98 Jan Josef Brychta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
21:52 GÓL Sokol Rudná! 1:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #6 František Novosad, asistoval #17 Tomáš Bubeník (1:6)
21:03 GÓL Fbc Strakonice! 1:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #19 Jiří Křesák (1:5)
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:21 GÓL Sokol Rudná! 0:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #18 Michal Honek, asistoval #10 Sebastian Šmíd (0:5)
15:40 GÓL Sokol Rudná! 0:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #26 Martin Špaček (0:4)
14:28 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
12:03 Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
08:54 GÓL Sokol Rudná! 0:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #14 Marek Cihelka (0:3)
07:24 Vyloučen hráč #3 Miloslav Blahuta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za zvedání florbalky
04:34 GÓL Sokol Rudná! 0:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #6 František Novosad (0:2)
03:32 GÓL Sokol Rudná! 0:1